http://kariera.mk

Kërcënimet e Turqisë të merren seriozisht

para 3 muajve - Koha.mk

Trupat turke në Siri duket se janë gati para një marshimi tjetër në Siri. Një hap i tillë mund të ketë pasoja shkatërruese Nga Rainer Hermann Turqia nuk është një vend që i lë të shuhen pa vepra konkrete...

“Pasoja shkatërruese”! Kërcënimet e Turqisë të merren seriozisht

para 3 muajve - BalkanWeb

Trupat turke në Siri duket se janë gati para një marshimi tjetër në Siri. Një hap i tillë mund të ketë pasoja shkatërruese, komenton Rainer Hermann nga gazeta Frankfurter Allgemeine Zeitung i ftuar nga...

ANALIZA: Kërcënimet e Turqisë të merren seriozisht

para 3 muajve - Gazeta Tema

Nga Rainer Hermann* Turqia nuk është një vend që i lë të shuhen pa vepra konkrete kërcënimet që bën. Dy herë deri më tani Ankaraja e ka bërë realitet paralajmërimin e marshimit në Siri: me „Operacionin...

Kërcënimet e Turqisë të merren seriozisht

para 3 muajve - DW

Trupat turke në Siri duket se janë gati para një marshimi tjetër në Siri. Një hap i tillë mund të ketë pasoja shkatërruese, komenton Rainer Hermann nga gazeta Frankfurter Allgemeine Zeitung i ftuar nga...

Pse Turqia duhet marrë seriozisht?

para 3 muajve - Lexo

Nga Rainer Hermann* Turqia nuk është një vend që i lë të shuhen pa vepra konkrete kërcënimet që bën. Dy herë deri më tani Ankaraja e ka bërë realitet paralajmërimin e marshimit në Siri: me „Operacionin...

Kërcënimet e Turqisë të merren seriozisht

para 3 muajve - Arbresh

Trupat turke në Siri duket se janë gati para një marshimi tjetër në Siri. Një hap i tillë mund të ketë pasoja shkatërruese, komenton Rainer Hermann nga gazeta Frankfurter Allgemeine Zeitung. Turqia nuk...

Kush mund ta ndalë Turqinë

para 3 muajve - Medial

Trupat turke në Siri duket se janë gati para një marshimi tjetër në Siri. Një hap i tillë mund të ketë pasoja shkatërruese Rainer Hermann, FAZ Turqia nuk është një vend që i lë të shuhen pa vepra konkrete...

Mbi refugjatët sirianë në Turqinë e Recep Tayyip Erdoganit

para 3 muajve - Tetova Sot

Nehat Islami Në lagjen “Fatih” të Stambollit, që tani njihet ndryshe edhe si “Damasku i vogël”, dhe jo vetëm aty, që nga 20 qershori i këtij viti nuk ka qetësi. Pushteti ka filluar t’i “zbulojë refugjatët,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK