http://kariera.mk

Pse S4MM vendosi të pushojë nga diss’at kundrejt reperëve tjerë?

para 4 muajve - Prive

Reperi S4MM, muaj më parë lansoi 7-të këngë të cilat janë edhe pjesë e albumit të tij të ri. Por në të gjitha këngët, nuk vërehen nuanca të diss’ave, apo vargjeve thumbuese për kolegët e tjerë reperë,...

Fero me koncert në Tetovë – Fansat e paralajmërojnë se do të jetë rrezik

para 4 muajve - Tetova1

Ka tash e një kohë që reperi Fero është në një përplasje virtuale me kolegun e tij, S4MM. Dyshja nuk kalojnë mirë dhe kjo vërehet më së miri në diss-at që i dedikojnë njëri-tjetrit nëpër projekte muzikore....

Fero me koncert në Tetovë – Fansat e paralajmërojnë se do të jetë rrezik

para 4 muajve - Insajderi

Ka tash e një kohë që reperi Fero është në një përplasje virtuale me kolegun e tij, S4MM. Dyshja nuk kalojnë mirë dhe kjo vërehet më së miri në diss-at që i dedikojnë njëri-tjetrit nëpër projekte muzikore....

Fansat e paralajmërojnë Feron të ketë kujdes me 1 Gusht

para 4 muajve - Prive

Ka tash e një kohë që reperi Fero është në një përplasje virtuale me kolegun e tij, S4MM. Dyshja nuk kalojnë mirë dhe kjo vërehet më së miri në diss-at që i dedikojnë njëri-tjetrit nëpër projekte muzikore....

S4MM e pranon publikisht, reperi është në lidhje dashurie!

para 4 muajve - Prive

Reperi i famshëm nga Tetova S4MM, muaj më parë ishte përfolur se kishte nisur një lidhje dashurie me një emër po ashtu të njohur. Publiku nisi spekulimet se Samiri është në lidhje me Kanita Sumën, super...

Tayna ‘8 me 2’ Feros: Reperi detyrohet të…

para 4 muajve - Prive

Shumëkush u habit në fundjavë kur reperi Fero publikoi një video ku shfaqej teksa shijonte hitet e Tayna-s, rivales së përbetuar të kolegës së saj nga i njëjti label muzikor, Rinës. View this post on Instagram...

Nisi paqja – ia ktheu Tayna “follow” Feros?

para 4 muajve - Prive

Të gjithë përcjellësit e showbizit shqiptar u çuditën kur në profilin e reperit Fero në Instagram, u publikuan tri video! Ai po këndonte e kërcente me këngët e Taynas dhe Melindës, që të dyja kundërshtare...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK