http://kariera.mk

Samsung krijon kamerë 108 megapiksel

para 4 muajve - Albinfo

Mekanizmi Smart-ISO i Samsung do të zgjedhë një ISO të vogël në dritë të madhe dhe ISO të madhe në dritë të vogël. Shpresojmë që Xiaomi t’u japë përdoruesve kontroll mbi këto konfigurime. Ndërsa lufta...

Samsung prezanton kamerën 108-megapiksel për smartfonët

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Mekanizmi Smart-ISO i Samsung do të zgjedhë një ISO të vogël në dritë të madhe dhe ISO të madhe në dritë të vogël. Shpresojmë që Xiaomi t’u japë përdoruesve kontroll mbi këto konfigurime. Ndërsa lufta...

Samsung prezanton kamerën 108-megapiksel për smartfonët

para 4 muajve - Shekulli

Mekanizmi Smart-ISO i Samsung do të zgjedhë një ISO të vogël në dritë të madhe dhe ISO të madhe në dritë të vogël. Shpresojmë që Xiaomi t’u japë përdoruesve kontroll mbi këto konfigurime. Ndërsa lufta...

Samsung prezanton kamerën 108-megapiksel për smartfonët

para 4 muajve - Medial

Ndërsa lufta e megapikselëve të kamerave duket se ka rifilluar, Samsung është ndër të parët që i ka hyrë një ofensive. Kompania prezantoi sensorin 108-megapiksel për smartfonët, një sensor i cili me shumë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK