http://kariera.mk

HTC paralajmëron telefonin e ri Android

para 4 muajve - Flaka

HTC ka njoftuar një telefon të ri në llogarinë e tij zyrtare në Twitter dhe gjykuar nga pamja duket se bëhet fjalë për HTC Wildfire. Telefoni do të ketë një ekran 6.2 inç, dy kamera në anën e pasme dhe...

HTC paralajmëron telefonin e ri Android

para 4 muajve - Zhurnal

HTC ka paralajmëruar një telefon të ri Android në llogarinë e tij zyrtare në Twitter dhe gjykuar nga pamja duket se bëhet fjalë për HTC Wildfire. Telefoni pritet të ketë ekran 6.2-inç, dy kamera në anën...

HTC paralajmëron telefonin e ri Android

para 4 muajve - Koha.net

HTC ka paralajmëruar një telefon të ri Android në llogarinë e tij zyrtare në Twitter dhe gjykuar nga pamja duket se bëhet fjalë për HTC Wildfire. Telefoni pritet të ketë ekran 6.2-inç, dy kamera në anën...

HTC paralajmëron telefonin e ri Android

para 4 muajve - Infokusi

HTC ka njoftuar një telefon të ri në llogarinë e tij zyrtare në Twitter dhe gjykuar nga pamja duket se bëhet fjalë për HTC Wildfire. Telefoni do të ketë një ekran 6.2 inç, dy kamera në anën e pasme dhe...

HTC paralajmëron telefonin e ri Android

para 4 muajve - Epoka e Re

HTC ka njoftuar një telefon të ri në llogarinë e tij zyrtare në Twitter dhe gjykuar nga pamja duket se bëhet fjalë për HTC Wildfire. Telefoni do të ketë një ekran 6.2 inç, dy kamera në anën e pasme dhe...

HTC paralajmëron telefonin e ri Android

para 4 muajve - KosovaPress

Telefoni do të ketë një ekran 6.2 inç, dy kamera në anën e pasme dhe një çip Helio P23, i kombinuar me 3 GB RAM dhe 32 GB për ruajtje. Gjithçka do të mundësohet nga bateria 3500mAh. Ekrani do të ketë rezolucion...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK