http://kariera.mk

Qyteti ku rreziku nga kanceri është 50 herë më i lartë se normalja

para 4 muajve - BalkanWeb

Pranë New Orleans, në zonën e Shën John Baptist, ka rreth 45.000 njerëz, të gjithë kanë të njëjtin problem – rrezikun nga kanceri për shkak të ndotjes së ajrit. Ky komunitet, kryesisht afro-amerikan, ndodhet...

Njihuni me qytetin ku rreziku nga kanceri është 50 herë më i lartë se normalja

para 4 muajve - Gazeta Tema

Pranë New Orleans, në zonën e Shën John Baptist, ka rreth 45.000 njerëz, të gjithë kanë të njëjtin problem – rrezikun nga kanceri për shkak të ndotjes së ajrit. Ky komunitet, kryesisht afro-amerikan, ndodhet...

Qyteti ku rreziku nga kanceri është 50 herë më i lartë se normalja

para 4 muajve - GazetaBlic

Pranë New Orleans, në zonën e Shën John Baptist, ka rreth 45.000 njerëz, të gjithë kanë të njëjtin problem – rrezikun nga kanceri për shkak të ndotjes së ajrit. Ky komunitet, kryesisht afro-amerikan, ndodhet...

Qyteti ku rreziku nga kanceri është 50 herë më i lartë se normalja

para 4 muajve - Sovrani

Pranë New Orleans, në zonën e Shën John Baptist, ka rreth 45.000 njerëz, të gjithë kanë të njëjtin problem – rrezikun nga kanceri për shkak të ndotjes së ajrit. Ky komunitet, kryesisht afro-amerikan, ndodhet...

Jeta në qytetin ku rreziku nga kanceri është 50 herë më i lartë se normalja

para 4 muajve - Gazeta e re

Pranë New Orleans, në zonën e Shën John Baptist, ka rreth 45.000 njerëz, të gjithë kanë të njëjtin problem – rrezikun nga kanceri për shkak të ndotjes së ajrit. Ky komunitet, kryesisht afro-amerikan, ndodhet...

Jeta në qytetin ku rreziku nga kanceri është 50 herë më i lartë se normalja

para 4 muajve - Koha.mk

Pranë New Orleans, në zonën e Shën John Baptist, ka rreth 45.000 njerëz, të gjithë kanë të njëjtin problem – rrezikun nga kanceri për shkak të ndotjes së ajrit. Ky komunitet, kryesisht afro-amerikan, ndodhet...

Jeta në qytetin ku rreziku nga kanceri është 50 herë më i lartë se normalja

para 4 muajve - Alsat-M

Pranë New Orleans, në zonën e Shën John Baptist, ka rreth 45.000 njerëz, të gjithë kanë të njëjtin problem – rrezikun nga kanceri për shkak të ndotjes së ajrit. Ky komunitet, kryesisht afro-amerikan, ndodhet...

“Lugina e Kancerit” me rrezikshmërinë e lartë nga kanceri për qytetin amerikan

para 4 muajve - Koha.net

Pranë New Orleans, në zonën e Shën John Baptist, ka rreth 45.000 njerëz, të gjithë kanë të njëjtin problem - rrezikun nga kanceri për shkak të ndotjes së ajrit. Ky komunitet, kryesisht afro-amerikan, ndodhet...

Jeta në qytetin ku rreziku nga kanceri është 50 herë më i lartë se normalja

para 4 muajve - Lajm

Pranë New Orleans, në zonën e Shën John Baptist, ka rreth 45.000 njerëz, të gjithë kanë të njëjtin problem – rrezikun nga kanceri për shkak të ndotjes së ajrit. Ky komunitet, kryesisht afro-amerikan, ndodhet...

Jeta në qytetin ku rreziku nga kanceri është 50 herë më i lartë se normalja

para 4 muajve - KosovaPress

Ky komunitet, kryesisht afro-amerikan, ndodhet në lokacionin “Lugina e Kancerit”, siç quhet për shkak të ndotjes nga një përqendrim i madh i fabrikave kimike. Banorët e Reservea diagnostikohen me kancer...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK