http://kariera.mk

Modelet e makinave që janë prodhuar për më shumë vite

para 4 muajve - Shprehja.com

Larmia e versioneve, dizenjove e modeleve është aq e madhe sa as dashamirësit më të mëdhenj të  makinave nuk i ndjekin dot. Prodhimi mesatar për një model të ri është rreth 6 vite. Kjo do të thotë që kur...

Modelet e makinave që janë prodhuar për më shumë vite

para 4 muajve - Top Channel

Në kohët e sotme, kompanitë e makinave duket sikur prezantojnë modele të reja vit pas viti. Larmia e versioneve, dizenjove e modeleve është aq e madhe sa as dashamirësit më të mëdhenj të  makinave nuk...

Modelet e makinave që janë prodhuar për më shumë vite

para 4 muajve - Shprehja.com

Larmia e versioneve, dizenjove e modeleve është aq e madhe sa as dashamirësit më të mëdhenj të  makinave nuk i ndjekin dot. Prodhimi mesatar për një model të ri është rreth 6 vite. Kjo do të thotë që kur...

Modelet e makinave që janë prodhuar për më shumë vite

para 4 muajve - Top Channel

Në kohët e sotme, kompanitë e makinave duket sikur prezantojnë modele të reja vit pas viti. Larmia e versioneve, dizenjove e modeleve është aq e madhe sa as dashamirësit më të mëdhenj të  makinave nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK