http://kariera.mk

Bie tregtia Gjermani-Iran, për shkak të sanksioneve amerikane

para 4 muajve - Albinfo

Rënia e tregtisë në mes të Gjermanisë dhe Iranit ka dhënë shenja se sanksionet e Shteteve të Bashkuara janë duke ndikuar kur shtetet marrin vendime nëse duhet bashkëpunuar me Teheranin Eksportet gjermane...

Bie tregtia Gjermani-Iran për shkak të sanksioneve të SHBA-së

para 4 muajve - Insajderi

Eksportet gjermane në Iran kanë rënë për 48 për qind apo 759 milionë dollarë në gjashtë muajt e parë të këtij viti, ka raportuar agjencia e lajmeve Reuters, duke pretenduar se disa kompani nuk dëshirojnë...

Bie tregtia Gjermani-Iran për shkak të sanksioneve amerikane

para 4 muajve - Insajderi

Eksportet gjermane në Iran kanë rënë për 48 për qind apo 759 milionë dollarë në gjashtë muajt e parë të këtij viti, ka raportuar agjencia e lajmeve Reuters, duke pretenduar se disa kompani nuk dëshirojnë...

Bie tregtia Gjermani-Iran për shkak të sanksioneve të SHBA-së

para 4 muajve - Portalb

Rënia e tregtisë në mes të Gjermanisë dhe Iranit, ka dhënë shenja se sanksionet e Shteteve të Bashkuara janë duke ndikuar kur shtetet marrin vendime nëse duhet bashkëpunuar me Teheranin. Eksportet gjermane...

Bie tregtia Gjermani-Iran për shkak të sanksioneve të SHBA-së

para 4 muajve - Evropa e Lirë

Rënia e tregtisë në mes të Gjermanisë dhe Iranit, ka dhënë shenja se sanksionet e Shteteve të Bashkuara janë duke ndikuar kur shtetet marrin vendime nëse duhet bashkëpunuar me Teheranin. Eksportet gjermane...

Bie tregtia Gjermani-Iran, shkak sanksionet e SHBA-së

para 4 muajve - Opinion

Rënia e tregtisë në mes të Gjermanisë dhe Iranit, ka dhënë shenja se sanksionet e Shteteve të Bashkuara ndikojnë kur shtetet marrin vendime nëse duhet bashkëpunuar me Teheranin. Eksportet gjermane në Iran...

Bie tregtia Gjermani-Iran për shkak të sanksioneve të ShBA-së

para 4 muajve - Epoka e Re

Rënia e tregtisë në mes të Gjermanisë dhe Iranit, ka dhënë shenja se sanksionet e Shteteve të Bashkuara janë duke ndikuar kur shtetet marrin vendime nëse duhet bashkëpunuar me Teheranin. Eksportet gjermane...

Bie tregtia Gjermani-Iran për shkak të sanksioneve të ShBA-së

para 4 muajve - Ekonomia Online

Rënia e tregtisë në mes të Gjermanisë dhe Iranit, ka dhënë shenja se sanksionet e Shteteve të Bashkuara janë duke ndikuar kur shtetet marrin vendime nëse duhet bashkëpunuar me Teheranin. Eksportet gjermane...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK