http://kariera.mk

Sërish fotografohen! Dua Lipa e lumtur krah të dashurit të ri

para 4 muajve - Prive

Tani që u lidh me një amerikan, ajo po kalon më shumë kohë në Shtetet e Bashkuara! Dua Lipa dhe i dashuri i saj i ri, Anëar Hadid, janë parë shumë të afërt në një takim në New York City gjatë të mërkurës,...

Shkëlqen Dua Lipa, duket kaq bukur në paraqitjen e fundit

para 4 muajve - The Prestige

Këngëtarja shqiptare po bënë më të mirën e saj në tregun muzikorë ndërkombëtar duke arritur suksese të jashtëzakonshme me këngët e saj që priten shumë mirë gjithandej nëpër botë, shkruan Indeksonline.Dua...

Enca Haxhia paralajmëron këngën e re dhe ka këtë emër!

para 4 muajve - Prive

Këngëtarja Enca Haxhia, muaj më parë solli një këngë tejet ritmike me këngëtarin e muzikës tallava Muharrem Ahmetin. Kënga e dyshesh së famshme u pëlqye nga publiku ndërsa tani këngëtaarja ka gati një...

Vajza, njëri ndër këngëtarët më seksi shqiptarë qenka single!

para 4 muajve - Prive

Dy vjet më parë këngëtari shqiptar në Amerikë, Seven Saraqi ishte në një lidhje lidhje dashurie me bukuroshen Lorena Haliti. Lidhja u konsolidua deri në pikën që ish Miss Idaho USA erdhi në Korrikun e...

Me Bujar Qamilin, Korab Shaqiri lanson këngën ritmike

para 4 muajve - Prive

Ka kaluar goxha kohë qysh kur Korab Shaqiri ka lansuar nëj këngë të re. Para nëj viti, ai publikoi këngën “Dashni e këputur”, një baladë dashurie e cila i shkon shumë stilit muzikor të këngëtarit. Mirëpo...

Më zyrtare s’ka ku shkon! Dua fotografohet duke u puthur me të dashurin e ri

para 4 muajve - Prive

Një tjetër anëtar i familjes Hadid është jashtë tregut “romantik”. Kjo për shkak se shqiptarja Dua Lipa tani është e dashura e djalit të vogël të familjes, Anëar Hadid, derisa dyshja i pushuan të gjitha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK