http://kariera.mk

Njomza vishet e rregullohet kaq bukur për të shkuar në punë, por ka diçka që nuk shkon

para 4 muajve - OraInfo

Ajo është një ndër grimeret më të pëlqyera kosovare. Njomza Martinaj u bë e njohur për publikun fillimisht si vajza e Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo. Ndonëse është nënë e tre fëmijëve, Njomza gjithmonë...

Gresa nuk ndalet, po shet një ndër fustanet më të bukura që ka

para 4 muajve - OraInfo

Gresa ka marrë vendim që pas dasmës t’i shesë të gjitha fustanet që ka. Paratë e fituara ajo ka vendosur t’i dhurojë për bamirësi, përcjell ORAinfo. Pothuajse për çdo ditë Gresa prezanton nga një fustan...

Vajza e Shyhretes lajmërohet nga pushimet, befason me veshjen

para 4 muajve - Zhurnal

Familja e Shyhretes po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik. Janë vajzat e saj ato që marin gjithmonë vëmendjen më të madhe e sidomos Gresa, përcjell ORAinfo.Ajo është tejet aktive edhe në rrjete...

Vajza e Shyhretes lajmërohet nga pushimet, befason me veshjen

para 4 muajve - OraInfo

Familja e Shyhretes po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik. Janë vajzat e saj ato që marin gjithmonë vëmendjen më të madhe e sidomos Gresa, përcjell ORAinfo. Ajo është tejet aktive edhe në rrjete...

Gresa vishet në fustan të ngushtë, por ka diçka që nuk shkon në pamjen e saj

para 4 muajve - OraInfo

Gresa Behluli është një emër tejet i njohur për publikun. Ajo është një këngëtare që u bë pjesë e skenës muzikore shqiptare para shumë viteve, përcjell ORAinfo. Para pak muajve, ajo i dha fund beqarisë...

Learta ka shkuar në punë pa pikë grimi, por vëmendjen merr diçka tjetër

para 4 muajve - OraInfo

U bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Larta Jakupi është një emër shumë i përfolur në publik. Ajo po di të jetë gjithnjë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo. Learta para disa muajve...

Gresa befason me këtë gjendje

para 4 muajve - Zhurnal

Gresa Behluli është një emër tejet i njohur për publikun. Ajo është një këngëtare që u bë pjesë e skenës muzikore shqiptare para shumë viteve, përcjell ORAinfo.Para pak muajve, ajo i dha fund beqarisë...

Njomza e ka grimuar sot vajzën e saj, ajo ia ‘ftohë’ të gjithave me pamjen

para 4 muajve - OraInfo

Njomza Martinaj është grimerja shumë e pëlqyer kosovare. Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit kurse tani, është puna e saj ajo që po e bën të përfolur në publik, përcjell ORAinfo....

E lodhur dhe pa grim, Gresa befason me pamjen sot

para 4 muajve - OraInfo

Gresa Behluli është një emër tejet i njohur për publikun. Ajo është një këngëtare që u bë pjesë e skenës muzikore shqiptare para shumë viteve, përcjell ORAinfo. Para pak muajve, ajo i dha fund beqarisë...

Majlinda vishet në fustan të ngushtë e të shkurtë, ‘mahnit’ me dukjen

para 4 muajve - OraInfo

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani Majlinda Zeka është një emët tejet i përfolur në publik. Ajo dhe këngëtari i mirënjohur, Majk, ishin të lidhur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani...

Gresa po e shet edhe fustanin që ia ‘qet trupin si peshk’

para 4 muajve - OraInfo

Gresa Behluli është një emër tejet i njohur për publikun. Ajo është një këngëtare që u bë pjesë e skenës muzikore shqiptare para shumë viteve, përcjell ORAinfo. Para pak muajve, ajo i dha fund beqarisë...

Gresa po e shet edhe fustanin që ia ‘qet turpin si peshk’

para 4 muajve - OraInfo

Gresa Behluli është një emër tejet i njohur për publikun. Ajo është një këngëtare që u bë pjesë e skenës muzikore shqiptare para shumë viteve, përcjell ORAinfo. Para pak muajve, ajo i dha fund beqarisë...

Majlina vish fustan të ngushtë e me pulla, flokët e saj marrin vëmendjen

para 4 muajve - OraInfo

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë. Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur, shkruan ORAinfo. Nga kjo lidhje...

Kunata e bëri ‘kukull’, Learta ju lë ‘pa mend’ me pamjen në emision

para 4 muajve - Zhurnal

Learta është nder personazhet me te perfolura në mediat rozë. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo. Tashmë ajo njihet edhe me dyqanin e saj të fustaneve...

Frizerka e transfrmon Majlinda Zekën, kaq joshëse nuk e kemi parë moti

para 4 muajve - Zhurnal

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë. Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur, shkruan ORAinfo.Nga kjo lidhje...

Grimerja e transfrmon Majlinda Zekën, kaq joshëse nuk e kemi parë moti

para 4 muajve - Sovrani

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë. Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur, shkruan ORAinfo.Nga kjo lidhje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK