http://kariera.mk

Qytetarët e Bosnjës mbijetojnë me kredi

para 4 muajve - Insajderi

Qytetarët e Bosnjës dhe Hercegovinës kanë huazuar 4.9 miliardë euro nga bankat tregtare që nga fillimi i këtij viti. Analistët ekonomikë vlerësojnë se kjo është dëshmi e situatës së rëndë financiare në...

Qytetarët e Bosnjës mbijetojnë me kredi

para 4 muajve - Zhurnal

Qytetarët e Bosnjës dhe Hercegovinës kanë huazuar 4.9 miliardë euro nga bankat tregtare që nga fillimi i këtij viti. Analistët ekonomikë vlerësojnë se kjo është dëshmi e situatës së rëndë financiare në...

Qytetarët e Bosnjës mbijetojnë me kredi

para 4 muajve - Alsat-M

Qytetarët e Bosnjës dhe Hercegovinës kanë huazuar 4.9 miliardë euro nga bankat tregtare që nga fillimi i këtij viti. Analistët ekonomikë vlerësojnë se kjo është dëshmi e situatës së rëndë financiare në...

Qytetarët e Bosnjës mbijetojnë me kredi

para 4 muajve - Shenja

Qytetarët e Bosnjës dhe Hercegovinës kanë huazuar 4.9 miliardë euro nga bankat tregtare që nga fillimi i këtij viti. Analistët ekonomikë vlerësojnë se kjo është dëshmi e situatës së rëndë financiare në...

Qytetarët e Bosnjës mbijetojnë me kredi

para 4 muajve - Lajm

Qytetarët e Bosnjës dhe Hercegovinës kanë huazuar 4.9 miliardë euro nga bankat tregtare që nga fillimi i këtij viti. Analistët ekonomikë vlerësojnë se kjo është dëshmi e situatës së rëndë financiare në...

Qytetarët e Bosnjës mbijetojnë me kredi

para 4 muajve - KosovaPress

Analistët ekonomikë vlerësojnë se kjo është dëshmi e situatës së rëndë financiare në të cilën qytetarët e gjejnë veten, dhe duke marrë hua mundohen të sigurojnë mbijetesë të zhveshur. Banka Qendrore e...

Qytetarët e Bosnjës mbijetojnë me kredi

para 4 muajve - Arbresh

Qytetarët e Bosnjës dhe Hercegovinës kanë huazuar 4.9 miliardë euro nga bankat tregtare që nga fillimi i këtij viti. Analistët ekonomikë vlerësojnë se kjo është dëshmi e situatës së rëndë financiare në...

Qytetarët e Bosnjës mbijetojnë me kredi

para 4 muajve - Gazeta e re

Qytetarët e Bosnjës dhe Hercegovinës kanë huazuar 4.9 miliardë euro nga bankat tregtare që nga fillimi i këtij viti. Analistët ekonomikë vlerësojnë se kjo është dëshmi e situatës së rëndë financiare në...

Qytetarët e Bosnjës mbijetojnë me kredi

para 4 muajve - Fakti Ditor

Qytetarët e Bosnjës dhe Hercegovinës kanë huazuar 4.9 miliardë euro nga bankat tregtare që nga fillimi i këtij viti. Analistët ekonomikë vlerësojnë se kjo është dëshmi e situatës së rëndë financiare në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK