http://kariera.mk

Dëshironi bark të sheshtë? Ushqimet që duhet të konsumoni

para 4 muajve - Zhurnal

Me ardhjen e stinës së verës shtohen gjithnjë e më shumë përpjekjet për të patur linja dhe trup mjaft të kuruar. Shpesh zona e barkut është problematike për t’u tonifuar dhe për të qenë në formë. Dieta...

Dëshironi bark të sheshtë? Ushqimet që duhet të konsumoni

para 4 muajve - Opinion

Me ardhjen e stinës së verës shtohen gjithnjë e më shumë përpjekjet për të patur linja dhe trup mjaft të kuruar. Shpesh zona e barkut është problematike për t’u tonifuar dhe për të qenë në formë. Dieta...

Ndryshime drastike që ndodhin brenda trupit tuaj kur hani shumë

para 4 muajve - Gazeta Observer

Kur hani shumë brenda trupit tuaj ndodhin disa ndryshime drastike. Megjithëse shumë njerëz nuk dinë shumë për këtë, ngrënia e tepërt mund të ketë pasoja të rënda shëndetësore, psikologjike dhe sociale,...

Çfarë ushqimesh duhet të konsumoni për të pasur bark të sheshtë?

para 4 muajve - Periskopi

Stina e verës është koha kur të gjithë përpiqemi të dukemi sa më mirë dhe një nga pikat e forta të të dukurit bukur është barku i sheshtë. Nëse doni që të jeni në formë të mirë sigurisht që duhet të keni...

‘Truke’ për të reduktuar sasinë e ushqimit që konsumoni

para 4 muajve - Opinion

Përmes disa ‘trukeve’ do të keni mundësi të hani pak ushqim në mënyrë që të mos merreni shumë kalori e rrjedhimisht të mos shtoni në peshë. Megjithatë duhet të keni kujdes të mos hiqni asnjëherë dorë nga...

Njihuni me 10 “rregullat e përtacëve” që të humbisni peshë shpejt

para 4 muajve - Tetova Sot

doshta ju mund të keni një trup të rregullt, këmbë të gjata por për të mbajtur këtë trup ju duhet të bëni shumë palestër dhe të djersiteni me patjetër. Këto më poshtë janë disa këshilla të cilat quhen...

Një ushtrim i thjeshtë që mund të ju ndihmojë të keni stomak të sheshtë

para 4 muajve - Gazeta Observer

Nëse keni ëndërruar për bark të sheshtë, kjo stërvitje do të ju ndihmojë shumë. Këto ushtrime të thjeshta, por të efektshme, thuhet se është në gjendje të transformojë trupin tuaj, shkruan Bright Side,...

Njihuni me 10 “rregullat e përtacëve” që të humbisni peshë shpejt

para 4 muajve - Koha Jone

Ndoshta ju mund të keni një trup të rregullt, këmbë të gjata por për të mbajtur këtë trup ju duhet të bëni shumë palestër dhe të djersiteni me patjetër. Këto më poshtë janë disa këshilla të cilat quhen...

Njihuni me 10 “rregullat e përtacëve” që të humbisni peshë shpejt

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Ndoshta ju mund të keni një trup të rregullt, këmbë të gjata por për të mbajtur këtë trup ju duhet të bëni shumë palestër dhe të djersiteni me patjetër. Këto më poshtë janë disa këshilla të cilat quhen...

Disa mënyra se si të parandaloni fryerjen e barkut

para 4 muajve - Sovrani

Fryerja e barkut ndonjëherë mund të ju sjell dhembje. Këtu keni disa mënyra se si ti reduktoni simptomat e një stomaku të fryer. Një stomak i fryer mund të ju bëjë të ndjeheni në parehati. Kur trakti gastrointestinal...

Disa mënyra se si të parandaloni fryerjen e barkut

para 4 muajve - Ina

Fryerja e barkut ndonjëherë mund të ju sjell dhembje.Këtu keni disa mënyra se si ti reduktoni simptomat e një stomaku të fryer. Një stomak i fryer mund të ju bëjë të ndjeheni në parehati. Kur trakti gastrointestinal...

10 mënyra si të liroheni nga fryrja e barkut

para 4 muajve - Ekonomia Online

Fryrja është një nga problemet më të vështira të stomakut, e njohur pothuajse nga të gjithë në botë. Përshkrimi i njerëzve për këtë simptomë mund të jetë i ndryshëm, por shqetësimi kryesor është gjithmonë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK