http://kariera.mk

Zaimina vendos këmbët në plan të parë

para 4 muajve - Zhurnal

Zaimina Vasjari është e njohur për publikun shqiptar më shumë si këngëtare, por dikur në vitin 2002 ajo mbante kurorën e ‘Miss Shqipëria’. Edhe pas shumë vitesh bukuria e saj duket se nuk është zbehur....

Zaimina Vasjari ‘ngrit temperaturat’, vendos këmbët në plan të parë

para 4 muajve - GazetaBlic

Zaimina Vasjari është e njohur për publikun shqiptar më shumë si këngëtare, por dikur në vitin 2002 ajo mbante kurorën e ‘Miss Shqipëria’. Edhe pas shumë vitesh bukuria e saj duket se nuk është zbehur....

Zaimina ‘ngrit temperaturat’, vendos këmbët në plan të parë

para 4 muajve - Arbresh

Zaimina Vasjari është e njohur për publikun shqiptar më shumë si këngëtare, por dikur në vitin 2002 ajo mbante kurorën e ‘Miss Shqipëria’ Edhe pas shumë vitesh bukuria e saj duket se nuk është zbehur....

Zaimina ‘ngrit temperaturat’, vendos këmbët në plan të parë

para 4 muajve - Sovrani

Zaimina Vasjari është e njohur për publikun shqiptar më shumë si këngëtare, por dikur në vitin 2002 ajo mbante kurorën e ‘Miss Shqipëria’ Edhe pas shumë vitesh bukuria e saj duket se nuk është zbehur....

Zaimina ‘ngrit temperaturat’, vendos këmbët në plan të parë

para 4 muajve - Gazeta Observer

Zaimina Vasjari është e njohur për publikun shqiptar më shumë si këngëtare, por dikur në vitin 2002 ajo mbante kurorën e ‘Miss Shqipëria’ Edhe pas shumë vitesh bukuria e saj duket se nuk është zbehur....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK