http://kariera.mk

Detaje të reja rreth pritmit nga jeta e Florian Selimit

para 4 muajve - OraInfo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier ditën e dytë të Kurban Bajramit. Policia e Fierit njofton se ka zbardhur rastin e privimit nga jeta e Florian Selimit e ndodhur një ditë më parë në fshatin Hamil....

I kërkoi ndihmë të atit, zbardhet telefonata e fundit që bëri para se ta ekzekutonin 23-vjeçarin (Detaje të reja)

para 4 muajve - Sot News

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e Florian Selimit, 23-vjeçarit në Fier. 23-vjeçari u vra me thikë një ditë më parë pas një sherri me dy të rinj dhe u gjet i pajetë në një kanal. Sipas Faxweb i riu...

Zbulohet telefonata e fundit e Florian Selimit para se ta vrisnin

para 4 muajve - Albeu

anë zbardhur detaje të reja nga vrasja e 23- vjeç arit, Florian Selimit, i cili u ekzekutua me thikë mëngjesin e djeshëm në Fier. Burime nga policia thanë se i riu kishte ndaluar anash rrugës për të riparuar...

Vrasja e 23-vjeçarit, policia arreston dy autorët dhe zbulon shkakun e konfliktit

para 4 muajve - Insajderi

Policia e Fierit njofton se ka zbardhur vrasjen e Florian Selimit e ndodhur një ditë më parë në fshatin Hamil. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier zbardhën...

Fier, zbulohen vrasësit e 23 vjeçarit, në pranga dy bashkëfshatarë të tij

para 4 muajve - Standard

Policia e Fierit zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23 vjeçarit në fshatin Hamil. Arrestohen 2 autorët e dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, pas një...

E mbytën dhe e hodhën në kanal, zbardhet ngjarja

para 4 muajve - Gazeta Observer

Policia e Fierit zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit Florian Selimit në fshatin Hamil, i cili u gjet ne kanal i pajetë, pasi e kishin prerë me thikë. Policia bën me dije se ka arrestuar dy te rinj,...

Vrasja e Florian Selimit, policia arreston 2 autorët, zbulohet shkaku i konfliktit

para 4 muajve - Infokusi

Policia e Fierit njofton se ka zbardhur vrasjen e Florian Selimit e ndodhur një ditë më parë në fshatin Hamil. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier zbardhën...

Vranë dhe hodhën në kanal 23-vjeçarin, arrestohen dy autorët

para 4 muajve - RTV 21

Policia gjeti një makinë në vendngjarje Dy të rinj kanë rënë në prangat e Policisë së Fierit, të dyshuar si autorë të vrasjes me thikë të 23 vjeçarit F. S. Trupi i pajetë i të riut nga Tropoja u gjet mëngjesin...

E privuan nga jeta dhe e hodhën në kanal, zbardhet ngjarja

para 4 muajve - Bota Press

Policia e Fierit zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23 vjeçarit Florian Selimit në fshatin Hamil, i cili u gjet ne kanal i pajetë, pasi e kishin prerë me thikë. Policia bën me dije se ka arrestuar dy te rinj,...

E FUNDIT/ Arrestohen vrasësit e Florian Selimit

para 4 muajve - Albeu

Policia e Fierit zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23 vjeç arit në fshatin Hamil duke arrestuar dy persona të dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier,...

Zbardhet vrasja e Florian Selimit në Fier, policia arreston 2 autorët e dyshuar

para 4 muajve - Top Channel

Është zbardhur vrasja e 23 vjeçarit Florian Selimi, e ndodhur natën e 11 gushtit në fshatin Hamil të Fierit. Policia njofton se ka shoqëruar dy autorët e dyshuar, shtetasit me iniciale S.S, 26 vjeç, banues...

Vranë dhe hodhën në kanal 23-vjeçarin në Fier, policia arreston dy të dyshuar

para 4 muajve - Gazeta Tema

Dy të rinj kanë rënë në prangat e policisë së Fierit, të dyshuar si autorë të vrasjes  me thikë të 23 vjeçarit Florjan Selimi. Trupi i pajetë i të riut nga Tropoja u gjet mëngjesin e të hënës (12 gusht) ...

Vranë 23-vjeçarin në Fier dhe e hodhën në kanal, kapen autorët

para 4 muajve - BalkanWeb

Policia e Fierit zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit në fshatin Hamil duke arrestuar dy autorët e dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, pas...

Vranë 23-vjeçarin dhe e hodhën në kanal, policia arreston dy të dyshuarit

para 4 muajve - Shekulli

Mëngjesin e sotëm, Policia e Fierit ka njoftuar zbardhjen e vrasjes së 23-vjeçarit që u gjet në një kanal në fshatin Hamil. Sipas policisë, pas një pune të mirëfilltë hetimore, zbardhën dhe dokumentuan...

E prenë me thikë në qafë dhe e hodhën në kanal, arrestohen 2 autorët që vranë 23-vjeçarin në Fier (DETAJE)

para 4 muajve - Sot News

Arrestohen dy autorët e vrasjes së Florian Selimit në fshatin Hamil të Fierit. Blutë bëjnë me dije se janë vënë në pranga shtetasit me iniciale S.S, 26 vjeç dhe K.M, 20 vjeç, banues në fshatin Sulaj. Në...

Zbardhet vrasja e 23-vjeçarit në Fier, arrestohen dy të rinj

para 4 muajve - Opinion

Është zbardhur vrasja e ndodhur në fshatin Hamil të Fierit ku 23-vjeçari Florian Selimi u gjet i vdekur afër një kanali pranë makinës së tij. Policia ka ndaluar dhe vënë në pranga dy persona të dyshuar...

Fier, 23-vjeçari vritet me thikë dhe hidhet në kanal

para 4 muajve - Shekulli

Florjan Selimaj është qëlluar për vdekje dhe më pas është hedhur në kanal. Makina e tij është gjetur me kofano të hapur dhe gomë të hequr në anë të rrugës. Shoqërohen në polici familjarët e të riut Xhentila...

Vranë e hodhën në kanal të riun, pranga dy fierakëve

para 4 muajve - Vizion Plus

Dy persona janë vënë në prangat e policisë së fierit si të dyshuarit kryesor për vrasjen e 23 vjeçarit në fshatin Hamil. Sipas policisë për vrasjen me thikë të 23 vjeçarit F.S., janë vënë në pranga dy...

Vranë 23-vjeçarin në Fier, kapen autorët e dyshuar

para 4 muajve - Koha Jone

Policia e Fierit zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit në fshatin Hamil duke arrestuar dy autorët e dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, pas...

Fier/ Vranë dhe hodhën në kanal 23 vjeçarin, arrestohen autorët

para 4 muajve - Blitz

24 orë pas krimit të rëndë që tronditi Fierin, Policia zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit Florian Selimi në fshatin Hamil duke arrestuar dy autorët e dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve...

Ja kush janë vrasësit e 23-vjeçarit

para 4 muajve - Gazeta Observer

Policia e Fierit zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit në fshatin Hamil. Arrestohen 2 autorët e dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, pas një...

Zbardhen detajet e vrasjes së Florian Selimit

para 4 muajve - Fakti Ditor

Policia e Fierit njofton se ka zbardhur vrasjen e Florian Selimit e ndodhur një ditë më parë në fshatin Hamil. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier zbardhën...

E tmerrshme: 23 vjeçari gjendet me fyt të prerë

para 4 muajve - Sovrani

Të tjera detaje dalin në dritë nga vrasja e 23-vjeçarit që u gjet i pajetë në një kanal tek “Kthesa e Hamilit” në fshatin Sulaj të Fierit. Viktima Florian Selimi, rezulton person me precedent penal për...

23 vjeçari gjendet me fyt të prerë i hudhur në kanal

para 4 muajve - Insajderi

Të tjera detaje dalin në dritë nga vrasja e 23-vjeçarit që u gjet i pajetë në një kanal tek “Kthesa e Hamilit” në fshatin Sulaj të Fierit. Viktima Florian Selimi, rezulton person me precedent penal për...

Gjendet në rrugë trupi i pajetë e  një 23-vjeçari, policia: Është vrarë me thikë

para 4 muajve - Top Channel

Një vrasje me thikë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Fier. Viktimë ka mbetur një 23-vjeçar, pas konfliktit me një person tjetër. Burime nga policia raportojnë se sot rreth orës 07:00, në vendin...

Ky është 23 vjeçari shqiptar që u gjet në kanal i vdekur nga goditjet me thikë

para 4 muajve - Insajderi

Dyshimet e para janë se i riu është konfliktuar fizikisht me një person tjetër, ndërkohë që ka ndërruar jetë si pasojë e plagës së marrë nga goditja e thikës. Policia tha zyrtarisht se rreth orës 07:00...

Vritet me thikë 23-vjeçari shqiptar, trupi i tij u gjet në rrugë

para 4 muajve - Insajderi

Viktimë ka mbetur një 23-vjeçar, pas konfliktit me një person tjetër. Burime nga policia raportojnë se sot rreth orës 07:00, në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”, shtetasi F.S., është gjetur pa shenja...

Gjendet në rrugë trupi i pajetë i një 23-vjeçari, policia: Është vrarë me thikë

para 4 muajve - Top Channel

Një vrasje me thikë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Fier. Viktimë ka mbetur një 23-vjeçar Florjan Selimi, pas konfliktit me një person tjetër. Burime nga policia raportojnë se sot rreth orës 07:00,...

FOTO/ E vranë me thikë dhe e hodhën në kanal, kush është viktima

para 4 muajve - BalkanWeb

I riu që shihni në foto është viktima që u gjet sot në një kanal në periferi të Fierit. Gazetari Ervis Kuçi ka siguruar për ‘BalkanWeb’ fotot e 23-vjeçarit Florian Selimi. Ky i fundit u gjet në një kanal...

FOTO/ E vranë me thikë dhe e hodhën në kanal, kush është viktima

para 4 muajve - Iliria News

I riu që shihni në foto është viktima që u gjet sot në një kanal në periferi të Fierit. Gazetari Ervis Kuçi ka siguruar për ‘BalkanWeb’ fotot e 23-vjeçarit Florian Selimi. Ky i fundit u gjet në një kanal...

KY ËSHTË 23 VJEÇARI SHQIPTAR QË U GJET NË KANAL I VDEKUR NGA GODITJET ME THIKË

para 4 muajve - Iliria News

I riu që shikoni në fotografi është 23-vjeçari Florian Selimi i cili u vra me thikë mëngjesin e sotëm në Fier, për tu gjetur i hedhur në një kanal. Dyshimet e para janë se i riu është konfliktuar fizikisht...

Kush është 23-vjeçari që u gjet i vrarë në një kanal në Fier (Foto-Emri)

para 4 muajve - Shekulli

Është zbardhur identiteti i të riut që u gjet mëngjesin e sotëm i vrarë në një kanal në fshatin Sulaj të Fierit. Mësohet se viktima është 23-vjeçari, Florian Selimi, nga Tropoja, por që prej vitesh jetonte...

Detajet/ 23-vjeçari i vrarë në Fier, si e dogji furgonin e vjedhur për të humbur gjurmët…

para 4 muajve - Standard

23-vjeçari Florian Selimi, që u gjet i vrarë me thikë buzë një kanali në fshatin Sulaj të Fierit, është një emër i njohur për Policinë. Katër vite më parë, kur ishte 19 vjeç, Selimi, lindur në Tropojë,...

Horror në Fier/ Dalin detaje të reja të vrasjes, me fyt të prerë dhe i hedhur në kanal

para 4 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë që ka tronditur opinionin publik është shënuar në një fshat të Fierit. Janë zbardhur të tjera detaje nga vrasja e 23-vjeçarit që u gjet i pajetë në një kanal tek “Kthesa e Hamilit”...

Nga Tropoja dhe jetonte në Fier, kush ishte i riu që u ther në fyt në Fier (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

lorjan Selimaj, 23-vjeçari i cili u gjet mëngjesin e sotëm i vrarë me thikë në një kanal në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit” në Fier mësohet se është nga Tropoja . Sipas burimeve, viktima se bashku...

Kush është i riu nga Tropoja që u ekzekutua në Fier: Jeta në fshatin Sulaj dhe problemet me policinë

para 4 muajve - Gazeta Tema

Florjan Selimaj, 23-vjeçari i cili u gjet mëngjesin e sotëm i vrarë me thikë në një kanal në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit” në Fier mësohet se është nga Tropoja. Sipas burimeve, viktima se bashku...

I prenë fytin me thikë dhe e hodhën në kanal, zbulohet e shkuara kriminale e të riut nga Fieri

para 4 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë tronditi këtë mëngjes, Fierin, ku një 23-vjeçar u gjet i pajetë në një kanal. Viktima u identifikua si Florian Selimi, banues në Sulaj të Fierit. Sipas policisë 23-vjeçari është qëlluar...

Gjendet i vdekur në kanal një 23-vjeçar në Fier, dyshimet e para

para 4 muajve - BalkanWeb

Është gjetur mëngjesin e kësaj të hëne një trup i pajetë në një kanal në periferi të qytetit të Fierit. Policia gjithashtu ka konstatuar edhe një makinë tip “Reno” të braktisur në këtë zonë, ndërsa nga...

Video/ U gjet me fyt të prerë në kanal, viktima me precedent penal

para 4 muajve - BalkanWeb

Të tjera detaje dalin në dritë nga vrasja e 23-vjeçarit që u gjet i pajetë në një kanal tek “Kthesa e Hamilit” në fshatin Sulaj të Fierit. Gazetari Ervis Kuçi raporton për ‘BalkanWeb’ se viktima Florian...

Fier, 23 vjeçari gjendet i mbytur në rrugë

para 4 muajve - Klan Kosova

Një vrasje me thikë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Fier. Viktimë ka mbetur një 23-vjeçar, pas konfliktit me një person tjetër. Burime nga policia raportojnë se sot rreth orës 07:00, në vendin...

Kush është i riu që u vra sot në Fier, zbulohen problemet e tij në të shkuarën

para 4 muajve - Albeu

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në një kanal në fshatin Sulaj të Fierit, pranë kthesës së Hamilit. Trupi i përket 23-vjeçarit Florian Selimi, banues në Sulaj, familja e të cilit ishte...

Ngjarje e rëndë/ Vritet me thikë dhe hidhet në kanal një 23-vjeçar në Fier, policia nxjerr detajet dhe dyshimet e para

para 4 muajve - Sot News

Gjendet i vdekur buzë rruge një i ri, vetëm 23-vjeçar. Policia e Fierit njofton se trupi i pajetë është gjetur në 07:00, në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”. “Shtetasi F.S, 23 vjeç dyshohet se ka ndërruar...

Kush është 23-vjeçari që u gjet i vdekur në kanal, para 4 vitesh ai…

para 4 muajve - Koha Jone

I riu 23-vjeçar që u gjet i vdekur brenda ne kanal në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit” në fshatin Sulaj të Fierit eshte identifikuar si Florian Selimi. Bëhet me dije se i riu ka ndërruar jetë si pasojë...

Me origjinë nga Tropoja, kush është i riu që u vra me thikë dhe u hodh në kanal në Fier

para 4 muajve - Sot News

I riu që shikoni në fotografi është 23-vjeçari Florian Selimi i cili u vra me thikë mëngjesin e sotëm në Fier, për tu gjetur i hedhur në një kanal. Dyshimet e para janë se i riu është konfliktuar fizikisht...

Foto/ Kush është 23-vjeçari që u gjet i vdekur

para 4 muajve - Opinion

23-vjeçari Florian Selimi është gjetur i pajetë ditën e sotme rreth orës 07:00 të mëngjesit në një kanal në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit” në fshatin Sulaj të Fierit. Ai ka ndërruar jetë si pasojë...

23-vjeçari vritet me thikë dhe hidhet në kanal

para 4 muajve - RTV 21

Trupi i pajetë i viktimës është gjetur në një kanal Një i ri është ekzekutuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Fier. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”. Viktima F.S, 23 vjeç...

Gjendet në rrugë trupi i pajetë i një 23-vjeçari

para 4 muajve - GazetaBlic

Një vrasje me thikë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Fier. Viktimë ka mbetur një 23-vjeçar, pas konfliktit me një person tjetër. Burime nga policia raportojnë se sot rreth orës 07:00, në vendin...

Fier, 23-vjeçari vritet me thikë dhe hidhet në kanal

para 4 muajve - Gazeta Tema

Një i ri është ekzekutuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Fier. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”. Viktima F.S, 23 vjeç është gjetur i pajetë në një kanal në anë të rrugës...

E rëndë në Fier, gjendet në kanal i masakruar me thikë një 23-vjeçar

para 4 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Fier, ku në një kanal është gjetur një i ri, i masakruar me thikë. Nga informacioni paraprak mësohet se sot rreth orës 7.00, në vendin e quajtur...

U ther me thikë, gjendet i hedhur në kanal 23 vjeçari në Fier

para 4 muajve - Albeu

Një 23 vjeçar është gjendur i vdekur në një kanal pranë shtëpisë së tij në Fier . Bëhet fjalë për Florian Selimin, i cili u gjet i vdekur në orët e para të ditës së sotme në një kanal në vendin e quajtur...

Gjendet i vrarë në kanal 23-vjeçari, dyshohet se e kanë nxjerrë me forcë nga makina

para 4 muajve - Koha Jone

Është gjetur mëngjesin e kësaj të hëne një trup i pajetë në një kanal në periferi të qytetit të Fierit. Policia gjithashtu ka konstatuar edhe një makinë tip “Reno” të braktisur në këtë zonë, ndërsa nga...

Në Fier gjendet në rrugë trupi i pajetë i një 23-vjeçari, i vrarë me thikë

para 4 muajve - Koha.net

Një vrasje me thikë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Fier. Viktimë ka mbetur një 23-vjeçar, pas konfliktit me një person tjetër. Burime nga policia raportojnë se sot rreth orës 07:00, në vendin...

Me kofanon ngritur dhe gomë të hequr, shtohet misteri mbi vrasjen e 23 vjeçarit në Fier

para 4 muajve - Albeu

Shtohet misteri në lidhje me vrasjen e Florian Selimit në Fier , i cili u gjet i pajetë në një kanal pasi ishte goditur me thikë. Në vendin e ngjarjes është gjetur edhe një makinë, e cila është e tija....

E rëndë në Fier, gjendet në kanal i masakruar me thikë një 23-vjeçar (Emri-Foto)

para 4 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Fier, ku në një kanal është gjetur një i ri, i masakruar me thikë. Nga informacioni paraprak mësohet se sot rreth orës 7.00, në vendin e quajtur...

Vritet me thikë dhe hidhet në kanal i riu në Fier

para 4 muajve - Vizion Plus

Një 23 vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të hënë ne një kanal në fshatin Sulaj të Fierit, pranë kthesës së Hamilit. Viktima është Florian Selimi, banues në Sulaj, i cili sipas policisë është...

U vra me thikë dhe u hodh në kanal, identifikohet viktima në Fier dhe ndërtohet skema e vrasjes (EMRI)

para 4 muajve - Sot News

Identifikohet trupi i pajetë i viktimës që u gjet në një kanal në Fier. Mësohet se policia gjeti sot të vdekur Florian Selimin, banues në Sulaj të Fierit. Dyshohet se 23-vjeçarit i është prishur makina...

Fier, gjendet i vrarë 23-vjeçari

para 4 muajve - Opinion

Mëngjesin e kësaj të hëne është gjendur i vrarë një 23-vjeçar në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit” në qytetin e Fierit. Sipas policisë 23-vjeçari me iniciale F.S ka ndërruar jetë si pasojë e një plage...

Gjendet i vdekur në kanal një 23-vjeçar në Fier, dyshimet e para

para 4 muajve - Medial

FIER Është gjetur mëngjesin e kësaj të hëne një trup i pajetë në një kanal në periferi të qytetit të Fierit. Policia gjithashtu ka konstatuar edhe një makinë tip “Reno” të braktisur në këtë zonë, ndërsa...

Një 23-vjeçar u vra me thikë në Fier

para 4 muajve - RTV 21

Trupi i pajetë i viktimës është gjetur në një kanal Një i ri është ekzekutuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Fier. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”. Viktima F.S, 23 vjeç...

Kush është 23 që u gjet i vdekur në kanal?

para 4 muajve - OraInfo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhrur sot në qytetin e Fierit. Ky është 23 vjeçari shqiptar që u gjet në kanal i vdekur nga goditjet me mjet të mpreht. I riu që shikoni në fotografi është 23-vjeçari Florian...

Ky është 23-vjeçari që u gjet në kanal i vdekur në Fier

para 4 muajve - Periskopi

I riu që shikoni në fotografi është 23-vjeçari Florian Selimi i cili u vra me thikë mëngjesin e sotëm në Fier, për tu gjetur i hedhur në një kanal. Dyshimet e para janë se i riu është konfliktuar fizikisht...

Fier, 23-vjeçari vritet me thikë dhe hidhet në kanal

para 4 muajve - Tetova Sot

Trupi i pajetë i viktimës është gjetur në një kanal Një i ri është ekzekutuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Fier. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”. Viktima F.S, 23 vjeç...

Fier/ Gjendet i pa jetë në kanal një 23 vjeçar, ja dyshimet e para

para 4 muajve - Blitz

Është gjetur mëngjesin e kësaj të hëne një trup i pajetë në një kanal në periferi të qytetit të Fierit. Policia gjithashtu ka konstatuar edhe një makinë tip “Reno” të braktisur në këtë zonë, ndërsa nga...

Gjendet i vdekur në kanal një 23-vjeçar në Fier, dyshimet e para [Foto]

para 4 muajve - Fakti Ditor

Është gjetur mëngjesin e kësaj të hëne një trup i pajetë në një kanal në periferi të qytetit të Fierit. Policia gjithashtu ka konstatuar edhe një makinë tip “Reno” të braktisur në këtë zonë, ndërsa nga...

Gjendet i vdekur në kanal një 23-vjeçar në Fier

para 4 muajve - Arbresh

Është gjetur mëngjesin e kësaj të hëne një trup i pajetë në një kanal në periferi të qytetit të Fierit. Policia gjithashtu ka konstatuar edhe një makinë tip “Reno” të braktisur në këtë zonë, ndërsa nga...

Në Fier gjendet në rrugë trupi i pajetë i një 23-vjeçari, i vrarë me thikë

para 4 muajve - Ekonomia Online

Një vrasje me thikë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Fier. Viktimë ka mbetur një 23-vjeçar, pas konfliktit me një person tjetër. Burime nga policia raportojnë se sot rreth orës 07:00, në vendin...

E tmerrshme: Vritet me thikë 23-vjeçari shqiptar, trupi i tij u gjet në rrugë

para 4 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Një vrasje me thikë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Fier. Viktimë ka mbetur një 23-vjeçar, pas konfliktit me një person tjetër. Burime nga policia raportojnë se sot rreth orës 07:00,...

Tropojani Florian Selimi u gjet i vdekur në një kanal në Fier

para 4 muajve - PortaliOnline

I riu që shikoni në fotografi është 23-vjeçari Florian Selimi i cili u vra me thikë mëngjesin e sotëm në Fier, për tu gjetur i hedhur në një kanal. Dyshimet e para janë se i riu është konfliktuar fizikisht...

Ky është 23-vjeçari shqiptar që u gjet në kanal i vdekur nga goditjet me thikë

para 4 muajve - Gazeta Observer

I riu që shikoni në fotografi është 23-vjeçari, Florian Selimi, i cili u vra me thikë mëngjesin e sotëm në Fier, për t’u gjetur i hedhur në një kanal. Dyshimet e para janë se i riu është konfliktuar fizikisht...

23-vjeçari në Fier vritet në mes të rrugës

para 4 muajve - Periskopi

Një vrasje me thikë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Fier. Viktimë ka mbetur një 23-vjeçar, pas konfliktit me një person tjetër. Burime nga policia raportojnë se sot rreth orës 07:00, në vendin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK