http://kariera.mk

Kryetari i FFK’së bashkëpunim edhe me federata të shteteve që s’e kanë njohur Kosovën

para 4 muajve - Medial

Presidenti Ademi krijon frymë bashkëpunuese edhe me shtetet që nuk e kanë njohur Kosovën Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, i cili ndodhet në Stamboll, ka bashkëbiseduar me homologun e tij nga Qipro, George...

Presidenti Ademi realizon një sërë takimesh në Stamboll

para 4 muajve - Medial

Presidenti Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll, është takuar me presidentin e UEFA-s, Aleksander Ceferin, si dhe me homologët e tij Nihat Ozdemir nga Turqia, Davor Shuker nga Kroacia dhe Elvedin Begiq...

Kryetari i FFK-së takohet me kreun e UEFA-s, Aleksander Ceferin – Mësohet për çka biseduan

para 4 muajve - GazetaBlic

Presidenti Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll, është takuar me presidentin e UEFA-s, Aleksander Ceferin, si dhe me homologët e tij Nihat Ozdemir nga Turqia, Davor Shuker nga Kroacia dhe Elvedin Begiq...

Presidenti Ademi realizon një sërë takimesh në Stamboll

para 4 muajve - Arbresh

Presidenti Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll, është takuar me presidentin e UEFA-s, Aleksander Ceferin, si dhe me homologët e tij Nihat Ozdemir nga Turqia, Davor Shuker nga Kroacia dhe Elvedin Begiq...

Kryetari i FFK-së, Ademi takoi presidentin Ceferin dhe shumë homologë në Stamboll

para 4 muajve - Arbresh

Presidenti Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll, është takuar me presidentin e UEFA-s, Aleksander Ceferin, si dhe me homologët e tij Nihat Ozdemir nga Turqia, Davor Shuker nga Kroacia dhe Elvedin Begiq...

Presidenti i FFK-së takohet me presidentin e UEFA-s në Stamboll

para 4 muajve - Periskopi

Presidenti i FFK-së Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll ku do të jetë mysafirë në ndeshjen e Superkupës së Evropës ndërmjet Liverpoolit dhe Chelseat që luhet nesër, është takuar me presidentin e UEFA-s,...

Kryetari i FFK-së, merr pjesë në Superkupën e Evropës

para 4 muajve - GazetaBlic

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, me ftesë të UEFA-s, ka udhëtuar sot në Stamboll, ku do të marrë pjesë në takimin e UEFA-së, si edhe do të jetë mysafir në ndeshjen e Superkupës së Evropës ndërmjet fituesit...

Agim Ademi merr pjesë në Superkupën e Evropës

para 4 muajve - Infokusi

Superkupa e Evropës pritet të zhvillohet nesër nga ora 21:00. E në këtë ndeshje takohen fituesi i Ligës së Kampionëve, Liverpool, dhe fituesi i Ligës së Evropës, Chelsea. Në këtë takim në tribuna pritet...

Agim Ademi merr pjesë në Superkupën e Evropës

para 4 muajve - Epoka e Re

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi me ftesë të UEFA-s, ka udhëtuar sot në Stamboll, ku do të marrë pjesë në takimin e UEFA-s, si dhe do të jetë mysafir në ndeshjen e Superkupës së...

“UEFA Super Cup”: Tifozët kosovarë të Liverpoolit nisën për në Stamboll

para 4 muajve - GazetaBlic

Skuadra e Liverpoolit do të takohet me Chelsean për ‘Superkupën e Evropës’ të mërkurën duke filluar nga ora 21:00. Pra ndeshja do të zhvillohet në Stamboll të Turqisë, mundësi e mirë kjo që edhe tifozët...

Me ftesë të UEFA-së, presidenti Agim Ademi, merr pjesë në Superkupën e Evropës

para 4 muajve - Arbresh

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, me ftesë të UEFA-s, ka udhëtuar sot në Stamboll, ku do të marrë pjesë në takimin e UEFA-së, si edhe do të jetë mysafir në ndeshjen e Superkupës së Evropës ndërmjet fituesit...

Agim Ademi merr pjesë në Superkupën e Evropës

para 4 muajve - KosovaPress

E në këtë ndeshje takohen fituesi i Ligës së Kampionëve, Liverpool, dhe fituesi i Ligës së Evropës, Chelsea. Në këtë takim në tribuna pritet të jetë edhe presidenti i FFK-së, Agim Ademi, njofton faqja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK