http://kariera.mk

Labi thotë “A do bëhet mirë një ditë”

para 4 muajve - TV21

Labi publikoi këngën e re Ka vetëm pak ditë nga publikimi i këngës “Boomerang”, por Labi nuk po ndalet me kaq. Ai publikoi edhe një këngë të re me titull “A do bëhet mirë një ditë”. Kjo këngë e Labit erdhi...

Labi thotë “A do bëhet mirë një ditë”

para 4 muajve - RTV 21

Labi publikoi këngën e re Ka vetëm pak ditë nga publikimi i këngës “Boomerang”, por Labi nuk po ndalet me kaq. Ai publikoi edhe një këngë të re me titull “A do bëhet mirë një ditë”. Kjo këngë e Labit erdhi...

Labi lanson “A do bëhet mirë një ditë”, këngëtari nis publikimin e këngëve nga albumi i ri

para 4 muajve - Telegrafi

Labinot Tahiri (Foto: YouTube)

Labi lanson “A do bëhet mirë një ditë”, këngëtari nis publikimin e këngëve nga albumi i ri

para 4 muajve - Fakti Ditor

Deputeti dhe këngëtari i mirënjohur shqiptar, Labinot Tahiri, ka prezantuar para fansave albumin e ri. “Faleminderit për ditët e mira” mban titullin albumi i Labit, gjersa ka filluar me publikimin e projekteve...

Gjendet pa shenja jete një i mitur në Fushë Kosovë

para 4 muajve - KosovaPress

Lajmin e ka konfirmuar për KosovaPress zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Prishtinë, Flora Ahmeti. “Sot rreth orës 17:30 kemi pranuar informatën se në afërsi të një ndërtese, në rrugën ‘Xhemajl Mustafa’...

Gili rikthehet me “Fustani”

para 4 muajve - Klan Kosova

Gili i rikthehet skenës muzikore me këngën “Fustani”. Këngëtarja e njohur kosovare pasi i kishte hyrë një diete për humbje të peshës dhe i riktheu format trupore, tani ka publikuar projektin e ri muzikor,...

Gili lanson këngën ‘Fustani’

para 4 muajve - KosovaPress

Ajo ka publikuar këngën me titull ‘Fustani’ të cilës i ka realizuar edhe videoklipin. Teksti dhe muzika janë punuar nga Ilir Berani, ndërsa teksti nga Florent Boshnjaku. Loading... ...lajmi i plotë është...

Gili rikthehet me “Fustani”

para 4 muajve - Ekonomia Online

Gili i rikthehet skenës muzikore me këngën “Fustani”. Këngëtarja e njohur kosovare pasi i kishte hyrë një diete për humbje të peshës dhe i riktheu format trupore, tani ka publikuar projektin e ri muzikor,...

Grabitje në një bankë në Vushtrri, Policia kap autorët

para 4 muajve - KosovaPress

Viktima dhe një zyrtar policor kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm. /KosovaPress/ Loading... ...lajmi i plotë...

Djali rrah nënën, arrestohet

para 4 muajve - KosovaPress

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. Rasti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, njofton Policia në raportin ditor./KosovaPress/ Loading... ...lajmi i plotë është në sistemin me parapagim....

Pakistan, treni godet një transportues, 16 të vdekur

para 4 muajve - KosovaPress

Sipas Dr. Javed Ahmed, i cili është kujdesur për të lënduarit, disa prej tyre janë në gjendje kritike. Loading... ...lajmi i plotë është në sistemin me parapagim. Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet...

Korab Shaqiri publikon bashkëpunimin me Bujar Qamilin

para 4 muajve - Ina

Korab Shaqiri e ka publikuar projektin e ri muzikor.Ka disa ditë që Korab Shaqiri e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. E tani kënga “Verë e dashni” është lansuar në kanalin zyrtar...

Gili publikon projektin e ri muzikorë me titull ‘Fustani’

para 4 muajve - Zhurnal

Këngëtarja e mirënjohur Gili, sot publikoi baladën e radhës që titullohet “Fustani”, të cilin e ka realizuar me bashkëpunetorët e dëshmuar në suksesin muzikorë siç janë , Ilir Berani me muzikë e tekst,...

Korab Shaqiri publikon bashkëpunimin me Bujar Qamilin

para 4 muajve - Zhurnal

Korab Shaqiri e ka publikuar projektin e ri muzikor. Ka disa ditë që Korab Shaqiri e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. E tani kënga “Verë e dashni” është lansuar në kanalin zyrtar...

Korab Shaqiri sjell bashkëpunimin me Bujar Qamilin

para 4 muajve - KosovaPress

Kënga ritmike mban titullin ‘Verë e dashni’ dhe vjen me videoklip. Teksti dhe muzika është punuar nga vet këngëtari Shaqiri, ndërsa kompozimi nga Florent Boshnjaku. Loading... ...lajmi i plotë është në...

“Verë e dashni”, publikohet bashkëpunimi i Korab Shaqirit me Bujar Qamilin

para 4 muajve - Insajderi

Projekti “Verë e dashni”, është publikuar sot ndërsa për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vetë Korab Shaqiri. Aranzhimin e ka bërë Florent Boshnjaku derisa kënga është xhiruar në bregdet./ Insajderi.com

Korab Shaqiri dhe Bujar Qamili sjellin “Verë dhe dashni”

para 4 muajve - Klan Kosova

Këngëtari i njohur, Bujar Qamili dhe këngëtari, Korab Shaqiri, kanë sjellë këngën e tyre më të re. Ky bashkëpunim titullohet “Verë dhe dashni”, transmeton Klan Kosova. Tekstin dhe muzikën e këngës e ka bërë Korab Shaqiri.

Korab Shaqiri e Bujar Qamili sjellin “Verë e dashni”

para 4 muajve - Koha.net

Korab Shaqiri ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me Bujar Qamilin. “Verë e dashni”, quhet kënga e tyre e re, transmeton Koha.net. Teksti dhe muzika nga Korab Shaqiri, derisa aranzhimin e ka bërë Florent Boshnjaku.

Korab Shaqiri dhe Bujar Qamili vijnë me këngën e re “Verë e Dashni”

para 4 muajve - Telegrafi

Korab Shaqiri dhe Bujar Qamili në klipin e ri (Foto: YouTube)

Korab Shaqiri publikon bashkëpunimin me Bujar Qamilin

para 4 muajve - Fakti Ditor

Korab Shaqiri e ka publikuar projektin e ri muzikor. Ka disa ditë që Korab Shaqiri e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. E tani kënga “Verë e dashni” është lansuar në kanalin zyrtar...

Publikohet “Verë e dashni” e Korab Shaqirit dhe Bujar Qamilit

para 4 muajve - TV21

Ky është bashkëpunimi i parë i këngëtarëve Dy këngëtarët e njohur, Korab Shaqiri dhe Bujar Qamili kanë publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë emrin “Verë e dashni” dhe është publikuar edhe me...

Publikohet “Verë e dashni” e Korab Shaqirit dhe Bujar Qamilit

para 4 muajve - RTV 21

Ky është bashkëpunimi i parë i këngëtarëve Dy këngëtarët e njohur, Korab Shaqiri dhe Bujar Qamili kanë publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë emrin “Verë e dashni” dhe është publikuar edhe me...

Deputeti Labi publikon këngën e re, ja sa i përshtatet situatës me Behgjet Pacollin

para 4 muajve - Tetova1

Këngëtari dhe deputeti Labinot Tahiri, ka publikuar një projekt të ri muzikor. Ai ka publikuar këngën me titull “Bumerang” të realizuar edhe me videoklip. Ja teksti i këngës, për të cilën, ne nuk po paragjykojmë,...

Deputeti publikon këngën e re

para 4 muajve - Klan Kosova

Deputeti dhe këngëtari, Labinot Tahiri, ka publikuar projektin më të ri. Kënga mban titullin “Boomerang”, ndërsa asaj Labi ia ka përgatitur edhe klipin, njofton Klan Kosova. https://www.youtube.com/watch?v=KV2EgOsVg1E...

Labinot Tahiri publikon këngën e re “Boomerang”

para 4 muajve - Telegrafi

Labinot Tahiri në klipin e ri (Foto: YouTube)

Gili sjell këngën e re “Fustani”

para 4 muajve - Telegrafi

Gili në klipin e ri (Foto: YouTube)

Korab Shaqiri publikon këngën me Bujar Qamilin

para 4 muajve - Arbresh

Korab Shaqiri ka publikuar bashkëpunimin e tij me këngëtarin e njohur nga Shqipëria, Bujar Qamili. Kënga titullohet “Verë e dashni”, dhe është lansuar në kanalin zyrtar në Youtube, ky është bashkëpunimi...

Gili publikoi këngën “Fustani”

para 4 muajve - RTV 21

Gili vjen me baladë Këngëtarja e mirënjohur shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, Gili ka publikuar projektin e ri muzikor. Kënga mbanë emrin “Fustani” dhe është publikuar me videoklip për të cilin...

Gili publikoi këngën “Fustani”

para 4 muajve - TV21

Gili vjen me baladë Këngëtarja e mirënjohur shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, Gili ka publikuar projektin e ri muzikor. Kënga mbanë emrin “Fustani” dhe është publikuar me videoklip për të cilin...

“Fustani” kënga e re nga Gili

para 4 muajve - Koha.net

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gili ka publikuar këngën e saj më të re “Fustani”. Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka bërë Ilir Berani, derisa orkestrimin e ka bërë Florent Boshnjaku. “Fustani”,...

Labinot Tahiri publikon këngën e re “Boomerang”

para 4 muajve - Fakti Ditor

Labinot Tahiri e ka publikuar projektin më të ri muzikor. Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Labinot Tahiri, e ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan lajmi.net. Projekti më i ri muzikor i tij mban titullin...

Publikohet kënga “Fustani” nga Gili [Video]

para 4 muajve - AlbPortali

Gili e ka publikaur këngën më të re. Loading... Këngëtarja Gili para pak minutash e ka lansuar në kanalin zyrtar në Youtube projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. “Fustani” titullohet ky projekt muzikor...

Publikohet kënga “Fustani” nga Gili [Video]

para 4 muajve - Fakti Ditor

Gili e ka publikaur këngën më të re. Këngëtarja Gili para pak minutash e ka lansuar në kanalin zyrtar në Youtube projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. “Fustani” titullohet ky projekt muzikor i cili...

Gili publikon projektin e ri muzikorë me titull ‘Fustani’

para 4 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja e mirënjohur Gili, sot publikoi baladën e radhës që titullohet “Fustani”, të cilin e ka realizuar me bashkëpunetorët e dëshmuar në suksesin muzikorë siç janë , Ilir Berani me muzikë e tekst,...

Labi publikoi projektin “Boomerang”

para 4 muajve - RTV 21

Kënga u publikua me videoklip Këngëtari i mirënjohur kosovar, Labinot Tahiri-Labi sapo publikoi projektin e radhës. “Boomerang” titullohet kënga e Labit, të cilën e solli me videoklip, shkruan rtv21.tv...

Gili publikon këngën e re “Fustani”

para 4 muajve - Arbresh

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Gili ka publikuar këngën e saj të re. Fustani” titullohet ky projekt muzikor i cili vjen i realizuar edhe me një videoklip shumë interesant ku po duket tejet e bukur,...

Labinot Tahiri publikon këngën e re, tregon se nesër ka një befasi për fansat

para 4 muajve - Gazeta Observer

Këngëtari Labinot Tahiri sot ka lansuar projektin më të ri muzikor  ‘Bomerang’. Këngëtari këngën më të re e ka lansuar pikërisht kohën më të mir verore, pra sezonën e dasmave. Njoftimin për këngën e re...

Labinot Tahiri publikon këngën ‘Bumerang”

para 4 muajve - KosovaPress

Ai ka publikuar këngën me titull “Bumerang” të realizuar edhe me videoklip. Kujtojmë se Labinot Tahiri është i angazhuar edhe në fushën politike në vend dhe mban postin e deputetit në Kuvendin e Kosovës....

“Verë e dashni”, kënga e re e Korab Shaqirit dhe Bujar Qamilit

para 4 muajve - RTV 21

Kënga publikohet nesër Këngëtari i njohur shqiptar, Korab Shaqiri ka paralajmëruar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë emrin “Verë e dashni” dhe është në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur, Bujar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK