http://kariera.mk

Për shkak të taksës, po i humbim milionat

para 4 muajve - Koha.mk

Që nga nëntori i vitit të kaluar, Qeveria e Kosovës i ka vendosur taksë mallrave të Serbisë. Për nëntë muaj, Serbia ka humbur 280 milionë euro, në pamundësi të eksportit të mallrave në Kosovë. Ministri...

Ministri serb: Po i humbim milionat shkaku i taksës

para 4 muajve - Bashke

Që nga nëntori i vitit të kaluar, Qeveria e Kosovës i ka vendosur taksë mallrave të Serbisë. Për nëntë muaj, Serbia ka humbur 280 milionë euro, në pamundësi të eksportit të mallrave në Kosovë. Ministri...

Ministri serb: Po i humbim milionat shkaku i taksës

para 4 muajve - Tetova1

Që nga nëntori i vitit të kaluar, Qeveria e Kosovës i ka vendosur taksë mallrave të Serbisë. Për nëntë muaj, Serbia ka humbur 280 milionë euro, në pamundësi të eksportit të mallrave në Kosovë. Ministri...

Ministri serb: Po i humbim milionat shkaku i taksës

para 4 muajve - Shenja

Që nga nëntori i vitit të kaluar, Qeveria e Kosovës i ka vendosur taksë mallrave të Serbisë. Për nëntë muaj, Serbia ka humbur 280 milionë euro, në pamundësi të eksportit të mallrave në Kosovë. Ministri...

Ministri serb: Për shkak të taksës po humbim miliona euro

para 4 muajve - Gazeta Tema

Që nga nëntori i vitit të kaluar, Qeveria e Kosovës i ka vendosur taksë mallrave të Serbisë. Për nëntë muaj, Serbia ka humbur 280 milionë euro, në pamundësi të eksportit të mallrave në Kosovë. Ministri...

Ministri serb: Për shkak të taksës po i humbim milionat

para 4 muajve - InfoShqip

Që nga nëntori i vitit të kaluar, Qeveria e Kosovës i ka vendosur taksë mallrave të Serbisë. Për nëntë muaj, Serbia ka humbur 280 milionë euro, në pamundësi të eksportit të mallrave në Kosovë. Ministri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK