http://kariera.mk

Vetura që prodhon 1,900 kuaj-fuqi, shpejtësia maksimale e saj po “frikëson” të gjithë

para 4 muajve - Insajderi

Kjo hiper-makinë elektrike, do të prezantohet gjatë javës së ardhshme. Muajin e kaluar, tërë vëmendja ka qenë të hiper-makina elektrike Lotus Evija, por, kjo nuk do të thotë që nuk do të ketë ndonjë rival...

Lëvizja në rrugë e Pininfarina që ka 1,900 kuaj fuqi

para 4 muajve - Flaka

Kjo hiper-makinë elektrike, do të prezantohet gjatë javës së ardhshme Muajin e kaluar, tërë vëmendja ka qenë të hiper-makina elektrike Lotus Evija, por, kjo nuk do të thotë që nuk do të ketë ndonjë rival...

Lëvizja në rrugë e Pininfarina që ka 1,900 kuaj fuqi

para 4 muajve - The Prestige

Kjo hiper-makinë elektrike, do të prezantohet gjatë javës së ardhshme Muajin e kaluar, tërë vëmendja ka qenë të hiper-makina elektrike Lotus Evija, por, kjo nuk do të thotë që nuk do të ketë ndonjë rival...

Lëvizja në rrugë e Pininfarina që ka 1,900 kuaj fuqi

para 4 muajve - Gazeta Observer

Kjo hiper-makinë elektrike, do të prezantohet gjatë javës së ardhshme Muajin e kaluar, tërë vëmendja ka qenë të hiper-makina elektrike Lotus Evija, por, kjo nuk do të thotë që nuk do të ketë ndonjë rival...

Lëvizja në rrugë e Pininfarina që ka 1,900 kuaj fuqi

para 4 muajve - Gazeta Observer

Kjo hiper-makinë elektrike, do të prezantohet gjatë javës së ardhshme Muajin e kaluar, tërë vëmendja ka qenë të hiper-makina elektrike Lotus Evija, por, kjo nuk do të thotë që nuk do të ketë ndonjë rival...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK