http://kariera.mk

Trump i ‘tërbuar’, autoriteteve federale ia ndalon blerjet nga kompanitë kineze

para 4 muajve - Gazeta e re

Në Shtetet e Bashkuara, një ndalim për agjencitë federale nga blerja e pajisjeve dhe shërbimeve nga pesë kompani kineze, përfshirë gjigantët e teknologjisë Huawei dhe ZTE, ka hyrë sot në fuqi. Rregullorja...

Autoriteteve federale në SHBA iu ndalohen blerjet nga kompanitë kineze

para 4 muajve - Infokusi

Në Shtetet e Bashkuara, një ndalim për agjencitë federale nga blerja e pajisjeve dhe shërbimeve nga pesë kompani kineze, përfshirë gjigantët e teknologjisë Huawei dhe ZTE, ka hyrë sot në fuqi. Rregullorja...

Autoriteteve federale në SHBA iu ndalohen blerjet nga kompanitë kineze

para 4 muajve - Gazeta Observer

Në Shtetet e Bashkuara, një ndalim për agjencitë federale nga blerja e pajisjeve dhe shërbimeve nga pesë kompani kineze, përfshirë gjigantët e teknologjisë Huawei dhe ZTE, ka hyrë sot në fuqi. Rregullorja...

Autoriteteve federale në SHBA iu ndalohen blerjet nga kompanitë kineze

para 4 muajve - KosovaPress

Rregullorja Federale e Prokurimit: Ndalimi i Kontraktimit të Shërbimeve ose pajisjeve të caktuara të telekomunikacionit dhe vëzhgimit të videove, u postua në faqen e internetit të Regjistrit Federal të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK