http://kariera.mk

Fundoset anija në Francë, vdesin dy motrat dhe një djal 7 vjeç

para 4 muajve - BalkanWeb

Tre fëmijë janë mbytur në brigjet e Francës, pasi anija me të cilën ata udhëtonin u godit nga një dallgë gjigante. Fëmijët po udhëtonin së bashku me familjet e tyre, por kur ekipet e shpëtimit shkuan në...

Fundoset anija në Francë – mbyten tre fëmijë

para 4 muajve - Lajm

Tre fëmijë janë mbytur në brigjet e Francës kur anija me të cilën ata udhëtonin u godit nga një dallgë gjigante. Fëmijët po udhëtonin së bashku me familjet e tyre, por kur ekipt e shpëtimit shkuan në vend...

Mbytet anija në Francë, vdesin dy motrat dhe një djalë 7 vjeç

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Tre fëmijë janë mbytur në brigjet e Francës, pasi anija me të cilën ata udhëtonin u godit nga një dallgë gjigante. Kur ekipet e shpëtimit shkuan në vendngjarje kabina ku ishin bllokuar fëmijët ishte nën...

Fundoset anija në Francë – mbyten tre fëmijë

para 4 muajve - Klan Kosova

Tre fëmijë janë mbytur në brigjet e Francës kur anija me të cilën ata udhëtonin u godit nga një dallgë gjigante. Fëmijët po udhëtonin së bashku me familjet e tyre, por kur ekipt e shpëtimit shkuan në vend...

Tragjike, mbytet anija, vdesin 3 fëmijë

para 4 muajve - Insajderi

Tre fëmijë kanë ndërruar jetë në brigjet e Normandy në Francë pasi anija me të cilën ata udhëtonin së bashku me familjen e tyre u godit nga një dallgë gjigande. Tre më të rritur arritën ti mbijetonin dramës...

Fundoset anija në Francë, mbyten 3 fëmijë

para 4 muajve - Tetova Sot

Tre fëmijë janë mbytur në brigjet e Francës kur anija me të cilën ata udhëtonin u godit nga një dallgë gjigante. Fëmijët po udhëtonin së bashku me familjet e tyre, por kur ekipt e shpëtimit shkuan në vend...

Tragjike/ Mbytet anija, vdesin 3 fëmijë

para 4 muajve - Top Channel

Tre fëmijë kanë ndërruar jetë në brigjet e Normandy në Francë pasi anija me të cilën ata udhëtonin së bashku me familjen e tyre u godit nga një dallgë gjigande. Tre më të rritur arritën ti mbijetonin dramës...

Fundoset anija në Francë – mbyten tre fëmijë

para 4 muajve - Shenja

Tre fëmijë janë mbytur në brigjet e Francës kur anija me të cilën ata udhëtonin u godit nga një dallgë gjigante. Fëmijët po udhëtonin së bashku me familjet e tyre, por kur ekipt e shpëtimit shkuan në vend...

Fundoset një anije në Francë, mbyten 3 fëmijë

para 4 muajve - Albinfo

Tragjedi në Francë Tre fëmijë janë mbytur në brigjet e Francës kur anija me të cilën ata udhëtonin u godit nga një dallgë gjigante. Fëmijët po udhëtonin së bashku me familjet e tyre, por kur ekipt e shpëtimit...

Tragjike, fundoset anija në Francë

para 4 muajve - Arbresh

Tre fëmijë janë mbytur në brigjet e Francës kur anija me të cilën ata udhëtonin u godit nga një dallgë gjigante. Fëmijët po udhëtonin së bashku me familjet e tyre, por kur ekipt e shpëtimit shkuan në vend...

Tragjike, fundoset anija në Francë, mbyten tre fëmijë

para 4 muajve - Gazeta Observer

Tre fëmijë janë mbytur në brigjet e Francës kur anija me të cilën ata udhëtonin u godit nga një dallgë gjigante. Fëmijët po udhëtonin së bashku me familjet e tyre, por kur ekipt e shpëtimit shkuan në vend...

Fundoset anija në Francë – mbyten tre fëmijë

para 4 muajve - Ekonomia Online

Tre fëmijë janë mbytur në brigjet e Francës kur anija me të cilën ata udhëtonin u godit nga një dallgë gjigante. Fëmijët po udhëtonin së bashku me familjet e tyre, por kur ekipt e shpëtimit shkuan në vend...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK