http://kariera.mk

Mimoza Shkodra pozon në bikine, shfaq linjat joshëse

para 4 muajve - Zhurnal

Njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, Mimoza Shkodra, rrëmbeu vëmendje me pozat e fundit të realizuara në bikini. Në këto fotografi të bukura, të realizuara në mënyrë artistike, bukuroshja...

Mimoza Shkodra pozon në bikine, shfaq linjat joshëse

para 4 muajve - GazetaBlic

Njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, Mimoza Shkodra, rrëmbeu vëmendje me pozat e fundit të realizuara në bikini. Në këto fotografi të bukura, të realizuara në mënyrë artistike, bukuroshja...

Mimoza Shkodra rrëmbeu vëmendje me pozat në bikini

para 4 muajve - Sovrani

Njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, Mimoza Shkodra, rrëmbeu vëmendje me pozat e fundit të realizuara në bikini. Në këto fotografi të bukura, të realizuara në mënyrë artistike, bukuroshja...

Mimoza Shkodra rrëmbeu vëmendje me pozat në bikini

para 4 muajve - RTV 21

Shumë tërheqëse Njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, Mimoza Shkodra, rrëmbeu vëmendje me pozat e fundit të realizuara në bikini. Në këto fotografi të bukura, të realizuara në mënyrë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK