http://kariera.mk

Provokon Dua Lipa, na tregon gjoksin

para 4 muajve - The Prestige

Këngëtarja kosovare më famë botërore, Dua Lipa, në një foto në Instagram postuar nga Kalifornija e SHBA’së, ka treguar thithkat e gjoksit të saj. Dua Lipa para pak kohe ka performuar në festivalin “Sunny...

Provokon Dua Lipa, na tregon gjoksin

para 4 muajve - Periskopi

Këngëtarja kosovare më famë botërore, Dua Lipa, në një foto në Instagram postuar nga Kalifornija e SHBA’së, ka treguar thithkat e gjoksit të saj. Dua Lipa para pak kohe ka performuar në festivalin “Sunny...

Dua Lipa del pa të brendshme

para 4 muajve - Insajderi

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa njihet si njëra nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare në skenën muzikore botërore. Ajo vazhdimisht shfaqet për publikun dhe për fansat e saj në llogarinë...

Dua Lipa zbulon shumë me veshje transparente

para 4 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa njihet si njëra nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare në skenën muzikore botërore Ajo vazhdimisht shfaqet për publikun dhe për fansat e saj në llogarinë...

Dua Lipa zbulon shumë me veshje transparente

para 4 muajve - Sovrani

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa njihet si njëra nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare në skenën muzikore botërore Ajo vazhdimisht shfaqet për publikun dhe për fansat e saj në llogarinë...

Dua Lipa joshëse në paraqitjen e fundit, del hapur pa të brendshme

para 4 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa njihet si njëra nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare në skenën muzikore botërore Ajo vazhdimisht shfaqet për publikun dhe për fansat e saj në llogarinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK