http://kariera.mk

SHBA skanon Familjen Mbretërore shqiptare: Ja si Leka I u dëbua nga Spanja dhe përplasja për arsenalin e armëve

para 4 muajve - Sot News

Amerikanët i kanë kushtuar rëndësi edhe Familjes Mbretërore. Në disa shkrime “New York Times”, ka treguar detaje nga jeta e Leka I. Sipas tyre, ai është mbreti që nuk mbretëroi kurrë. Po ashtu tregohet...

Zogu e Geraldina në inaugurimin e stacionit radiofonik në Tiranë

para 4 muajve - Koha.net

“Excelsior” ka botuar, të shtunën e 3 dhjetorit 1938, në faqen n°8, fotografinë e mbretit Zog dhe mbretëreshës Geraldinë, pas largimit të tyre nga ceremonia e inagurimit të një stacioni radiofonik në Tiranë,...

Zogu e Geraldina në inaugurimin e stacionit radiofonik në Tiranë

para 4 muajve - BalkanWeb

“Excelsior” ka botuar, të shtunën e 3 dhjetorit 1938, në faqen n°8, fotografinë e mbretit Zog dhe mbretëreshës Geraldinë, pas largimit të tyre nga ceremonia e inagurimit të një stacioni radiofonik në Tiranë,...

Mbreti Zog dhe mbretëresha Geraldinë në inagurimin e stacionit radiofonik në Tiranë

para 4 muajve - Insajderi

“Excelsior” ka botuar, të shtunën e 3 dhjetorit 1938, në faqen n°8, fotografinë e mbretit Zog dhe mbretëreshës Geraldinë, pas largimit të tyre nga ceremonia e inagurimit të një stacioni radiofonik në Tiranë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK