http://kariera.mk

Mercedes shtyn shitjen e veturës së tij

para 4 muajve - Flaka

Modeli i Mercedes-it, `Project One hypercar” nuk do të arrijë te klientët e saj edhe për dy vjet të tjera. Prodhuesi gjerman vonoi shpërndarjen, duke përmendur probleme të një natyre thjesht teknike. Nuk...

Lëvizja në rrugë e Pininfarina që ka 1,900 kuaj fuqi

para 4 muajve - Flaka

Kjo hiper-makinë elektrike, do të prezantohet gjatë javës së ardhshme Muajin e kaluar, tërë vëmendja ka qenë të hiper-makina elektrike Lotus Evija, por, kjo nuk do të thotë që nuk do të ketë ndonjë rival...

Mercedes shtyn shitjen e veturës së tij

para 4 muajve - Zhurnal

Modeli i Mercedes-it, ‘Project One hypercar” nuk do të arrijë te klientët e saj edhe për dy vjet të tjera. Prodhuesi gjerman vonoi shpërndarjen, duke përmendur probleme të një natyre thjesht teknike. Nuk...

Mercedes shtyn shitjen e veturës së tij

para 4 muajve - Gazeta Observer

Modeli i Mercedes-it, ‘Project One hypercar” nuk do të arrijë te klientët e saj edhe për dy vjet të tjera. Prodhuesi gjerman vonoi shpërndarjen, duke përmendur probleme të një natyre thjesht teknike. Nuk...

Vetura që prodhon 1,900 kuaj-fuqi, shpejtësia maksimale e saj po “frikëson” të gjithë

para 4 muajve - Insajderi

Kjo hiper-makinë elektrike, do të prezantohet gjatë javës së ardhshme. Muajin e kaluar, tërë vëmendja ka qenë të hiper-makina elektrike Lotus Evija, por, kjo nuk do të thotë që nuk do të ketë ndonjë rival...

Lëvizja në rrugë e Pininfarina që ka 1,900 kuaj fuqi

para 4 muajve - The Prestige

Kjo hiper-makinë elektrike, do të prezantohet gjatë javës së ardhshme Muajin e kaluar, tërë vëmendja ka qenë të hiper-makina elektrike Lotus Evija, por, kjo nuk do të thotë që nuk do të ketë ndonjë rival...

Mercedes shtyn shitjen e veturës së tij

para 4 muajve - Insajderi

Prodhuesi gjerman vonoi shpërndarjen, duke përmendur probleme të një natyre thjesht teknike. Nuk është e thjeshtë të përshtatësh një motor në Formula 1 me versionin e pasagjerëve të makinës, kërkon kohë,...

Mercedes shtyn shitjen e veturës së tij

para 4 muajve - Periskopi

Modeli i Mercedes-it, ‘Project One hypercar” nuk do të arrijë te klientët e saj edhe për dy vjet të tjera. Prodhuesi gjerman vonoi shpërndarjen, duke përmendur probleme të një natyre thjesht teknike. Nuk...

Mercedes shtyn shitjen e veturës së tij

para 4 muajve - KosovaPress

Prodhuesi gjerman vonoi shpërndarjen, duke përmendur probleme të një natyre thjesht teknike. Nuk është e thjeshtë të përshtatësh një motor në Formula 1 me versionin e pasagjerëve të makinës, kërkon kohë,...

Dërgesat e para të hiper-veturës së Mercedesit nuk do të fillojnë para 2021-ës

para 4 muajve - Arbresh

Sipas medieve gjermane, raportohet se dërgesat e para të hiper-veturës së Mercedesit, AMG One, do të fillojnë në vitin 2021 edhe pse ky model është prezantuar para pothuajse dy vjetësh. Gjithashtu, thuhet...

Lëvizja në rrugë e Pininfarina që ka 1,900 kuaj fuqi

para 4 muajve - Gazeta Observer

Kjo hiper-makinë elektrike, do të prezantohet gjatë javës së ardhshme Muajin e kaluar, tërë vëmendja ka qenë të hiper-makina elektrike Lotus Evija, por, kjo nuk do të thotë që nuk do të ketë ndonjë rival...

Lëvizja në rrugë e Pininfarina që ka 1,900 kuaj fuqi

para 4 muajve - Gazeta Observer

Kjo hiper-makinë elektrike, do të prezantohet gjatë javës së ardhshme Muajin e kaluar, tërë vëmendja ka qenë të hiper-makina elektrike Lotus Evija, por, kjo nuk do të thotë që nuk do të ketë ndonjë rival...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK