http://kariera.mk

Turqit varfërohen për 202 miliardë dollarë

para 4 muajve - Insajderi

Turqia është varfëruar me 202 miliardë dollarë në pesë vitet e fundit, diçka që rrit shqetësimet te autoritetet financiare të vendit. Sipas të dhënave të Shërbimit turk të Statistikave, Produkti i Brendshëm...

Turqit varfërohen për 202 miliardë dollarë në pesë vitet e fundit

para 4 muajve - Epoka e Re

Turqia është varfëruar me 202 miliardë dollarë në pesë vitet e fundit, diçka që rrit shqetësimet te autoritetet financiare të vendit. Sipas të dhënave të Shërbimit turk të Statistikave, Produkti i Brendshëm...

Turqit varfërohen për 202 miliardë dollarë

para 4 muajve - Tetova1

Turqia është varfëruar me 202 miliardë dollarë në pesë vitet e fundit, diçka që rrit shqetësimet te autoritetet financiare të vendit. Sipas të dhënave të Shërbimit turk të Statistikave, Produkti i Brendshëm...

Turqit varfërohen për 202 miliardë dollarë në pesë vitet e fundit

para 4 muajve - Arbresh

Turqia është varfëruar me 202 miliardë dollarë në pesë vitet e fundit, diçka që rrit shqetësimet te autoritetet financiare të vendit. Sipas të dhënave të Shërbimit turk të Statistikave, Produkti i Brendshëm...

Turqit varfërohen për 202 miliardë dollarë në pesë vitet e fundit

para 4 muajve - Ekonomia Online

Turqia është varfëruar me 202 miliardë dollarë në pesë vitet e fundit, diçka që rrit shqetësimet te autoritetet financiare të vendit. Sipas të dhënave të Shërbimit turk të Statistikave, Produkti i Brendshëm...

Bie vlera e aksioneve të Uber për 13 përqind

para 4 muajve - Insajderi

Aksionet e Uber ranë në vlerë pasi kompania zbuloi shifrat zhgënjyese të fitimit. Rritja e të ardhurave u ngadalësua përballë konkurrencës së rëndë, duke çuar kompaninë në humbjen më të madhe tremujore....

Bie vlera e aksioneve të Uber për 13 për qind pas raportimit të humbjeve

para 4 muajve - Ekonomia Online

Aksionet e Uber ranë në vlerë pasi kompania zbuloi shifrat zhgënjyese të fitimit. Rritja e të ardhurave u ngadalësua përballë konkurrencës së rëndë, duke çuar kompaninë në humbjen më të madhe tremujore....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK