http://kariera.mk

Donatori më i madh ushtarak i Serbisë është SHBA-ja…hmmm Rusia

para 4 muajve - Gazeta Tema

Serbia i ka sytë nga Perëndimit dhe nga Lindja kur bëhet fjalë për modernizimin e ushtrisë së saj, por a mund të llogariten si “donacione” avionët luftarakë rusë të dorës së dytë në nevojë për t’u riparuar?...

Burim Ramadani: KFOR është në dijeni për prezencën ruse në Serbi. NATO duhet të zgjerohet

para 4 muajve - Shekulli

Zv. Ministri i Mbrojtjes i Kosovës, Burim Ramadani në intervistën dhënë për gazetën “Shekulli”, mendon se NATO e ka të domosdoshme që të zgjerohet me Kosovën. Prania e shtuar e forcave ruse në Serbi përbën...

Donatori më i madh ushtarak i Serbisë është SHBA-ja…hmmm Rusia

para 4 muajve - Gazeta Tema

Serbia i ka sytë nga Perëndimit dhe nga Lindja kur bëhet fjalë për modernizimin e ushtrisë së saj, por a mund të llogariten si “donacione” avionët luftarakë rusë të dorës së dytë në nevojë për t’u riparuar?...

Ramadani: KFOR-i është në dijeni për prezencën ruse në Serbi

para 4 muajve - Epoka e Re

Afrimi i shtuar dhe i dukshëm midis Rusisë dhe Serbisë, po aplikohet në fushën ushtarake. Janë disa marrëveshje të lidhura midis këtyre dy vendeve të cilat përcaktojnë edhe blerjen e një kategorie armësh...

Ramadani: Strategjia e Sigurisë së Kosovës, e modernizuar

para 4 muajve - Albinfo

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani, ka thënë se Strategjia e Sigurisë së Kosovës është strategji modernizimi dhe forcimi të institucioneve, duke bërë Kosovën të synojë që të kthehet në shtet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK