http://kariera.mk

Këto janë 5 frazat që duhet t’ua thoni fëmijëve rebelë

para 4 muajve - Tetova Sot

Të merresh me një fëmijë rebel është një punë e vështirë. Ndonjëherë, sa më shumë përpiqesh, aq më shumë përkeqësohet situata. Ju mund të ndiheni të stresuar dhe të mërzitur sepse nuk po e ndryshoni dot...

Kur fëmija lazdrohet, këto fraza e qetësojnë

para 4 muajve - Tetova Sot

Ta mësoni fëmijën të sillet mirë është diçka mjaft frustuese. Ndonjëherë, aq më shumë përpiqeni që fëmija të sillet mirë, aq më e keqe bëhet situata. Por, në shumicën e këtyre rasteve, ka disa fraza të...

Kur fëmija ‘lazdrohet’, këto fjalë e qetësojnë

para 4 muajve - Sovrani

Ta mësoni fëmijën të sillet mirë është diçka mjaft frustuese. Ndonjëherë, aq më shumë përpiqeni që fëmija të sillet mirë, aq më e keqe bëhet situata – transmeton Telegrafi. Por, në shumicën e këtyre rasteve,...

Kur fëmija llastohet, këto fraza e qetësojnë

para 4 muajve - InfoShqip

Ta mësoni fëmijën të sillet mirë është diçka mjaft frustuese. Ndonjëherë, aq më shumë përpiqeni që fëmija të sillet mirë, aq më e keqe bëhet situata – transmeton Telegrafi. Por, në shumicën e këtyre rasteve,...

Kur fëmija llastohet, këto fraza e qetësojnë

para 4 muajve - Sovrani

Ta mësoni fëmijën të sillet mirë është diçka mjaft frustuese. Ndonjëherë, aq më shumë përpiqeni që fëmija të sillet mirë, aq më e keqe bëhet situata – transmeton Telegrafi. Por, në shumicën e këtyre rasteve,...

Këto janë 5 frazat që duhet t’ua thoni fëmijëve rebelë

para 4 muajve - Portalb

Të merresh me një fëmijë rebel është një punë e vështirë. Ndonjëherë, sa më shumë përpiqesh, aq më shumë përkeqësohet situata. Ju mund të ndiheni të stresuar dhe të mërzitur sepse nuk po e ndryshoni dot...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK