http://kariera.mk

Ish-kryeministrja tajlandeze merr nënshtetësi serbe

para 4 muajve - Tetova Sot

Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra tashmë ka nënshtetësi serbe. Shinawatra u dë^nua me pesë vjet bu^rg, pasi u ak^uzua për ryshfet, ndërsa iku nga Tajlanda në vitin 2017. Ndërkohë, vëllai...

Serbia i jep shtetësi ish-kryeministres tajlandeze

para 4 muajve - Insajderi

Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ish-kryeministri Thaksin Shinawatra, ka shtetësinë e Malit të Zi Serbia i ka...

Tajlandezja e dënuar për korrupsion rle merrë nënshtetësin e Serbisë

para 4 muajve - Insajderi

Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ish-kryeministri Thaksin Shinawatra, ka shtetësinë e Malit të Zi Serbia i ka...

Rasti Shinawatra: Çfarë lidhë Serbinë, Tajlandën, dhe Malin e Zi?

para 4 muajve - Insajderi

Vëlla e motër – Thaksin dhe Yingluck Shinawatra. Së pari ai ishte kryeministër i Tajlandës, mirëpo në vitin 2006 u largua nga pozita me grushtet dhe u dënua për shkak të konfliktit të interesit me dy vjet...

Serbia i jep shtetësi ish-kryeministres tajlandeze

para 4 muajve - Aktuale

Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ish-kryeministri Thaksin Shinawatra, ka shtetësinë e Malit të Zi Serbia i ka...

E dënuar për korrupsion, ish-kryeministrja e Tajlandës merr nënshtetësi serbe

para 4 muajve - Koha.net

Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra tashmë ka nënshtetësi serbe. Shinawatra u dënua me pesë vjet burg, pasi u akuzua për ryshfet, ndërsa iku nga Tajlanda në vitin 2017. Ndërkohë, vëllai i...

U dënua për korrupsion, ish-kryeministrja tajlandeze merr nënshtetësi serbe

para 4 muajve - Gazeta Tema

Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra tashmë ka nënshtetësi serbe. Shinawatra u dënua me pesë vjet burg, pasi u akuzua për ryshfet, ndërsa iku nga Tajlanda në vitin 2017. Ndërkohë, vëllai i...

Serbia i jep shtetësi ish-kryeministres së dënuar me 5 vite burg

para 4 muajve - BalkanWeb

Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti, pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ish-kryeministri Thaksin Shinawatra, ka shtetësinë e Malit të Zi. Serbia i...

E dënuar për korrupsion, ish-kryeministrja merr nënshtetësi serbe

para 4 muajve - BalkanWeb

Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra tashmë ka nënshtetësi serbe. Shinawatra u dënua me pesë vjet burg, pasi u akuzua për ryshfet, ndërsa iku nga Tajlanda në vitin 2017. Ndërkohë, vëllai i...

E dënuar për ryshfet, ish-kryeministrja e Tajlandës, shtetësi serbe

para 4 muajve - Portalb

Serbia i ka dhënë shtetësi ish-kryeminstres tajlandeze, Yingluck Shinawatra, bëri të ditur agjencia shtetërore serbe e lajmeve Tanjug duke shtuar se vendimi ishte marrë gjatë një seance qeveritare. “Qeveria...

Serbia i jep shtetësi ish-kryeministres tajlandeze

para 4 muajve - GazetaBlic

Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ish-kryeministri Thaksin Shinawatra, ka shtetësinë e Malit të Zi Serbia i ka...

E dënuar për korrupsion, ish-kryeministrja merr nënshtetësi serbe

para 4 muajve - Standard

Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra tashmë ka nënshtetësi serbe. Shinawatra u dënua me pesë vjet burg, pasi u akuzua për ryshfet, ndërsa iku nga Tajlanda në vitin 2017. Ndërkohë, vëllai i...

Serbia i jep nënshtetësi ish-kryeministres tajlandeze të dënuar për korrupsion

para 4 muajve - GazetaBlic

Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ish-kryeministri Thaksin Shinawatra, ka shtetësinë e Malit të Zi Serbia i ka...

Serbia i jep shtetësi ish-kryeministres tajlandeze

para 4 muajve - Tetova1

Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ish-kryeministri Thaksin Shinawatra, ka shtetësinë e Malit të Zi Serbia i ka...

Serbia i jep shtetësi ish-kryeministres tajlandeze

para 4 muajve - Tetova Sot

Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ish-kryeministri Thaksin Shinawatra, ka shtetësinë e Malit të Zi Serbia i ka...

Serbia i jep shtetësi ish-kryeministres tajlandeze

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ish-kryeministri Thaksin Shinawatra, ka shtetësinë e Malit të Zi Serbia i ka...

Serbia i jep nënshtetësi ish-kryeministres tajlandeze të dënuar për korrupsion

para 4 muajve - Periskopi

Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra, është pajisur me nënshtetësi serbe. Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai...

Serbia i jep nënshtetësi ish-kryeministres tajlandeze të dënuar për korrupsion

para 4 muajve - Arbresh

Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra, është pajisur me nënshtetësi serbe. Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai...

Serbia i jep nënshtetësi ish-kryeministres tajlandeze të dënuar për korrupsion

para 4 muajve - Gazeta Observer

Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra, është pajisur me nënshtetësi serbe. Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai...

Serbia i jep nënshtetësi ish-kryeministres së dënuar për korrupsion

para 4 muajve - PortaliOnline

Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra, është pajisur me nënshtetësi serbe. Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai...

Serbia i jep nënshtetësi ish-kryeministres tajlandeze të dënuar për korrupsion

para 4 muajve - Ekonomia Online

Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra, është pajisur me nënshtetësi serbe. Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK