http://kariera.mk

Andre Silva nuk ka vend te Milani, Valencia hidhet në sulm

para 4 muajve - Albeu

Valencia tashmë ka filluar kërkimin e tyre për të zëvendësuar Rodrigon, i cili është në prag të përfundimit të një transferimi në Atletico Madrid . Në listën e dëshirave të transferimeve të drejtorit...

Punë e kryer! Milan po e transferon yllin 55 milionësh

para 4 muajve - OraInfo

Angel Correa, tani është i lirë të bashkohet me Milanin për 55 milion € pasi Atletico Madrid raportohet se ra dakord një marrëveshje 60 milion € për sulmuesin e Valencia, Rodrigo Moreno. Media spanjolle...

Milan pranë nënshkrimit me Correan, arrin akordin me Atletico Madrid

para 4 muajve - Vizion Plus

Milan është gjithmonë e më pranë nënshkrimit me sulmuesin e Atletico Madrid, Angel Correa. Sipas mediave spanjolle, Atletico ka mbyllur marrëveshjen me Valencian për transferimin e sulmuesit Rodrigo për...

Rodrigo drejt Atletico Madridit, Correa afër Milanit

para 4 muajve - GazetaBlic

Sulmuesi i Valencias, Rodrigo është shumë pranë transferimit në Atletico Madrid. Spanjolli ka refuzuar të trajnohet me klubin e tij, duke kërkuar largimin sa me shpejt që të jetë e mundur. Dy klubet janë...

Rodrigo një hap larg Atleticos

para 4 muajve - RTV 21

Rodrigo në Atletico Sulmuesi i Valencias, Rodrigo është shumë pranë transferimit në Atletico Madrid. Spanjolli ka refuzuar të trajnohet me klubin e tij, duke kërkuar largimin sa me shpejt që të jetë e...

Rodrigo një hap larg Atleticos

para 4 muajve - TV21

Sulmuesi i Valencias, Rodrigo është shumë pranë transferimit në Atletico Madrid. Spanjolli ka refuzuar të trajnohet me klubin e tij, duke kërkuar largimin sa me shpejt që të jetë e mundur. Dy klubet janë...

Rodrigo Moreno te Atletico Madrid, Valencia arkëton 55 mln euro

para 4 muajve - Flaka

Atletico realizon një tjetër goditje të madhe në sulm. Los Colchoneros kanë arritur akordin me Valencian për transferimin e sulmuesit të kombëtares spanjolle Rodrigo Moreno në kryeqytetin spanjoll. Rodrigo...

Milan ofron te gjigantit i madh Silvan

para 4 muajve - OraInfo

Sulmuesi i Milanit, Andre Silva raportohet se i është ofruar Valencias si një zëvendësim për Rodrigo Moreno të lidhur me një kalim te Atletico Madrid. Mediat spanjolle e konsiderojnë transferimin e Rodrigos...

Milani shumë pranë akordit me Atleticon për Correa-n

para 4 muajve - Koha Jone

Angel Correa është gjithnjë e më pranë Milanit. Kuqezinjtë kanë arritur akordin me futbollistin pre gati një muaji, por dështimi i transferimit të Andres Silvës te Monaco frenoi lëvizjen. Nga Spanja vijnë...

Rodrigo Moreno te Atletico Madrid, Valencia arkëton 55 mln euro

para 4 muajve - SuperSport

Atletico realizon një tjetër goditje të madhe në sulm. Los Colchoneros kanë arritur akordin me Valencian për transferimin e sulmuesit të kombëtares spanjolle Rodrigo Moreno në kryeqytetin spanjoll. Rodrigo...

Rodrigo një hap larg Atleticos

para 4 muajve - KosovaPress

Spanjolli ka refuzuar të trajnohet me klubin e tij, duke kërkuar largimin sa me shpejt që të jetë e mundshme. Dy klubet janë duke biseduar lidhur me fatin e futbollistit dhe marrëveshja mund të arrihet...

Rodrigo Moreno përforcim i radhës i Atletico Madridit

para 4 muajve - Zhurnal

Rodrigo Moreno brenda javës do të jetë lojtari më i ri i skuadrës së Atletico Madridit. Klubi “rojiblanco” raportohet se ka arritur një marrëveshje me Valencian, e cila pritet të arkëtojë rreth 55 milionë...

Atletico Madridi i bën gati 60 milionë euro për Rodrigon

para 4 muajve - Tetova Sot

Atletico Madridi është shumë afër ta kompletojë transferimin e yllit të Valencias, Rodrigo Moreno, për 60 milionë euro. Burimet të afërta me njerëzit që po i zhvillojnë negociatat mes dy klubeve kanë zbuluar...

Andre Silva transferohet në La Liga

para 4 muajve - Ekonomia Online

Andre Silva raportohet se i është ofruar Valencias si një zëvendësim i Rodrigo Moreno, që është i lidhur me Atletico Madridin. Mediet në Spanjë e konsiderojnë transferimin e Rodrigos te Atletico Madrid...

Atletico pa frena, transferon sulmuesin e Valencias për 60 milionë euro

para 4 muajve - Koha Jone

Atletico Madrid nuk di të ndalet në merkaton e kësaj vere. Pasi transferuan Joao Felix (126 milionë euro), Marcos Llorente (30 milionë euro), Mario Hermoso (25 milionë euro), Kieran Trippier (22 milionë...

Correa i lirë, Milani e pret me dyer hapur

para 4 muajve - GazetaBlic

Angel Correa tani është i lirë të bashkohet me Milanin për 55 milionë euro, pasi raportohet se Atletico Madridi kanë rënë dakord për një marrëveshje 60 milionë eurosh me sulmuesin e Valencia, Rodrigo Moreno....

Milan merr lajmin e madh për Correan

para 4 muajve - OraInfo

Angel Correa tani është i lirë të bashkohet me Milanin për 55 milionë euro pasi Atletico Madrid raportohet se ra dakord një marrëveshje 60 milionë euro për sulmuesin e Valencia, Rodrigo Moreno. Raportet...

Atletico pa frena, transferon sulmuesin e Valencias për 60 milionë euro

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Atletico Madrid nuk di të ndalet në merkaton e kësaj vere. Pasi transferuan Joao Felix (126 milionë euro), Marcos Llorente (30 milionë euro), Mario Hermoso (25 milionë euro), Kieran Trippier (22 milionë...

Milani vendos kontaktet me Correa, ja detajet e ofertës

para 4 muajve - Koha.mk

Gjiganti italianë i Serie A-së, AC Milan kanë vendosur kontakte me Angel Correa të Atletico Madrid, raporton ‘Tuttosport’. ‘Rosonerët’ po mundohen që ta forcojnë edhe me tej skuadrën në këtë merkato duke...

Correa-Milan, vjen lajmi që pak kush e priste

para 4 muajve - OraInfo

Bisedimet e AC Milan dhe Atletico Madrid për Angel Correa janë ende në ngërç. Sidoqoftë, kjo mund të jetë gati të ndryshojë shumë shpejt. Atletico është i gatshëm ta lejojë sulmuesin të transferohet te...

Milani vendos kontaktet me Correa, ja detajet e ofertës

para 4 muajve - GazetaBlic

Gjiganti italianë i Serie A-së, AC Milan kanë vendosur kontakte me Angel Correa të Atletico Madrid, raporton ‘Tuttosport’. ‘Rosonerët’ po mundohen që ta forcojnë edhe me tej skuadrën në këtë merkato duke...

Simeone magjepset nga sulmuesi spanjoll, 60 mln euro për ta sjellë në Madrid

para 4 muajve - Shenja

Rodrigo Moreno mund të përfundojë nën urdhërat e Diego Simeone. Për këtë, Atlético Madrid ka nisur të punojë. Megjithëse James Rodriguez e vuri emrin dhe mbiemrin në krye të listës së dëshirave të “rojiblancos”,...

Simeone magjepset nga sulmuesi spanjoll, 60 mln euro për ta sjellë në Madrid

para 4 muajve - Lexo

Rodrigo Moreno mund të përfundojë nën urdhërat e Diego Simeone. Për këtë, Atlético Madrid ka nisur të punojë. Megjithëse James Rodriguez e vuri emrin dhe mbiemrin në krye të listës së dëshirave të “rojiblancos”,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK