http://kariera.mk

LSI: Maska është çjerrë, qeveria e zhytur në batakun e krimit e korrupsionit

para 3 muajve - Medial

Nënkryetarja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka hedhur akuza në drejtim të qeverisë në lidhje me çështjen e dekriminalizimit të kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri. Në një postim në “Facebook”, Mehmetaj...

LSI: Maska është çjerrë, qeveria e zhytur në batakun e krimit e korrupsionit

para 3 muajve - Vizion Plus

Nënkryetarja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka hedhur akuza në drejtim të qeverisë në lidhje me çështjen e dekriminalizimit të kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri. Në një postim në “Facebook”, Mehmetaj...

PD: Valdrin Pjetrin e emëroi Rama, lojës me larje duarsh i ka ardhur fundi

para 3 muajve - Medial

Pas qëndrimit të mbajtur nga ana e kryeministrit Edi Rama në lidhje me çështjen e dekriminalizimit të kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri ka reafuar PD. Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment...

Mehmetaj: Edhe 1 herë që mund ta merrnin Shkodrën, vunë një trafikant

para 3 muajve - BalkanWeb

Ish-deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj, ka sulmuar ashpër qeverinë e Edi Ramës, teksa është ndalur tek akuzat ndaj kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetrit. Mehmetaj shkruan në “Facebook” se pushteti...

"Një herë që menduan se e morën Shkodrën, përfunduan në...", LSI bën reagimin e papritur ndaj akuzave të PD-së për Valdrin Pjetrin

para 3 muajve - Sot News

Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj në një reagim të shkurtër më rrjetet sociale ka reaguar për  akuzat e PD-së ndaj Valdrin Pjetrit. Aja ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka promovuar kriminelë...

Mehmetaj: Edhe një herë që mund ta merrnin Shkodrën pa garë, vunë një drogaxhi

para 3 muajve - Standard

Reagon në Facebook nënkryetarja e LSI, Kejdi Mehmetaj pas publikimit të dokumenteve që vërtetonin dënimin në Itali të Valdrin Pjetrit. Sipas Mehmetaj, maska është çjerrë, madje është hequr fare, asnjë...

LSI: PS vuri në Shkodër një drogaxhi, ”larja e duarve” nuk e shpëton Ramën

para 3 muajve - Koha Jone

Nënkryetarja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, thotë se reagimi i kryeministrit Edi Rama se rruga mes PS-së dhe Valdrin Pjetrit janë ndarë derisa të dalë e vërtetë, nuk e shpëton më këtë pushtet dhe Edi Ramën....

Mehmetaj: Edhe një herë që mund ta merrnin Shkodrën pa garë, vunë një drogaxhi

para 3 muajve - Koha Jone

Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Kejdi Mehmetaj ironizon me skandalin më të fundit politik, atë të kandidimit të Valdirn Pjetrit për kryetar të Bashkisë së Shkodrës, i cili sipas opozitës...

PD: Valdrin Pjetrin e emëroi Rama, lojës me larje duarsh i ka ardhur fundi

para 3 muajve - Flaka

Pas qëndrimit të mbajtur nga ana e kryeministrit Edi Rama në lidhje me çështjen e dekriminalizimit të kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri ka reafuar PD. Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment...

LSI: PS vuri në Shkodër një drogaxhi, ”larja e duarve” nuk e shpëton Ramën

para 3 muajve - Flaka

Nënkryetarja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, thotë se reagimi i kryeministrit Edi Rama se rruga mes PS-së dhe kandidatit të tyre për bashkinë e Shkodrës, Valdrin Pjetrit janë ndarë derisa të dalë e vërtetë, nuk...

“Rrugët” nuk janë hiç “të ndara”, krimi është Edi Rama!

para 3 muajve - Koha Jone

Nga Gent Strazimiri* Pas 19 kriminelëve në parlament, 15 kryebashkiakëve e dhjetra administratorëve, Valdrin Pjetri është fotoja më e re në “albumin e familjes” që mban autorësinë e Edi Ramës! Problemi...

“Valdrin Pjetri”/ PD: Rama, kryeministri që promovoi krimin në parlament, qeveri dhe bashki

para 3 muajve - Top Channel

Ka reaguar Gazment Bardhi i PD, pasi kryeministri Rama përmes një postimi në rrjete sociale “Twitter” ka deklaruar se Valdrin Pjetri dhe Partia Socialiste i kanë rrugët e ndara plotësisht deri kur e vërteta...

PD: Valdrin Pjetrin e emëroi Rama, lojës me larje duarsh i ka ardhur fundi

para 3 muajve - Vizion Plus

Pas qëndrimit të mbajtur nga ana e kryeministrit Edi Rama në lidhje me çështjen e dekriminalizimit të kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri ka reafuar PD. Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment...

PD reagon sërish për Pjetrin: Lojës me larje duarsh i erdhi fundi

para 3 muajve - BalkanWeb

Sekretari i PD-së, Gazment Bardhi ka reaguar menjëherë pasi kryeministri Edi Rama komentoi publikisht për akuzat e selisë blu të bëra për Valdrin Pjetrin. Heshti për 11 ditë dhe tani po përsërit filmin...

Kejdi Mehmetaj: PS vuri në Shkodër një drogaxhi, ”larja e duarve” nuk e shpëton Ramën

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Nënkryetarja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, thotë se reagimi i kryeministrit Edi Rama se rruga mes PS-së dhe kandidatit të tyre për bashkinë e Shkodrës, Valdrin Pjetrit janë ndarë derisa të dalë e vërtetë, nuk...

Mehmetaj: Edhe një herë që mund ta merrnin Shkodrën pa garë, vunë një drogaxhi

para 3 muajve - Arbresh

Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Kejdi Mehmetaj ironizon me skandalin më të fundit politik, atë të kandidimit të Valdirn Pjetrit për kryetar të Bashkisë së Shkodrës, i cili sipas opozitës...

Rama “lau duart” me Pjetrin, reagon PD: Po luan të njëjtin film që e kemi parë

para 3 muajve - Shekulli

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazmend Bardhi ka reaguar menjëherë pas deklaratave të Edi Ramës për Valdrin Pjetrin. Duke folur mbi akuzat për kryebashkiakun e ri të Shkodrës, Rama tha...

Rama shkarkon Pjetrin/ Bardhi: Lojës me larje duarsh i ka ardhur fundi!

para 3 muajve - Standard

Pas deklarates të kreut të qeverisë ka reaguar edhe sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi. Përmes një reagimi në Facebook, Bardhi shprehet se, ashtu si me Elvis Roshin, Arben Ndokën e Mark Frrokun,...

"Sa të zbardhet e vërteta, rrugët janë të ndara", Sekretari i Përgjithshëm i PD-së i përgjigjet menjëherë Ramës për Valdrin Pjetrin

para 3 muajve - Sot News

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, ka reaguar menjëherë pas statusit të Ramës ndaj Valdrin Pjetrit ku është treguar i prerë në reagimin e tij, teksa ka deklaruar se deri sa të zbardhet e vërteta,...

PD reagon pas deklaratës së Ramës: Po ndjek të njëjtin skenar

para 3 muajve - Opinion

Pas deklaratës të kryeministri Edi Rama, ka ardhur reagimi i Partisë Demokratike, përmes Sekretarit Gazment Bardhi. Në reagimin e tij, Bardhi shprehet se pasi heshit 11 ditë,  Rama po ndjek skenarin e...

"Sa të zbardhet e vërteta, rrugët të ndara", Sekretari i Përgjithshëm i PD-së i përgjigjet menjëherë Ramës për Valdrin Pjetri

para 3 muajve - Sot News

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, ka reaguar menjëherë pas statusit të Ramës ndaj Valdrin Pjetrit ku është treguar i prerë në reagimin e tij, teksa ka deklaruar se deri sa të zbardhet e vërteta,...

Lëshimi i Pjetrit, PD i kthehet Ramës: Lojës me larje duarsh i erdhi fundi

para 3 muajve - Koha Jone

Sekretari i PD-së, Gazment Bardhi ka reaguar menjëherë pasi kryeministri Edi Rama komentoi publikisht për akuzat e selisë blu të bëra për Valdrin Pjetrin. Reagimi i Bardhit Heshti për 11 ditë dhe tani...

Rama "shiti" Valdrin Pjetrin, por demokratëve nuk iu del inati

para 3 muajve - Albeu

Reagimi i fundit i Ramës mbi dokumentet e nxjerra nga PD sipas të cilave Valdrin Pjetri ka qenë i arrestuar dhe dënuar në Itali nuk i ka kënaqur drejtuesit e kësaj partie. Gazmend Bardhi shkruan sëufundmi...

Rama e “përjashtoi”, reagon PD: Nuk i lan dot duart, Valdrin Pjetri nuk u bë vetë drejtor hipoteke e prefekt

para 3 muajve - Arbresh

Sekretari i Partisë Demokratike Gazment Bardhi i ka kthyer një përgjigje kryeministrit mbi çështjen e kryebashkiakut të zgjedhur të Shkodrës, i cili sipas dokumentave të publikuara nga PD rezulton të jetë...

Rama shet Valdrin Pjetrin/ Bardhi: I damkosur si kryeministri që promovoi krimin në parlament, qeveri e bashki

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me denoncimet e Partisë Demokratike për kryebashkiakun e ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri. Sipas dokumentit të publikuar nga PD, Pjetri u dënua më 21 qershor 2003...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK