http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e shtunë 13 korrik 2019

para 4 muajve - Portalb

DASHI Do të flisni shumë me atë që keni në krah sot, por do ta kuptoni se nuk keni të njëjtat mendime mbi tema të caktuara. Nëse jeni beqarë, ka pak mundësi që të gjeni personin e duhur. Për sa iu përket...

Horoskopi, e premte 12 korrik 2019

para 4 muajve - Vizion Plus

Dashi 21 Mars – 19 Prill Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale. Por vera do të jetë sezoni i gjallërisë, ndaj...

Probleme në dashuri, mësoni çfarë thonë yjet për sot

para 4 muajve - Albeu

Dashi Gjatë kësaj fundjave do të keni një marsh më shumë, pasi diçka po ndryshon dukshëm. Këto tre ditë janë vendimtare për të bërë për vete një person që keni përzemër. Demi Këshillohet që gjatë kësaj...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 korrik 2019

para 4 muajve - Koha Jone

Dashi Askush nuk po ju pengon në rrugën tuaj. Ju jeni vetë përgjegjës për jetën tuaj dhe është koha që të kuptoni se keni më shumë pushtet sesa keni menduar ndonjëherë. Bëni një ndryshim në jetën tuaj...

Horoskopi 12 Korrik 2019

para 4 muajve - Opinion

Dashi Askush nuk po ju pengon në rrugën tuaj. Ju jeni vetë përgjegjës për jetën tuaj dhe është koha që të kuptoni se keni më shumë pushtet sesa keni menduar ndonjëherë. Bëni një ndryshim në jetën tuaj...

Horoskopi ditor, e premte 12 korrik 2019

para 4 muajve - Periskopi

Ky është horoskopi për ditën e premte, 12 korrik 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Horoskopi ditor, e premte 12 korrik 2019

para 4 muajve - Shekulli

Dashi Gjatë kësaj fundjave do të keni një marsh më shumë, pasi diçka po ndryshon dukshëm. Këto tre ditë janë vendimtare për të bërë për vete një person që keni përzemër. Demi Këshillohet që gjatë kësaj...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 korrik 2019

para 4 muajve - BalkanWeb

Askush nuk po ju pengon në rrugën tuaj. Ju jeni vetë përgjegjës për jetën tuaj dhe është koha që të kuptoni se keni më shumë pushtet sesa keni menduar ndonjëherë. Bëni një ndryshim në jetën tuaj sentimentale....

Horoskopi ditor: 12 korrik 2019

para 4 muajve - LajmiFundit

Dashi Gjatë kësaj fundjave do të keni një marsh më shumë, pasi diçka po ndryshon dukshëm. Këto tre ditë janë vendimtare për të bërë për vete një person që keni përzemër. Demi Këshillohet që gjatë kësaj...

Parashikimi i yjeve për sot 12 korrik 2019

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Askush nuk po ju pengon në rrugën tuaj. Ju jeni vetë përgjegjës për jetën tuaj dhe është koha që të kuptoni se keni më shumë pushtet sesa keni menduar ndonjëherë. Bëni një ndryshim në jetën tuaj...

Horoskopi ditor, 12 korrik 2019

para 4 muajve - Arbresh

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj fundjave do të keni një marsh më shumë, pasi diçka po ndryshon dukshëm. Këto...

Horoskopi i datës 12 korrik 2019

para 4 muajve - RTV 21

Dashi Sot do ja hapni edhe më shumë zemrën atyre që keni pranë dhe do arrini me qetësi të zgjidhni edhe disa hatërmbetje. Vetëm në mbrëmje mund të ndodhë ndonjë debat i paparashikuar. Nëse jeni në një...

Horoskopi i datës 12 korrik 2019

para 4 muajve - TV21

Dashi Sot do ja hapni edhe më shumë zemrën atyre që keni pranë dhe do arrini me qetësi të zgjidhni edhe disa hatërmbetje. Vetëm në mbrëmje mund të ndodhë ndonjë debat i paparashikuar. Nëse jeni në një...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 12 KORRIK 2019

para 4 muajve - Lexo

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj fundjave do të keni një marsh më shumë, pasi diçka po ndryshon dukshëm. Këto...

Horoskopi ditor, e premte 12 korrik 2019

para 4 muajve - Shekulli

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj fundjave do të keni një marsh më shumë, pasi diçka po ndryshon dukshëm. Këto...

Horoskopi, e enjte 11 korrik 2019!

para 4 muajve - Vizion Plus

Dashi 21 Mars – 19 Prill Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje...

Fjalimi i fundit madhështor i Gjergj Kastriotit

para 4 muajve - Arbresh

Fjalimi i më poshtëm është marrë nga libri i autorit Stephan Zannowich, me titullin « Le Grand Castriotto d’Albanie, Histoire ». Teksti prej 131 faqesh është botuar në vitin 1779 nga shtëpia botuese J.J.Kesler,...

Horoskopi 11 korrik 2019, parashikimi i yjeve për ju

para 4 muajve - Albeu

Dashi – Një anëtar i familjes suaj ndoshta ka mbajtur disa emocione negative për një kohë të gjatë. Ai ose ajo më në fund mund të thojë gjithçka sot. Kjo mund të duket sikur mund të të prishë planet, pasi...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 korrik 2019

para 4 muajve - Koha Jone

Dashi Sot jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion si një fëmijë pa bërë shumë pyetje. Mund të jetë një raport i ri sentimental ose një...

Horoskopi 11 Korrik 2019

para 4 muajve - Opinion

Dashi Sot jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion si një fëmijë pa bërë shumë pyetje. Mund të jetë një raport i ri sentimental ose një...

Horoskopi ditor, e enjte 11 korrik 2019

para 4 muajve - Shekulli

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale. Por vera do të jetë sezoni i gjallërisë, ndaj mundohuni që të...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 korrik 2019

para 4 muajve - BalkanWeb

Dashi Sot jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion si një fëmijë pa bërë shumë pyetje. Mund të jetë një raport i ri sentimental ose një...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 korrik 2019

para 4 muajve - Sot News

Dashi Sot jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion si një fëmijë pa bërë shumë pyetje. Mund të jetë një raport i ri sentimental ose një...

Horoskopi ditor: 11 korrik 2019

para 4 muajve - LajmiFundit

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale. Por vera do të jetë sezoni i gjallërisë, ndaj mundohuni që të...

Ky do të jetë horoskopi për ditën e sotme

para 4 muajve - GazetaBlic

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale. Por vera do të jetë sezoni i gjallërisë, ndaj mundohuni që të...

Horoskopi 11 Korrik 2019

para 4 muajve - Sovrani

Çfarë thotë horoskopi i ditës së sotme? Dashi Sot jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion si një fëmijë pa bërë shumë pyetje. Mund të jetë...

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Njihuni me parashikimin e astrologut italian për të lindurit e çdo shenje

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Horoskopi, e enjte, 11 korrik 2019, sipas astrologut italian Paolo Fox Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale....

Horoskopi 11 korrik 2019

para 4 muajve - Albeu

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale. Por vera do të jetë sezoni i gjallërisë, ndaj mundohuni që të...

Horoskopi i datës 11 korrik 2019

para 4 muajve - TV21

Dashi Disa gjëra që mendonit se i kishit rregulluar së fundmi do vazhdojnë t’iu hapin probleme edhe sot. Dielli do i kundërvihet Saturnit. Ju të dashuruarit do e keni shumë të vështirë të bëni disa zgjedhje....

Sinjalet që ju lejojnë të identifikoni njerëzit mosmirënjohës dhe t’i qëndroni larg

para 4 muajve - Tetova Sot

Njerëz të padëshiruar, të papranuar, të paktën një herë në jetën e tyre, kanë qenë pjesë e ekzistencës sonë, pa dëshirë. Ne flasim për ata njerëz për të cilët gjithçka duket e duhur dhe të cilët në jetën...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 11 KORRIK 2019

para 4 muajve - Lexo

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do të mungojnë diskutimet lidhur me punën, si dhe do të keni shumë mundime edhe sa i takon sferës sentimentale. Por vera do të jetë sezoni i gjallërisë, ndaj mundohuni që të...

Nëse ju thonë se jeni njeri negativ, vërtetojeni me këto shenja

para 4 muajve - Koha Jone

Energjia negative është çdokund. Është aty për t’i thyer madje edhe njerëzit më të fortë. Nëse nuk jeni të vetëdijshëm, ajo ka bërë që njerëzit më të suksesshëm bile të bien në gërmadha. Mund të mendoni,...

Nëse ju thonë se jeni njeri negativ, vërtetojeni me këto shenja

para 4 muajve - LajmiFundit

Energjia negative është çdokund. Është aty për t’i thyer madje edhe njerëzit më të fortë. Nëse nuk jeni të vetëdijshëm, ajo ka bërë që njerëzit më të suksesshëm bile të bien në gërmadha. Mund të mendoni,...

Horoskopi, e mërkurë 10 korrik 2019!

para 4 muajve - Vizion Plus

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje profesionale,...

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 korrik 2019

para 4 muajve - Shekulli

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje profesionale,...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 korrik 2019

para 4 muajve - BalkanWeb

Dashi Ekziston rreziku që dikush të reagojë më fort se sa duhet për diçka që do të thoni sot. Por mos u përpiqni të vetëcensuroheni për të parandaluar një shpërthim, sepse mund ta ngatërroni më tej mesazhin...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 korrik 2019

para 4 muajve - Sot News

Dashi Ekziston rreziku që dikush të reagojë më fort se sa duhet për diçka që do të thoni sot. Por mos u përpiqni të vetëcensuroheni për të parandaluar një shpërthim, sepse mund ta ngatërroni më tej mesazhin...

Horoskopi ditor: 10 korrik 2019

para 4 muajve - LajmiFundit

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje profesionale,...

Kur gjithçka shkon keq, kujtoni 6 gjëra

para 4 muajve - Ekonomia Online

Ndonjëherë ndodhë diçka e papritur që e kthen botën tonë me kokë poshtë, megjithatë, pa marrë parasysh se çfarë ndodhë dhe për çfarë arsye ndodhë, kuptojeni që janë vetëm disa ditë të këqija. Mos harro,...

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 korrik 2019

para 4 muajve - Portalb

Dashi Kjo është një ditë gjatë së cilës nuk do të ndiheni rehat, veçanërisht në dashuri, ku nuk do të arrini që të gjeni zgjidhjet e duhura ndaj disa problemeve. Gjithashtu ka disa çështje profesionale,...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 korrik 2019

para 4 muajve - BalkanWeb

Dashi Nëse jeni duke menduar që të bëni blerje të mëdha, shtyjeni për një moment tjetër. Aktualisht nuk po kaloni një periudhë të mirë financiare, por çdo problem do të jetë kalimtar falë mbështetjes që...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 Korrik 2019

para 4 muajve - Sot News

Dashi Nëse jeni duke menduar që të bëni blerje të mëdha, shtyjeni për një moment tjetër. Aktualisht nuk po kaloni një periudhë të mirë financiare, por çdo problem do të jetë kalimtar falë mbështetjes që...

Horoskopi 9 korrik 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

para 4 muajve - Shekulli

Dashi – Është koha për të marrë përgjegjësinë. Mos qëndroni prapa në asnjë mënyrë. Sulmoni me besim çdo projekt duke e ditur se gjërat do të funksionojnë në favorin tuaj. Zgjeroni mendjen dhe shpërblimet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK