http://kariera.mk

Irina Shayk gati për t’u hakmarrë ndaj Bradley Cooper

para 4 muajve - Tetova Sot

Gjithçka dukej e qetë pas ndarjes pak kohë më parë të çiftit Irina Shayk dhe Bradlay Cooper. Megjithatë duket se modelja seksi ka gati ‘hakmarrjen’ e saj për aktorin dhe regjisorin e njohur. Sipas mediave...

Irina Shayk gati për t’u hakmarrë ndaj Bradley Cooper

para 4 muajve - Opinion

Gjithçka dukej e qetë pas ndarjes pak kohë më parë të çiftit Irina Shayk dhe Bradlay Cooper. Megjithatë duket se modelja seksi ka gati ‘hakmarrjen’ e saj për aktorin dhe regjisorin e njohur. Sipas mediave...

Irina do të shkruajë libër për “partnerin e keq” Bradley Cooper

para 4 muajve - Ekonomia Online

Gjithçka dukej e qetë pas ndarjes pak kohë më parë të çiftit Irina Shayk dhe Bradlay Cooper. Megjithatë duket se modelja seksi ka gati ‘hakmarrjen’ e saj për aktorin dhe regjisorin e njohur. Sipas mediave...

Lady Gaga akuzohet për plagjiaturë

para 4 muajve - Periskopi

Lady Gaga mund të dalë në gjyq, pasi Steve Ronsen, një muzikant amator, e ka akuzuar këngëtaren për vjedhë të këngës së tij “Shallow” dhe po kërkon një tarifë shumë milionëshe, raporton Cosmopolitan. Lady...

Lady Gaga akuzohet për plagjiaturë - video

para 4 muajve - KosovaPress

Lady Gaga pati një karrierë të shkëlqyeshme edhe para se të realizonte filmin "A Star Is Born", dhe roli i saj në këtë film i shtoi vetëm famën. Filmi u shënua nga një shfaqje fenomenale e këngës "Shallow"...

A e vodhi Lady Gaga këngën “Shallow” në filmin “A Star Is Born”?

para 4 muajve - Prive

Një kantautor po kërcënon Lady Gaga me gjyq, duke pretenduar se vija melodike nga një prej këngëve të tij ishte vjedhur për një këngë në filmin A Star Is Born . Kantautor  Steve Ronsen ka kërcënuar të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK