http://kariera.mk

Frenimi autonom, pajisje e obligueshme nga 2020

para 4 muajve - Alsat-M

Rreth 40 vende kanë rënë dakord në Gjenevë për hartimin e një rregulloreje të re të OKB-së për instalimin e detyrueshëm të një sistemi frenimi autonom. Kjo rregullore do të përfshijë të gjitha makinat...

Nga 2020-a, sistemi autonom i frenimit tek automjetet do të jetë i obligueshëm

para 4 muajve - Zhurnal

Rreth 40 vende kanë rënë dakord në Gjenevë për hartimin e një rregulloreje të re të OKB-së për instalimin e detyrueshëm të një sistemi frenimi autonom. Kjo rregullore do të përfshijë të gjitha makinat...

Nga 2020-a, sistemi autonom i frenimit tek automjetet do të jetë i obligueshëm

para 4 muajve - Koha.net

Rreth 40 vende kanë rënë dakord në Gjenevë për hartimin e një rregulloreje të re të OKB-së për instalimin e detyrueshëm të një sistemi frenimi autonom. Kjo rregullore do të përfshijë të gjitha makinat...

Nga 2020-a, sistemi autonom i frenimit tek automjetet do të jetë i obligueshëm

para 4 muajve - GazetaBlic

Rreth 40 vende kanë rënë dakord në Gjenevë për hartimin e një rregulloreje të re të OKB-së për instalimin e detyrueshëm të një sistemi frenimi autonom. Kjo rregullore do të përfshijë të gjitha makinat...

Frenimi autonom – pajisje e obligueshme nga 2020

para 4 muajve - Gazeta e re

Rreth 40 vende kanë rënë dakord në Gjenevë për hartimin e një rregulloreje të re të OKB-së për instalimin e detyrueshëm të një sistemi frenimi autonom. Kjo rregullore do të përfshijë të gjitha makinat...

Frenimi autonom - pajisje e obligueshme nga 2020

para 4 muajve - KosovaPress

Kjo rregullore do të përfshijë të gjitha makinat dhe automjetet e lehta komerciale nga viti 2020, dhe ky vendim është vetëm i pari në radhë. Është spekuluar prej kohësh se shumë sisteme aktive të sigurisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK