http://kariera.mk

Apple premton shpërblim prej 1 milion dollarëve për atë që arrinë të hakojë një iPhone

para 4 muajve - Albeu

Apple ka rritur masivisht shpërblimin për atë person që arrinë të gjejë dobësi në iPhone apo Macs. Shpërblimi tani është 1 milion dollar. Kjo është shuma më e madhe e ofruar ndonjëherë nga ndonjë kompani...

Apple premton shpërblim prej një milion dollarëve për atë që arrinë të hakojë një iPhone

para 4 muajve - Republika

Apple ka rritur masivisht shpërblimin për atë person që arrinë të gjejë dobësi në iPhone apo Macs. Shpërblimi tani është 1 milion dollar. Kjo është shuma më e madhe e ofruar ndonjëherë nga ndonjë kompani...

Apple ka një shpërblim për ata që e hakojnë një iPhone

para 4 muajve - Insajderi

Apple ka rritur masivisht shpërblimin për atë person që arrinë të gjejë dobësi në iPhone apo Macs. Shpërblimi tani është 1 milion dollar. Kjo është shuma më e madhe e ofruar ndonjëherë nga ndonjë kompani...

Apple premton shpërblim prej një milion dollarëve për atë që arrinë të hakojë një iPhone

para 4 muajve - Tetova Sot

Apple ka rritur masivisht shpërblimin për atë person që arrinë të gjejë dobësi në iPhone apo Macs. Shpërblimi tani është 1 milion dollar. Kjo është shuma më e madhe e ofruar ndonjëherë nga ndonjë kompani...

Apple premton një milion dollarë si shpërblim për atë që arrinë të hakojë një iPhone

para 4 muajve - GazetaBlic

Apple ka rritur masivisht shpërblimin për atë person që arrinë të gjejë dobësi në iPhone apo Macs. Shpërblimi tani është 1 milion dollar. Kjo është shuma më e madhe e ofruar ndonjëherë nga ndonjë kompani...

Apple ka një shpërblim për ata që e hakojnë një iPhone

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Apple ka rritur masivisht shpërblimin për atë person që arrinë të gjejë dobësi në iPhone apo Macs. Shpërblimi tani është 1 milion dollar. Kjo është shuma më e madhe e ofruar ndonjëherë nga ndonjë kompani...

Apple premton shpërblim prej një milion dollarëve për atë që arrinë të hakojë një iPhone

para 4 muajve - Arbresh

Apple ka rritur masivisht shpërblimin për atë person që arrinë të gjejë dobësi në iPhone apo Macs. Shpërblimi tani është 1 milion dollar. Kjo është shuma më e madhe e ofruar ndonjëherë nga ndonjë kompani...

Probleme sigurie me 1.4 miliardë iPhone dhe iPad të prodhuar nga viti 2011

para 4 muajve - Insajderi

Firma e sigurisë Check Point ka gjetur një mënyrë si të hakojë çdo iPhone dhe iPad që operon me iOS 8 deri tek iOS 3. Probleme sigurie me 1.4 miliardë iPhone dhe iPad të prodhuar nga viti 2011 Apple po...

Apple jep shpërblim 1 milionë dollarë hulumtuesit që gjejnë probleme sigurie në iOS

para 4 muajve - Portalb

Apple dëshiron që të gjithë ta marrin seriozisht sigurinë dhe është gati të paguajë për të. Kompania lajmëroi ditën e sotme se do të lançojë një program të ri shpërblimi i cili do të paguajë hulumtuesit...

Apple shpërblen me 1 milionë dollarë hulumtuesit që gjejnë probleme sigurie në iOS

para 4 muajve - Arbresh

Apple dëshiron që të gjithë ta marrin seriozisht sigurinë dhe është gati të paguajë për të. Kompania lajmëroi ditën e sotme se do të lançojë një program të ri shpërblimi i cili do të paguajë hulumtuesit...

Apple shpërblem 1 milionë dollarë hulumtuesit që gjejnë probleme sigurie në iOS

para 4 muajve - Zhurnal

Apple dëshiron që të gjithë ta marrin seriozisht sigurinë dhe është gati të paguajë për të. Kompania lajmëroi ditën e sotme se do të lançojë një program të ri shpërblimi i cili do të paguajë hulumtuesit...

1 milion dollarë nga Apple për këdo që mund ta hakojë një iPhone

para 4 muajve - Gazeta Observer

Apple ka vendosur që të ofrojë deri në 1 milion dollarë për hakerat që mund të gjejnë dobësi në teknologjinë e tyre. Shuma e plotë prej një milion dollarësh do t’i shkojë personit që mund të hakojë kernelin...

1 milion dollarë nga Apple për këdo që mund ta hakojë një iPhone

para 4 muajve - Periskopi

Apple ka vendosur që të ofrojë deri në 1 milion dollarë për hakerat që mund të gjejnë dobësi në teknologjinë e tyre. Shuma e plotë prej një milion dollarësh do t’i shkojë personit që mund të hakojë kernelin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK