http://kariera.mk

Aliu: Po afrohemi me LDK-në që të shmangim një “PAN 2”

para 4 muajve - Insajderi

Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, ka thënë se afrimi i Vetëvendosjes me LDK-në po ndodhë për të evituar një koalicion tjetër ndërmjet PDK-së, AAK-së dhe Nismës. “Rreziku që pak para orës 24:00...

Bajrami: Nëse bëhen bashkë 25 parti, edhe ne detyrohemi të bëjmë koalicion

para 4 muajve - Koha.net

Hykmete Bajrami, deputete e LDK-së, ka thënë se kjo parti preferon të hyjë e vetme në zgjedhje, por një gjë e tillë ka shtuar se varet edhe nga sjelljet e partive kundërshtare. Sipas saj, nëse bëhen të...

Deputeti i VV-së “zbulon” planin për zgjedhje pas takimit Kurti – Mustafa

para 4 muajve - Insajderi

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Ali ka komentuar takimin mes të parit të LVV-së, Albin Kurti dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa, Aliu tha se nga ky takim nuk ka asgjë konkrete lidhur me ndonjë koalicion...

Aliu: Po afrohemi me LDK-në që ta evitojmë një “PAN 2”

para 4 muajve - Klan Kosova

Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, ka thënë se afrimi i Vetëvendosjes me LDK-në po ndodhë për të evituar një koalicion “PAN 2”. “Rreziku që pak para orës 24:00 të krijohet ndonjë koalicion...

Aliu: Po afrohemi me LDK-në që ta evitojmë një “PAN 2”

para 4 muajve - Medial

Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, ka thënë se afrimi i Vetëvendosjes me LDK-në po ndodhë për të evituar një koalicion “PAN 2”. “Rreziku që pak para orës 24:00 të krijohet ndonjë koalicion...

Ritakohen Kurti dhe Mustafa

para 4 muajve - Klan Kosova

Isa Mustafa e Albin Kurti u takuan e pinë bashkë kafe. Por, nuk deshën që të dalin para mediave derisa treguan për takimin me anë të postimeve në rrjete sociale, njofton Klan Kosova. Kronikë nga Arbëresha Shpati

Aliu: Po afrohemi me LDK-në që ta evitojmë një PAN 2

para 4 muajve - Koha.net

Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, ka thënë se afrimi i Vetëvendosjes me LDK-në po ndodhë për të evituar një koalicion PAN 2. “Rreziku që pak para orës 24:00 të krijohet ndonjë koalicion, ekziston....

Deputeti i VV-së thotë se ka diçka konkrete nga takimi Mustafa- Kurti

para 4 muajve - GazetaBlic

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Ali ka komentuar takimin mes të parit të LVV-së, Albin Kurti dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa, shkruan Gazeta Blic. Aliu në një intervistë për Televizionin Publik...

Ritakohen Kurti dhe Mustafa

para 4 muajve - Medial

Isa Mustafa e Albin Kurti u takuan e pinë bashkë kafe. Por, nuk deshën që të dalin para mediave derisa treguan për takimin me anë të postimeve në rrjete sociale, njofton Klan Kosova. Kronikë nga Arbëresha...

Aliu: Po afrohemi me LDK-në që ta evitojmë një “PAN 2”

para 4 muajve - Infokusi

Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, ka thënë se afrimi i Vetëvendosjes me LDK-në po ndodhë për të evituar një koalicion “PAN 2”. “Rreziku që pak para orës 24:00 të krijohet ndonjë koalicion...

Mustafa: Ata që e kanë katandisur paranë publike duhet të shkojnë në lavazh jo të qeverisin

para 4 muajve - Klan Kosova

Kryeyari i LDK-së, Isa Mustafa, ka thënë se ata që e kanë kultivuar korrupsionin dhe nepotizmin nuk mund ta luftojnë as njërën e as tjetrën. “Veç mund ta reformojnë dhe riorganizojnë për nevoja të veta”,...

Mustafa pas takimit me Kurtin: Shkoni në lavazh, të pastroheni mirë, brenda e jashtë

para 4 muajve - Insajderi

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka shkruar në Facebook se ata që e kanë kultivuar korrupsionin e nepotizmin, nuk mund ta luftojnë asnjëren por vetëm ta reformojnë për nevoja të veta, transmeton Insajderi....

Bajrami: Posti i kryeministrit s’duhet të jetë pikë ndarëse mes LDK-së e VV-së

para 4 muajve - Arbresh

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Hykmete Bajrami, ka thënë se kjo parti preferon të hyjë e vetme në zgjedhje, por një gjë e tillë ka shtuar se varet edhe nga...

Takimi Mutafa- Kurti, pajtohen për qeveri që ua kthen shpresën qytetarëve!

para 4 muajve - RTV 21

Takohen Mustafa dhe Kurti Kush me kë do të ndërtojë koalicion? Një mundësi që përmendet është LDK- Vetëvendosje. Gjatë ditës u takuan kryetarët e këtyre dy partive Isa Mustafa dhe Albin Kurti. Pas bisedës...

Zgjedhjet e parakohshme: Takohen Mustafa e Kurti - Veseli thotë se zgjedhjet janë të pashmangshme

para 4 muajve - Koha.net

Ende nuk është caktuar një datë e zgjedhjeve të parakohshme. Gjithë çka dihet është se më 22 gusht do të mbahet seanca për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës, raporton KTV. E një gjë e tillë duket se ka...

Mustafa ‘godet’ fort Veselin: S’mund ta luftoni korrupsionin, duhet të pastroheni mirë në lavazh

para 4 muajve - OraInfo

Isa Mustafa e ka ‘goditur’ goxha rëndë me postimin e fundit në rrjetet sociale Kadri Veselin. Kreu i LDK-së, Isa Mustafa ka sulmuar të parin e PDK-së, Kadri Veselin që po premton se nuk do të ketë korrupsion...

Aliu: Po afrohemi me LDK-në që të shmangim një “PAN 2”

para 4 muajve - Sovrani

Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, ka thënë se afrimi i Vetëvendosjes me LDK-në po ndodhë për të evituar një koalicion tjetër ndërmjet PDK-së, AAK-së dhe Nismës. “Rreziku që pak para orës 24:00...

Isa Mustafa e sulmon keq Kadri Veselin: S’mund ta luftosh korrupsionin, duhet të pastrohesh mirë në lavazh

para 4 muajve - Tetova Sot

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa ka sulmuar të parin e PDK-së, Kadri Veselin që po premton se nuk do të ketë korrupsion dhe nepotizëm, nëse atij iu besohet qeveria, duke thënë se ata që i kanë kultivuar të dyja...

Mustafa ‘gpdet’ fort Veselin: S’mund ta luftoni korrupsionin, duhet të pastroheni mirë në lavazh

para 4 muajve - OraInfo

Isa Mustafa e ka ‘goditur’ goxha rëndë me postimin e fundit në rrjetet sociale Kadri Veselin. Kreu i LDK-së, Isa Mustafa ka sulmuar të parin e PDK-së, Kadri Veselin që po premton se nuk do të ketë korrupsion...

Edhe Milaim Zeka komenton takimin Mustafa- Kurti: Është mashtrim i ditës

para 4 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, njëherazi deputet në Kuvendin e Kosovës, Milaim Zeka, e ka quajtur mashtrim të ditës takimin mes liderit të LDK-së, Isa Mustafa, me kryetarin e lëvizjes Vetëvendosje,...

VV frikësohet nga një koalicion në momentin e fundit, prandaj po afrohet me LDK-në

para 4 muajve - Ekonomia Online

Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, ka thënë se afrimi i Vetëvendosjes me LDK-në po ndodhë për të evituar një koalicion PAN 2. “Rreziku që pak para orës 24:00 të krijohet ndonjë koalicion, ekziston....

Mustafa: Ata që e kultivuan korrupsionin e nepotizmin të shkojnë në lavazh të pastrohen brenda e jashtë

para 4 muajve - Koha.net

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka lëshuar akuza ndaj atyre që thotë se e kultivuan korrupsionin dhe nepotizmin e se tash po thonë se mund ta luftojnë atë. Në një postim në Facebook, Mustafa ka thënë se...

Isa Mustafa sulmon Kadri Veselin për korrupsionin e nepotizmin: Duhet të shkoni në lavazh

para 4 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka kritikuar qeverisjen e koalicionit PAN përࡗ ka thënë Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka kritikuar qeverisjen e koalicionit...

Takimi kokë më kokë mes Kurtit dhe Mustafës

para 4 muajve - Ina

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka takuar sot Isa Mustafën, pas rizgjedhjes së tij në krye të LDK-së. Kurti përmes një postimi ka folur lidhur me takimin që ka zhvilluar me Mustafën. “Ky...

Mustafa dhe Kurti duan një qeveri që ua kthen shpresën qytetarëve

para 4 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 13 gusht – Isa Mustafa dhe Albin Kurti janë parë sot bashkë duke pirë kafe. Pas takimit asnjëri nuk kanë folur për media, por të dy kanë zgjedhur që për këtë çështje të shkruajnë në profilet...

Isa Mustafa: Kemi rënë dakord me Albin Kurtin për qeverinë e re të Kosovës

para 4 muajve - Koha Jone

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa dhe kreu i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti janë takuar për të koordinur lëvizjet e tyre në kuadër të zhvillimeve politike në Kosovë pas dorëheqjes së...

Milaim Zeka: Kurti ka dal prej autostrade, në parti na vijnë njerëz të zhgënjyer nga Vetëvendosje dhe LDK

para 4 muajve - Infokusi

Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, njëherazi deputet në Kuvendin e Kosovës, Milaim Zeka, e ka quajtur mashtrim të ditës takimin mes liderit të LDK-së, Isa Mustafa, me kryetarin e lëvizjes Vetëvendosje,...

Liburn Aliu tregon pse po afrohen me LDK-në

para 4 muajve - KosovaPress

Ai gjatë emisionit “Debat” të televizionit publik  ka komentuar takimin e sotëm të kreut të Vetëvendosjes Albin Kurti dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa. Sipas tij, nga ky takim nuk ka asgjë konkrete lidhur...

Aliu: Afrimi me LDK-në, për të shmangur një PAN 2

para 4 muajve - Arbresh

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, ka thënë se afrimi i Vetëvendosjes me LDK’në po ndodh për të evituar një PAN 2. “Rreziku që pak para orës 24:00 të krijohet...

Isa Mustafa flet rreth takimit me Kurtin: Thotë se janë pajtuar për diçka

para 4 muajve - Insajderi

Mustafa thotë se me Kurtin kanë diskutuar për domosdoshmërinë për shkuarjen sa më parë në zgjedhje. Gjithashtu  Mustafa pohoi se me të parin e VV-së janë pajtuar që vendit i duhet një qeveri që ua kthen...

Isa Mustafa thotë që ata që dëmtuan Kosovën duhet të shkojnë në lavash, të pastrohen brenda e jashtë, jo të qeverisin Kosovën

para 4 muajve - Infokusi

Isa Mustafa, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot gjatë ditës, u takua me liderin e Vetëvendosjes Albin Kurtin. Me këtë të fundit diskutuan për zgjedhjet dhe një qeverisje të re, shkruan gazeta...

Takimi kokë më kokë mes Kurtit dhe Mustafës

para 4 muajve - Tetova1

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka takuar sot Isa Mustafën, pas rizgjedhjes së tij në krye të LDK-së. Kurti përmes një postimi ka folur lidhur me takimin që ka zhvilluar me Mustafën. “Ky...

Prof. Isa Mustafa me kritika ndaj pushteteve të deritashme, kursen periudhën kur ishte vetë Kryeministër

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Profesor Isa Mustafa ka reaguar ndaj deklaratës se sotme të Kadri Veselit për luftimin e korrupsionit. Duke përmendur disa nga skandalet e qeverive të kaluara, Mustafa ka thënë se është koha që qeveritarët...

Kurti dhe Mustafa konfirmojnë votën pro shpërbërjes së Kuvendit

para 4 muajve - Lajm

Dy partitë opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) dhe Lëvizja Vetëvendosje (VV) kanë konfirmuar se më 22 gusht do të votojnë për shpërbërjen e Kuvendit të Kosovës. Kryetari i VV-së, Albin Kurti...

Kurti dhe Mustafa konfirmojnë votën pro shpërbërjes së Kuvendit

para 4 muajve - Alsat-M

Dy partitë opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) dhe Lëvizja Vetëvendosje (VV) kanë konfirmuar se më 22 gusht do të votojnë për shpërbërjen e Kuvendit të Kosovës. Kryetari i VV-së, Albin Kurti...

Përfundon takimi Mustafa – Kurti, nuk ka deklarata

para 4 muajve - Lajm

​Ka përfunduar takimi mes liderëve opozitarë të Kosovës, Isa Mustafës së LDK-së dhe Albin Kurtit të Vetëvendosjes. Askush nuk është deklaruar për media se çfarë është biseduar në takim e as nëse ka ndonjë...

Përfundon takimi Mustafa – Kurti, nuk ka deklarata

para 4 muajve - Alsat-M

​Ka përfunduar takimi mes liderëve opozitarë të Kosovës, Isa Mustafës së LDK-së dhe Albin Kurtit të Vetëvendosjes. Askush nuk është deklaruar për media se çfarë është biseduar në takim e as nëse ka ndonjë...

Isa Mustafa dhe Albin Kurti në takim

para 4 muajve - Lajm

Pas gjendjes së krijuar në Kosovë, me dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, ende nuk dihet nëse do të ketë zgjedhje ose jo. Teksa më 22 gusht është caktuar seanca për shpërndarjen e Kuvendit, ka...

Mustafa dhe Kurti duan një qeveri që ua kthen shpresën qytetarëve

para 4 muajve - Klan Kosova

Isa Mustafa dhe Albin Kurti janë parë sot bashkë duke pirë kafe. Pas takimit asnjëri nuk kanë folur për media, por të dy kanë zgjedhur që për këtë çështje të shkruajnë në profilet e tyre në Facebook. Kurti...

Kurti dhe Mustafa konfirmojnë votën pro shpërbërjes së Kuvendit

para 4 muajve - Illyria

Prishtinë, 13 gusht 2019 – Dy partitë opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) dhe Lëvizja Vetëvendosje (VV) kanë konfirmuar se më 22 gusht do të votojnë për shpërbërjen e Kuvendit të Kosovës. Kryetari...

Mustafa dhe Kurti duan një qeveri që ua kthen shpresën qytetarëve

para 4 muajve - Medial

Isa Mustafa dhe Albin Kurti janë parë sot bashkë duke pirë kafe. Pas takimit asnjëri nuk kanë folur për media, por të dy kanë zgjedhur që për këtë çështje të shkruajnë në profilet e tyre në Facebook. Kurti...

Mustafa shfaqet i matur me postimin e tij pas takimit me Kurtin

para 4 muajve - OraInfo

Isa Mustafa e Albin Kurti janë takuar sot në mëngjesë. Kryetari i rizgjedhur i LDK-së, Isa Mustafa, ka bërë të ditur se është takuar sot me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti. Mustafa ka shkruar...

Prof. Isa Mustafa me kritika ndaj pushteteve të deritashme, kursen periudhën kur ishte vetë Kryeministër

para 4 muajve - Periskopi

Profesor Isa Mustafa ka reaguar ndaj deklaratës se sotme të Kadri Veselit për luftimin e korrupsionit, raporton Periskopi. Duke përmendur disa nga skandalet e qeverive të kaluara, Mustafa ka thënë se është...

Mustafa deklarohet pas takimit me Kurtin

para 4 muajve - RTV 21

Mustafa: Kosovës i duhet një qeveri që e kthen shpresën tek rinia Kosovës i duhet një qeveri që e kthen shpresën tek qytetarët, veçanërisht rinisë. Për këtë mendim u pajtuan dy liderët e LDK-së dhe Vetëvendosjes,...

Mustafa: Ata duhet të shkojnë në lavazh, të pastrohen mirë, brenda e jashtë, e jo të qeverisin më!

para 4 muajve - Gazeta Observer

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një shkrimi të publikuar në faqen e tij zyrtare Facebook ka thënë se ata që e kanë kultivuar korrupsionin dhe nepotizmin s’mund t’i luftojnë...

Isa Mustafa e sulmon keq Kadri Veselin: S’mund ta luftosh korrupsionin, duhet të pastrohesh mirë në lavazh

para 4 muajve - Gazeta e re

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa ka sulmuar të parin e PDK-së, Kadri Veselin që po premton se nuk do të ketë korrupsion dhe nepotizëm, nëse atij iu besohet qeveria, duke thënë se ata që i kanë kultivuar të dyja...

Kurti takon Mustafën, zbulohet aksioni i radhës politik

para 4 muajve - Shekulli

Lideri i “Vetëvendosjes” Albin Kurti dhe kreu i LDK-së Isa Mustafa kanë zhvilluar mëngjesin e sotëm një takim “kokë më kokë”. Përmes një postimi në “Facebook” Kurti ka thënë se me Mustafën kanë biseduar...

Kurti dhe Mustafa konfirmojnë votën pro shpërbërjes së Kuvendit

para 4 muajve - Evropa e Lirë

Dy partitë opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) dhe Lëvizja Vetëvendosje (VV) kanë konfirmuar se më 22 gusht do të votojnë për shpërbërjen e Kuvendit të Kosovës. Kryetari i VV-së, Albin Kurti...

Isa Mustafa thotë se ka rënë në ujdi me Albin Kurtin!

para 4 muajve - GazetaBlic

Pak orë pas përfundimit të takimit me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa, ka dhënë detaje nga ky takim. Mustafa, pohon se janë pajtuar me...

Mustafa tregon kush duhet të shkojë në lavazh

para 4 muajve - Gazeta e re

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka treguar se kush duhet të jetë pjesë e qeverisjes së ardhshme në vend. Ai në këtë mënyrë ka reaguar ndaj deklarimeve të zyrtarit të PDK-së Uran...

Albin Kurti shpalos detaje nga takimi me Isa Mustafën

para 4 muajve - Insajderi

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është deklaruar rreth takimit që pati me kreun e LDK-së, Isa Mustafa. Kurti theksoi se me Mustafën janë pajtuar që me 22 gusht dy grupet parlamentare të jenë...

Mustafa: Ata që e kultivuan korrupsionin e nepotizmin të shkojnë në lavazh të pastrohen brenda e jashtë

para 4 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka lëshuar akuza ndaj atyre që thotë se e kultivuan korrupsionin dhe nepotizmin e se tash po thonë se mund ta luftojnë atë. Në një postim në Facebook, Mustafa ka thënë se...

Albin Kurti: Ja për çka u morëm vesh me Isa Mustafën

para 4 muajve - Portalb

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa dhe ai i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti kanë mbajtur një takim sot. Në këtë takim, kanë diskutuar për situatën politike në vend dhe gjendjen e...

Mustafa tregon kush duhet të shkojë në lavazh

para 4 muajve - KosovaPress

Ai në këtë mënyrë ka reaguar ndaj deklarimeve të zyrtarit të PDK-së Uran Ismajli, lidhur me takimin e tij të sotëm me kreun e Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, duke akuzuar këtë të fundit se po bën lajka...

Mustafa: Ata që kultivuan korrupsionin nuk mund ta luftojnë atë

para 4 muajve - Arbresh

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një shkrimi në Facebook, ka thënë se ata që e kanë kultivuar korrupsionin dhe nepotizmin nuk mund t’i luftojnë këto dy dukuri. Sipas Mustafës këta persona duhet të pastrohen...

Albin Kurti: Ja për çka u morën vesh me Isa Mustafën

para 4 muajve - Portalb

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa dhe ai i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti kanë mbajtur një takim sot. Në këtë takim, kanë diskutuar për situatën politike në vend dhe gjendjen e...

Milaim Zeka: Kurti ka dal prej autostrade, në PEK na vijnë njerëz të zhgënjyer nga Vetëvendosje dhe LDK

para 4 muajve - Periskopi

Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, njëherazi deputet në Kuvendin e Kosovës, Milaim Zeka, e ka quajtur mashtrim të ditës takimin mes liderit të LDK-së, Isa Mustafa, me kryetarin e lëvizjes Vetëvendosje,...

Takimi ‘sekret’, Albin Kurti tregon çka bisedoi me Isa Mustafën

para 4 muajve - OraInfo

Albin Kurit dhe Isa Mustafa kanë zhvilluar një takim ‘kokë me kokë’ mëngjesin e sotshëm. Ndonëse pas këtij takimi asnjëri prej tyre nuk u deklaruan për medie, është Kurti ai i cili ka treguar se çfarë...

Përfundon takimi Kurti-Mustafa – nuk prononcohen për media

para 4 muajve - Insajderi

Para pak minutash ka përfunduar takimi mes kryetarit të Vetevendosjes,Albin Kurti dhe atij të LDK-së Isa Mustafa, i cili është zhvilluar sot në një restorant në Prishtinë. Kurti e Mustafa, janë larguar...

Deklarohet Kurti pas takimi që pati me Mustafën

para 4 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa dhe ai i Vetëvendosjes, Albin Kurti janë parë sot duke pirë kafe së bashku. Pas takimit të dy s’kanë folur për media. Por, Kurti, ka zgjedhur që për...

Kurti pas takimit me Mustafën: Shpresa po rikthehet te qytetarët

para 4 muajve - RTV 21

Kurti thotë se shpresa po rikthehet tek qytetarët Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti është deklaruar pas takimit me kryetarin e LDK-së , Isa Mustafa. Kurti bëri të ditur se temë e takimit mes tyre ishte...

Kurti tregon se çfarë diskutoi me Mustafën në takim

para 4 muajve - RTV 21

Kurti thotë se shpresa po rikthehet tek qytetarët Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti është deklaruar pas takimit me kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa. Kurti bëri të ditur se temë e takimit mes tyre ishte...

Isa Mustafa jep detaje për takimin me Albin Kurtin

para 4 muajve - Lexo

Kryetar i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një postimi në Facebook ka folur për takimin me liderin e Vetëvendosjes, Albin Kurti. Ai thotë se me Kurtin biseduan për gjendjen në Kosovë, ndërsa janë pajtuar që...

Takohen Isa Mustafa dhe Albin Kurti

para 4 muajve - Insajderi

Mediat nuk janë lejuar, por pritet të kuptohet pas takimit nëse do të ketë ndonjë marrëveshje mes dy liderëve opozitarë, shkruan KP. Më 22 gusht është caktuar seanca për shpërndarjen e Kuvendit, ka parti...

TAKOHEN ISA MUSTAFA DHE ALBIN KURTI

para 4 muajve - Iliria News

Në këto qaste, një takim po mbahet me dy liderëve të këtyre partive, në një nga restorante e kryeqytetit. Mediat nuk janë lejuar, por pritet të kuptohet pas takimit nëse do të ketë ndonjë marrëveshje mes...

Kurti dhe Mustafa në “kafe politike”, ja çfarë pritet nga koalicioni mes tyre

para 4 muajve - Te Sheshi

Një kafe për të qarë hallet e politikës dhe për t’ia lidhur kryet koalicioneve parazgjedhore. Teksa po troket momenti i shpalljes së zgjedhjeve, Isa Mustafa dhe Albin Kurti janë parë sot bashkë duke pirë...

Përfundon takimi Mustafa-Kurit, a u pajtuan për koalcion parazgjedhor?

para 4 muajve - OraInfo

Pas diskutimit një orësh, ka përfunduar takimi mes liderit të LDK-së, Isa Mustafës dhe atij të Vetëvendosjes, Albin Kurtit. Lideri i LDK-së, Isa Mustafa dhe ai i Vetëvendosjes, Albin Kurti, kanë përfunduar...

Albin Kurti flet pas takimit me Isa Mustafën, tregon marrëveshjen e arritur!

para 4 muajve - GazetaBlic

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, është deklaruar lidhur me takimin e sotëm me kryetarin e rizgjedhur të LDK-së Isa Mustafa. Kurti, ka thënë se në këtë takim kanë diskutuar për situatën politike...

Flet Albin Kurti pas takimit me Isa Mustafën: Ja për çka u morën vesh

para 4 muajve - Fol

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa dhe ai i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti kanë mbajtur një takim sot. Në këtë takim, kanë diskutuar për situatën politike në vend dhe gjendjen e...

Isa Mustafa jep detaje për takimin me Albin Kurtin, ky është disponimi i tij për koalicion me VV

para 4 muajve - Fol

Kryetar i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një postimi në Facebook ka folur për takimin me liderin e Vetëvendosjes, Albin Kurti, shkruan “Bota sot”. Ai thotë se me të biseduan për gjendjen në Kosovë, ndërsa...

Edhe Mustafa shmang fjalën koalicion pas takimit me Kurtin, ky është postimi i tij

para 4 muajve - Infokusi

Kryetari i rizgjedhur i LDK-së, Isa Mustafa, ka bërë të ditur se është takuar sot me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti. Mustafa ka shkruar në Facebook se në takimin me Albin Kurtin u bisedua...

Isa Mustafa dhe Albin Kurti në takim

para 4 muajve - Portalb

Pas gjendjes së krijuar ne vend, me dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, në Kosovë ende nuk dihet nëse do të ketë zgjedhje ose jo. Teksa më 22 gusht është caktuar seanca për shpërndarjen e Kuvendit,...

Përfundon takimi Kurti-Mustafa – nuk prononcohen për media

para 4 muajve - GazetaBlic

Para pak minutash ka përfunduar takimi mes kryetarit të Vetevendosjes,Albin Kurti dhe atij të LDK-së Isa Mustafa, i cili është zhvilluar sot në një restorant në Prishtinë. Kurti e Mustafa, janë larguar...

Në prag të shpërndarjes së Kuvendit – takohen Isa Mustafa dhe Albin Kurti

para 4 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa dhe ai i Vetëvendosjes, Albin Kurti janë parë sot duke pirë kafe së bashku. Akoma nuk dihet se për çka saktësisht kanë biseduar, por pa dyshim temë...

Nisin lëvizjet, Kurti e Mustafa takim të fshehtë në Prishtinë

para 4 muajve - BalkanWeb

Politika në Kosovës ndodhet në udhëkryq. Me dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, nuk dihet ende nëse do të këtë zgjedhje parlamentare. Edhe pse me 22 shkurt është caktuar seanca për shpërndarjen...

Isa Mustafa dhe Albin Kurti në takim

para 4 muajve - Alsat-M

Pas gjendjes së krijuar në Kosovë, me dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, ende nuk dihet nëse do të ketë zgjedhje ose jo. Teksa më 22 gusht është caktuar seanca për shpërndarjen e Kuvendit, ka...

Në prag të shpërndarjes së Kuvendit – takohen Isa Mustafa dhe Albin Kurti

para 4 muajve - Medial

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa dhe ai i Vetëvendosjes, Albin Kurti janë parë sot duke pirë kafe së bashku. Akoma nuk dihet se për çka saktësisht kanë biseduar, por pa dyshim temë...

Takohen Kurti dhe Mustafa!

para 4 muajve - Tetova Sot

Jane takuar Albin Kurti prijes i Levizjes Vetevendosje si dhe i rizgjedhuri Isa Mustafa kryetar i LDK’se. Me ane te nje postimi ne facebook Albin Kurti shprehet keshtu: “Ky ishte takimi i parë me Prof....

Takohen Albin Kurti dhe Isa Mustafa: Kush do ta marrë kryeministrin?

para 4 muajve - Albeu

Në këto çaste, një takim po mbahet me dy liderëve të këtyre partive, në një nga restorantet e kryeqytetit. Mediat nuk janë lejuar, por pritet të kuptohet pas takimit nëse do të ketë ndonjë marrëveshje...

Nisin lëvizjet për zgjedhjet e parakohshme, Kurti e Mustafa takim të fshehtë në Prishtinë

para 4 muajve - Koha Jone

Politika në Kosovës ndodhet në udhëkryq. Me dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, nuk dihet ende nëse do të këtë zgjedhje parlamentare. Edhe pse me 22 shkurt është caktuar seanca për shpërndarjen...

Mustafa e Kurti takohen për herë të parë pas rënies së qeverisë

para 4 muajve - OraInfo

Takimi i parë Mustafa – Kurti pas rënies së qeverisë, a do të merren vesh për koalicion parazgjedhor? Në kohën kur po flitet për shpërndarje të Kuvendit e zgjedhje të jashtëzakonshme, LDK dhe Vetëvendosje,...

Mustafa e Kurti në takim

para 4 muajve - Koha.net

Pas gjendjes së krijuar ne vend, me dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, në Kosovë ende nuk dihet nëse do të ketë zgjedhje ose jo. Teksa më 22 gusht është caktuar seanca për shpërndarjen e Kuvendit,...

Takohen Mustafa dhe Kurti në restorant

para 4 muajve - RTV 21

Vazhdojnë takimet LDK-VV Pas gjendjes së krijuar ne vend, me dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, në Kosovë ende nuk dihet nëse do të ketë zgjedhje ose jo. Teksa më 22 gusht është caktuar seanca...

Takohen ‘fshehurazi’ Isa Mustafa dhe Albin Kurti

para 4 muajve - GazetaBlic

Pas gjendjes së krijuar ne vend, me dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, në Kosovë ende nuk dihet nëse do të ketë zgjedhje ose jo. Teksa më 22 gusht është caktuar seanca për shpërndarjen e Kuvendit,...

Flet edhe Isa Mustafa – Nuk përmend koalicion

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Kryetari i rizgjedhur i LDK-së, Isa Mustafa, ka bërë të ditur se është takuar sot me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti. Mustafa ka shkruar në Facebook se në takimin me Albin Kurtin u bisedua...

Koalicion me LVV? Mustafa deklarohet për takimin me Kurtin

para 4 muajve - Gazeta e re

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa, është deklaruar rreth takimit të sotëm me kryetarin e Vetëvendosjes Albin Kurti. Mustafa thotë se me Kurtin kanë diskutuar për domosdoshmërinë për shkuarjen sa më parë në...

Albin Kurti flet pas takimit me Isa Mustafën

para 4 muajve - Shenja

Liderët e dy partive të mëdha në vend janë takuar të martën në një restaurant. I pari i Lëvizjës Vetvendosje, Albin Kurti dhe kryetari i Lidhjes Demoratike janë takuar përsëri për të diskutuar për datën...

Mustafa: Me Kurtin u pajtuam se Qeveria e re e Kosovës duhet të jetë më e përgjegjshme

para 4 muajve - PortaliOnline

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka treguar për takimin që kishte me liderin e LVV-së, Albin Kurti. Përmes një statusi në ‘Facebook’, ai ka thënë se në takim me Kurtin biseduan për...

Albin Kurti flet pas takimit me Isa Mustafën

para 4 muajve - Infokusi

Liderët e dy partive të mëdha në vend janë takuar të martën në një restaurant. I pari i Lëvizjës Vetvendosje, Albin Kurti dhe kryetari i Lidhjes Demoratike janë takuar përsëri për të diskutuar për datën...

Mustafa dhe Kurti duan një qeveri që ua kthen shpresën qytetarëve

para 4 muajve - Sovrani

Isa Mustafa dhe Albin Kurti janë parë sot bashkë duke pirë kafe. Pas takimit asnjëri nuk kanë folur për media, por të dy kanë zgjedhur që për këtë çështje të shkruajnë në profilet e tyre në Facebook. Kurti...

Flet edhe Mustafa, tregon çka bisedoi me Kurtin

para 4 muajve - Ekonomia Online

Edhe kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka dhënë detaje rreth takimit të sotëm më kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, raporton EkonomiaOnline. Mustafa përmes një statusi...

Edhe Isa Mustafa i ka disa fjalë pas takimit me Albin Kurtin

para 4 muajve - Gazeta Observer

Pak orë pas përfundimit të takimit me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa, ka dhënë detaje nga ky takim. Mustafa, pohon se janë pajtuar me...

Mustafa e Kurti duan një qeveri që ua kthen shpresën qytetarëve

para 4 muajve - Periskopi

Kryetari i rizgjedhur i LDK-së, Isa Mustafa ka bërë të ditur se është takuar sot me Kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin. Mustafa ka shkruar në Facebook se në takimin me Albin Kurtin u bisedua...

Mustafa deklarohet për takimin me Kurtin

para 4 muajve - KosovaPress

Mustafa thotë se me Kurtin kanë diskutuar për domosdoshmërinë për shkuarjen sa më parë në zgjedhje. Gjithashtu  Mustafa thotë se me Kurtin janë pajtuar që vendit i duhet një qeveri që ua kthen shpresën...

Mustafa tregon se për çfarë u pajtuan me Kurtin

para 4 muajve - Epoka e Re

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, ka dhënë versionin e tij lidhur me takimin me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti. Ai ka treguar se me Kurtin është pajtuar se jo vetëm...

Mustafa flet pas takimit me Kurtin, tregon se për çfarë u pajtuan!

para 4 muajve - Arbresh

Pas takimit që ka pasur gjatë ditës më kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka reaguar. Përmes një postimi në facebook, Mustafa ka thënë se në këtë takim kanë...

Zgjedhjet e parakohshme, Isa Mustafa takohet me Albin Kurtin

para 4 muajve - Lexo

Në kohën kur po flitet për shpërndarje të Kuvendit e zgjedhje të jashtëzakonshme, LDK-ja dhe Vetëvendosja janë duke dhënë edhe shenjat e para për një bashkëpunim parazgjedhor. Sot në takim janë parë krerët...

Takohen Isa Mustafa dhe Albin Kurti

para 4 muajve - Shenja

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa dhe ai i Vetëvendosjes, Albin Kurti janë parë sot duke pirë kafe së bashku. Akoma nuk dihet se për çka saktësisht kanë biseduar, por pa dyshim temë...

Lutjet s’e turpërojnë Albin Kurtin

para 4 muajve - Gazeta Tema

Nga Getoar Mjeku Pas sa javësh përpjekjeje për koalicion parazgjedhor me Lidhjen Demokratike të Kosovës, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje tani është bërë pre e kritikave të të vetëve. Duke iu lutë si për...

Isa Mustafa dhe Albin Kurti në takim

para 4 muajve - Infokusi

Pas gjendjes së krijuar ne vend, me dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, në Kosovë ende nuk dihet nëse do të ketë zgjedhje ose jo. Teksa më 22 gusht është caktuar seanca për shpërndarjen e Kuvendit,...

Kurti flet pas takimit me Isa Mustafën

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook pas takimit që ka pasur me kreun e LDK’së, Isa Mustafa. Kurti thotë se diskutuan për shpërbërjen e Kuvendit si dhe ishte...

Pas takimit me Mustafën, Albin Kurti jep shenja se do të bëhen bashkë me LDK’në

para 4 muajve - Arbresh

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka shkruar menjëherë pas takimit që ai e pati me kryetarin e LDK’së, Isa Mustafa. Kurti thotë se janë dakorduar që dy grupet e tyre parlamentare të jenë në përbërje...

Abin Kurti flet për takimin që mbajti me Isa Mustafën

para 4 muajve - Gazeta e re

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka treguar për takimin që kishte me kreun e LDK-së, Isa Mustafën. Thotë se me 22 gusht dy grupet parlamentare do të jenë në përbërje të plotë për të shpërndarë...

Pas takimit me Isa Mustafën, flet Albin Kurti

para 4 muajve - Fakti Ditor

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti, është deklaruar pas takimit me kreun e LDK-së, Isa Mustafa. Gjatë ditës së sotme janë takuar lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe kreu i Lidhjes...

Takohen Kurti dhe Mustafa!

para 4 muajve - Fol

Jane takuar Albin Kurti prijes i Levizjes Vetevendosje si dhe i rizgjedhuri Isa Mustafa kryetar i LDK’se. Me ane te nje postimi ne facebook Albin Kurti shprehet keshtu: “Ky ishte takimi i parë me Prof....

Përfundon takimi Mustafa – Kurti, nuk ka deklarata

para 4 muajve - Gazeta e re

​Ka përfunduar takimi mes liderëve opozitarë, Isa Mustafës së LDK-së dhe Albin Kurtit të Vetëvendosjes. Askush nuk është deklaruar për media se çfarë është biseduar në takim e as nëse ka ndonjë marrëveshje....

Takimi me Mustafën, deklarohet Albin Kurti

para 4 muajve - Sovrani

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka shkruar menjëherë pas takimit që ai e pati me kryetarin e LDK’së, Isa Mustafa. Kurti thotë se janë dakorduar që dy grupet e tyre parlamentare të jenë në përbërje...

Pas takimit me Mustafën, Albin Kurti jep shenja se do të bëhen bashkë me LDK’në

para 4 muajve - Bota Press

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka shkruar menjëherë pas takimit që ai e pati me kryetarin e LDK’së, Isa Mustafa. Kurti thotë se janë dakorduar që dy grupet e tyre parlamentare të jenë në përbërje...

Kurti tregon se çka bisedojë me Mustafën

para 4 muajve - Epoka e Re

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kuti, ka treguar se në takimin me kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa, ka biseduar për situatën politike në vend dhe gjendjen e rëndë ekonomike. Në profilin e tij në “Facebook”,...

Albin Kurti flet pas takimit me Isa Mustafën, tregon marrëveshjen e arritur

para 4 muajve - Gazeta Observer

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, është deklaruar lidhur me takimin e sotëm me kryetarin e rizgjedhur të LDK-së, Isa Mustafa. Kurti, ka thënë se në këtë takim kanë diskutuar për situatën politike...

Abin Kurti flet për takimin që mbajti me Isa Mustafën

para 4 muajve - KosovaPress

Thotë se me 22 gusht dy grupet parlamentare do të jenë në përbërje të plotë për të shpërndarë Kuvendin e për t’i hapur rrugë zgjedhjeve të reja demokratike. Shkrimi i tij i plotë: Ky ishte takimi i parë...

Kurti deklarohet pas takimit me Mustafën

para 4 muajve - Ekonomia Online

Pas takimit mes liderit të LDK-së, Isa Mustaga dhe atij të VV-së, Albin Kurtit, u njoftua se u diskutua situata politike në vend. Lideri i VV-së, Albin Kurti ka shkruar në Facebook dhe tash do t’i kthehet...

Kurti flet pas takimit me profesor Isa Mustafën

para 4 muajve - Periskopi

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook pas takimit që ka pasur me kreun e LDK’së, Isa Mustafa, të cilit, i referohet si ‘Prof. Isa Mustafa’. Kurti thotë se diskutuan...

Pasi përfundojnë takimin, Mustafa dhe Kurti ikin nga mediat

para 4 muajve - Periskopi

Ka përfunduar takimi mes liderëve opozitarë, Isa Mustafës së LDK-së dhe Albin Kurtit të Vetëvendosjes. Askush nuk është deklaruar për media se çfarë është biseduar në takim e as nëse ka ndonjë marrëveshje....

Takimi i parë Mustafa – Kurti pas rënies së Qeverisë, a do të merren vesh për koalicion parazgjedhor?

para 4 muajve - Fakti Ditor

Në kohën kur po flitet për shpërndarje të Kuvendit e zgjedhje të jashtëzakonshme, LDK-ja dhe Vetëvendosja janë duke dhënë edhe shenjat e para për një bashkëpunim parazgjedhor. Sot në takim janë parë krerët...

Përfundon takimi Mustafa – Kurti, nuk ka deklarata

para 4 muajve - KosovaPress

Askush nuk është deklaruar për media se çfarë është biseduar në takim e as nëse ka ndonjë marrëveshje. Të dy liderët kanë dal nga hyrja prapa restorantit ku ndodheshin që të mos deklarohen për media. Besohet...

Përfundon takimi Mustafa-Kurti, iu shmangen mediave

para 4 muajve - Ekonomia Online

Lideri i LDK-së, Isa Mustafa dhe ai i VV-së, Albin Kurti, kanë përfunduar takimin, ndërsa iu kanë shmangur medieve. Ata kanë dalur nga objekti ku mbahej takimi dhe nuk janë prononcuar për media.

Lutjet s’e turpërojnë Albin Kurtin

para 4 muajve - Lexo

Nga Getoar Mjeku Pas sa javësh përpjekjeje për koalicion parazgjedhor me Lidhjen Demokratike të Kosovës, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje tani është bërë pre e kritikave të të vetëve. Duke iu lutë si për...

Takohen Isa Mustafa dhe Albin Kurti në një restorant

para 4 muajve - Gazeta Observer

Pas gjendjes së krijuar ne vend, me dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, në Kosovë ende nuk dihet nëse do të ketë zgjedhje ose jo. Teksa më 22 gusht është caktuar seanca për shpërndarjen e Kuvendit,...

Takimi i parë Mustafa – Kurti pas rënies së qeverisë, a do të merren vesh për koalicion parazgjedhor?

para 4 muajve - Arbresh

Në kohën kur po flitet për shpërndarje të Kuvendit e zgjedhje të jashtëzakonshme, LDK dhe Vetëvendosje, janë duke dhënë edhe shenjat e para për një bashkëpunim parazgjedhor. Sot në takim janë parë krerët...

Po ndodhë takimi Isa Mustafa – Albin Kurti

para 4 muajve - Sovrani

Në kohën kur po flitet për shpërndarje të Kuvendit e zgjedhje të jashtëzakonshme, LDK dhe Vetëvendosje, janë duke dhënë edhe shenjat e para për një bashkëpunim parazgjedhor. Sot në takim janë parë krerët...

Takohen Isa Mustafa dhe Albin Kurti, a do të arrihet marrëveshja për koalicion

para 4 muajve - Ekonomia Online

Pas gjendjes së krijuar ne vend, me dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, në Kosovë ende nuk dihet nëse do të ketë zgjedhje ose jo. Teksa më 22 gusht është caktuar seanca për shpërndarjen e Kuvendit,...

​Isa Mustafa dhe Albin Kurti në takim

para 4 muajve - Epoka e Re

Pas gjendjes së krijuar ne vend, me dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, në Kosovë ende nuk dihet nëse do të ketë zgjedhje ose jo. Teksa më 22 gusht është caktuar seanca për shpërndarjen e Kuvendit,...

Takohen Isa Mustafa dhe Albin Kurti, shihen bashkë n’kafe

para 4 muajve - Ekonomia Online

Pas gjendjes së krijuar ne vend, me dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, në Kosovë ende nuk dihet nëse do të ketë zgjedhje ose jo. Teksa më 22 gusht është caktuar seanca për shpërndarjen e Kuvendit,...

Isa Mustafa dhe Albin Kurti në takim

para 4 muajve - Gazeta e re

Pas gjendjes së krijuar ne vend, me dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, në Kosovë ende nuk dihet nëse do të ketë zgjedhje ose jo. Teksa më 22 gusht është caktuar seanca për shpërndarjen e Kuvendit,...

Takohen Isa Mustafa dhe Albin Kurtin, shihen bashkë n’kafe

para 4 muajve - Periskopi

Pas gjendjes së krijuar ne vend, me dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, në Kosovë ende nuk dihet nëse do të ketë zgjedhje ose jo. Teksa më 22 gusht është caktuar seanca për shpërndarjen e Kuvendit,...

Isa Mustafa dhe Albin Kurti në takim

para 4 muajve - KosovaPress

Teksa më 22 gusht është caktuar seanca për shpërndarjen e Kuvendit, ka parti që ende nuk kanë dorëzuar nënshkrime. Ndërkohë, LDK dhe Vetëvendosje ka kohë që kanë filluar bashkëpunimin për rrëzimin e Qeverisë...

Lutjet s’e turpërojnë Albin Kurtin

para 4 muajve - DialogPlus

Një politikan atdhetar nuk koritet kur përgjëron rivalët me bashkëpunu për të mirën e vendit. As ia ul vetes vleftën në treg. Pazari politik është tipar i shtetit të kapur, dhe udhëheqësi i hirshëm nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK