http://kariera.mk

Mediat angleze: Shqiptarët janë kriminelët më të mdhenj në burgjet britanike

para 4 muajve - Insajderi

Media britanike “The Telegraph” ka shkruar një artikull në lidhje me shqiptarët që burgosen në Britaninë e Madhe. Në artikull nënvizohet se kostoja e një shqiptari në burg në Britani është shumë e madhe....

Media e njohur britanike: Pse s’i kthejmë të burgosurit shqiptarë në atdhe?! Na kushtojnë miliona

para 4 muajve - Koha Jone

Gjashtë vitet e fundit, vetëm 24 të burgosur shqiptarë janë kthyer në Shqipëri edhe pse kostoja e mbajtjes së tyre në burgjet e Britanisë shkon në 21 milionë paund. Media e njohur britanike “The Telegraph”...

The Telegraph: Pse s’i kthejmë në atdhe, të burgosurit shqiptarë?! Na kushtojnë miliona…

para 4 muajve - Standard

Vetëm 24 të burgosur shqiptarë janë kthyer mbrapsht për në Shqipëri këto gjashtë vitet e fundit, pasi kostoja e mbajtjes së tyre në burgjet e Britanisë shkon në 21 milionë paund. The Telegraph ngre sot...

Mediat angleze: Shqiptarët kanë mbushur burgjet në Britani

para 4 muajve - BalkanWeb

Media britanike “The Telegraph” ka shkruar një artikull në lidhje me shqiptarët që burgosen në Britaninë e Madhe. Në artikull nënvizohet se kostoja e një shqiptari në burg në Britani është shumë e madhe....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK