http://kariera.mk

Oriola ‘tërbon’ meshkujt në rrugë, me tanga në maje të motorit

para 4 muajve - The Prestige

Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here. Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja...

Modelja nga Tirana ‘çmend’ meshkujt në rrugë, me tanga në maje të motorit

para 4 muajve - OraInfo

Është ndër modelet me të bukura në trojet shqipare. Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here. Nuk kishte si të mos vihej...

Oriola Marashi guxon të paraqitet pa grim, ja se si duket modelja

para 4 muajve - Gazeta Observer

Oriola Marashi duket se po i shijon në maksimum këto ditë të nxehta, kjo pasi ajo ka zgjedhur të kaloj kohë në Ibiza të Spanjës, nga ku po pozon vazhdimisht, shkruan Indeksonline. E përderisa femrat ditëve...

Oriola ‘çmend’ meshkujt në rrugë, shëtitet me motorr pothuajse e zhveshur

para 4 muajve - GazetaBlic

Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here. Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja...

Oriola Marashi ‘tërbon’ shoferët rrugës, ja arsyeja…

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Modelja e njohur Oriola Marashi  është shumë aktive në rrjetin socila Inatgram. Ajo herë pas herë publikon foto dhe video që nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj. E së fundmi modelja po kalon...

Oriola “tërbon” shoferët, udhëton me tanga në motorr

para 4 muajve - Insajderi

Modelja që po bën jehonë ndërkombtarisht, Oriola Marashi ka provokuar në rrjete sociale, përmes një postimi me të brendshme minimaliste. E hipur në motorr, në mes të rrugës, modelja ka ndarë foto duke...

Oriola Marashi “Tërbon” shoferët në rrugë, me tanga sipër motorit

para 4 muajve - Lexo

Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here. Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja...

Oriola Marashi ‘tërbon’ shoferët rrugës, me tanga në motorr

para 4 muajve - Tetova Sot

Modelja e njohur Oriola Marshi  është shumë aktive në rrjetin socila Inatgram. Ajo herë pas herë publikon foto dhe video që nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj. E së fundmi modelja po kalon...

Oriola ‘tërbon’ meshkujt në rrugë, me tanga në maje të motorit

para 4 muajve - Arbresh

Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here. Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja...

Oriola ‘tërbon’ meshkujt në rrugë, me tanga në maje të motorit

para 4 muajve - Bota Press

Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here. Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja...

Oriola “tërbon” shoferët, udhëton në të brendshme me motorr

para 4 muajve - Sovrani

Modelja që po bën jehonë ndërkombtarisht, Oriola Marashi ka provokuar në rrjete sociale, përmes një postimi me të brendshme minimaliste. E hipur në motorr, në mes të rrugës, modelja ka ndarë foto duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK