http://kariera.mk

Tmerrohen ekspertët e OBSH-së, gjejnë në Shqipëri ende në përdorim pajisje mjekësore 100 vjeçare

para 4 muajve - Zhurnal

Tiranë, 14 gusht – Një pajisje mjekësore ka gati 100 vite që përdoret në Shqipëri dhe kjo me të vërtetë i ka suprizuar Ekspertët e Organizatës Botërorë të Shëndetësisë (OBSH), të cilët e kanë gjetur pajisjen...

Ekspertët e OBSH-së gjejnë në Shqipëri ende në përdorim pajisje mjekësore 100 vjeçare

para 4 muajve - Koha.net

Një pajisje mjekësore ka gati 100 vite që përdoret në Shqipëri dhe kjo me te vërtete i ka suprizuar Ekspertët e Organizatës Botërorë të Shëndetësisë (OBSH), të cilët e kanë gjetur pajisjen në një klinikat...

"Tmerrohen" ekspertët e OKB: Gjetëm pajisje 100 vjeçare në Shqipëri

para 4 muajve - Albeu

Një pajisje mjekësore ka gati 100 vite që përdoret në Shqipëri dhe kjo me te vërtete i ka suprizuar Ekspertët e Organizatës Botërorë të Shëndetësisë (OBSH), të cilët e kanë gjetur pajisjen në një klinikat...

Tmerrohen ekspertët e OBSH-së, gjejnë në Shqipëri ende në përdorim pajisje mjekësore 100 vjeçare

para 4 muajve - Standard

Një pajisje mjekësore ka gati 100 vite që përdoret në Shqipëri dhe kjo me të vërtetë i ka suprizuar Ekspertët e Organizatës Botërorë të Shëndetësisë (OBSH), të cilët e kanë gjetur pajisjen në një klinikë...

Tmerrohen ekspertët e OBSH-së, gjejnë në Shqipëri ende në përdorim pajisje mjekësore 100 vjeçare

para 4 muajve - Shekulli

Një pajisje mjekësore ka gati 100 vite që përdoret në Shqipëri dhe kjo me te vërtete i ka suprizuar  Ekspertët e Organizatës Botërorë të Shëndetësisë (OBSH), të cilët e kanë gjetur pajisjen në një klinikat...

Mbeten gojëhapur ekspertët e OBSH: Një pajisje mjekësore 100-vjeçare, përdoret ende në Shqipëri!

para 4 muajve - Standard

Një pajisje mjekësore ka gati 100 vite që përdoret në Shqipëri dhe kjo me te vërtete i ka suprizuar  Ekspertët e Organizatës Botërorë të Shëndetësisë (OBSH), të cilët e kanë gjetur pajisjen në një klinikat...

Tmerrohen ekspertët e OBSH, ja çfarë gjejnë në spitalet shqiptare

para 4 muajve - BalkanWeb

Një pajisje mjekësore ka gati 100 vite që përdoret në Shqipëri dhe kjo me te vërtete i ka suprizuar Ekspertët e Organizatës Botërorë të Shëndetësisë (OBSH), të cilët e kanë gjetur pajisjen në një klinikat...

“Tmerrohen” ekspertët e OKB: Gjetëm pajisje 100 vjeçare në Shqipëri

para 4 muajve - Fakti Ditor

Një pajisje mjekësore ka gati 100 vite që përdoret në Shqipëri dhe kjo me te vërtete i ka suprizuar Ekspertët e Organizatës Botërorë të Shëndetësisë (OBSH), të cilët e kanë gjetur pajisjen në një klinikat...

Ekspertët e OBSh-së gjejnë në Shqipëri ende në përdorim pajisje mjekësore 100 vjeçare

para 4 muajve - Ekonomia Online

Një pajisje mjekësore ka gati 100 vite që përdoret në Shqipëri dhe kjo me te vërtete i ka suprizuar Ekspertët e Organizatës Botërorë të Shëndetësisë (OBSH), të cilët e kanë gjetur pajisjen në një klinikat...

Tmerrohen ekspertët e OBSH-së, çfarë gjejnë në Shqipëri

para 4 muajve - Sovrani

Një pajisje mjekësore ka gati 100 vite që përdoret në Shqipëri dhe kjo me te vërtete i ka suprizuar Ekspertët e Organizatës Botërorë të Shëndetësisë (OBSH), të cilët e kanë gjetur pajisjen në një klinikat...

Mbeten gojëhapur ekspertët e OBSH: Një pajisje mjekësore 100-vjeçare, përdoret ende në Shqipëri!

para 4 muajve - Arbresh

Një pajisje mjekësore ka gati 100 vite që përdoret në Shqipëri dhe kjo me te vërtete i ka suprizuar  Ekspertët e Organizatës Botërorë të Shëndetësisë (OBSH), të cilët e kanë gjetur pajisjen në një klinikat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK