http://kariera.mk

I jep shokut çelësat e shtëpisë, kur kthehet orenditë i kishin thënë "lamtumirë"

para 4 muajve - Albeu

24-vjeçari Roberto Leka nga Velipoja do të gjykohet në gjykatën e Tiranës për akuzën e vjedhjes, katër muaj pas denoncimit të shokut të tij. Dorian Qoli i tha policisë se një ditë i pandehuri i kishte...

Tiranë: I jep çelësat e shtëpisë shokut, ai i vjedh frigoriferin, lavatriçen dhe gjithe orenditë e tjera

para 4 muajve - Gazeta Tema

24-vjeçari Roberto Leka nga Velipoja do të gjykohet në gjykatën e Tiranës për akuzën e vjedhjes, katër muaj pas denoncimit të shokut të tij. Dorian Qoli i tha policisë se një ditë i pandehuri i kishte...

Tiranë: I jep çelësat e shtëpisë shokut, ai i vjedh frigoriferin, lavatriçen dhe gjithe orenditë e tjera

para 4 muajve - Gazeta Tema

24-vjeçari Roberto Leka nga Velipoja do të gjykohet në gjykatën e Tiranës për akuzën e vjedhjes, katër muaj pas denoncimit të shokut të tij. Dorian Qoli i tha policisë se një ditë i pandehuri i kishte...

I jep çelësat e shtëpisë shokut.. kur hyn brenda në banesë shqiptarit i ishin “zhdukur” të gjitha orenditë

para 4 muajve - Arbresh

24-vjeçari Roberto Leka nga Velipoja do të gjykohet në gjykatën e Tiranës për akuzën e vjedhjes, katër muaj pas denoncimit të shokut të tij. Dorian Qoli i tha policisë se një ditë i pandehuri i kishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK