http://kariera.mk

Eskalon kosovari i kthyer nga ISIS në Kosovë: Po të mundesha, do të kthehesha përsëri në Siri

para 4 muajve - Antpress

Eskalon kosovari i kthyer nga ISIS në Kosovë: Po të mundesha, do të kthehesha përsëri në Siri Gazeta Express 14 Gusht 2019 8:36 Fitim Lladrovci i kthyer nga ISIS në Kosovë, ka folur për The Economist,...

Luftëtari i ISIS-it, pas rikthimit në familjen e tij në Kosovë, kërkon sërish Sirinë

para 4 muajve - Koha.net

Kosovari Fitim Lladrovci ka dhënë një rrëfim të jashtëzakonshëm për revistën “1843”, që publikohet nga “The Economist”, rreth rrugëtimit në Siri. Thotë se po të mundte do të shkonte nesër sërish për të...

Luftëtari i ISIS-it, pas rikthimit në familjen e tij në Kosovë, kërkon sërish Sirinë

para 4 muajve - Ekonomia Online

Kosovari Fitim Lladrovci ka dhënë një rrëfim të jashtëzakonshëm për revistën “1843”, që publikohet nga “The Economist”, rreth rrugëtimit në Siri. Thotë se po të mundte do të shkonte nesër sërish për të...

Eskalon kosovari i kthyer nga ISIS në Kosovë: Po të mundesha, do të kthehesha përsëri në Siri

para 4 muajve - Bota Press

Fitim Lladrovci i kthyer nga ISIS në Kosovë, ka folur për The Economist, ku ka treguar rreth rrugëtimit të tij në Siri. Ai thotë se po të mundej, do të kthehej sërish atje Rrugëtimi që e shty Fitim Lladrovci...

Fitim Lladrovci i kthyer nga ISIS: Po të mundja, do të kthehesha sërish atje

para 4 muajve - PortaliOnline

Fitim Lladrovci i kthyer nga ISIS në Kosovë, ka folur për The Economist, ku ka treguar rreth rrugëtimit të tij në Siri. Ai thotë se po të mundej, do të kthehej sërish atje. Rrugëtimi që e shty Fitim Lladrovci...

Nuk është penduar, luftëtari i ISIS pas rikthimit në Kosovë kërkon sërish Sirinë

para 4 muajve - Iliria News

Kosovari Fitim Lladrovci ka dhënë një rrëfim të jashtëzakonshëm për revistën “1843”, që publikohet nga “The Economist”, rreth rrugëtimit në Siri. Thotë se po të mundte do të shkonte nesër sërish për të...

Nuk është penduar, luftëtari i ISIS pas rikthimit në Kosovë kërkon sërish Sirinë

para 4 muajve - Albeu

Kosovari Fitim Lladrovci ka dhënë një rrëfim të jashtëzakonshëm për revistën “1843”, që publikohet nga “The Economist”, rreth rrugëtimit në Siri . Thotë se po të mundte do të shkonte nesër sërish për të...

Rrëfimi i luftëtarit të ISIS-it, u rikthye në Kosovë dhe dëshiron të shkojë prapë në Siri

para 4 muajve - Koha Jone

Kosovari Fitim Lladrovci ka dhënë një rrëfim të jashtëzakonshëm për revistën “1843”, që publikohet nga “The Economist”, rreth rrugëtimit në Siri. Thotë se po të mundte do të shkonte nesër sërish për të...

“Dridhesha gjithë kohës”! Rrëfehet luftëtari shqiptar i ISIS-it

para 4 muajve - BalkanWeb

Kosovari Fitim Lladrovci ka dhënë një rrëfim të jashtëzakonshëm për revistën “1843”, që publikohet nga “The Economist”, rreth rrugëtimit në Siri. Thotë se po të mundte do të shkonte nesër sërish për të...

Rrëfimi i luftëtarit të ISIS-it që u rikthye në Kosovë – Dëshira e tij, rikthimi në Siri

para 4 muajve - Zhurnal

Kosovari Fitim Lladrovci ka dhënë një rrëfim të jashtëzakonshëm për revistën “1843”, që publikohet nga “The Economist”, rreth rrugëtimit në Siri. Thotë se po të mundte do të shkonte nesër sërish për...

U rikthye në Kosovë, por dëshiron të shkojë sërish në Siri, rrëfehet luftëtari i papenduar

para 4 muajve - OraInfo

Vjen rrëfimi i luftëtarit të papenduar të ISIS-it. Kosovari Fitim Lladrovci ka dhënë një rrëfim të jashtëzakonshëm për revistën “1843”, që publikohet nga “The Economist”, rreth rrugëtimit në Siri. Thotë...

Rrëfimi i Lladrovcit që iu bashkua ISIS-it, u rikthye në Kosovë dhe dëshiron të shkojë prapë në Siri

para 4 muajve - Insajderi

Kosovari, Fitim Lladrovci ka dhënë një rrëfim të jashtëzakonshëm për “The Economist” rreth rrugëtimit në Siri. Thotë se po të mundte do të shkonte nesër sërish për të luftuar atje. Ndërsa rrëfen si u radikalizua,...

Rrëfimi i luftëtarit të ISIS-it që u rikthye në Kosovë – Dëshira e tij, rikthimi në Siri

para 4 muajve - GazetaBlic

Kosovari Fitim Lladrovci ka dhënë një rrëfim të jashtëzakonshëm për revistën “1843”, që publikohet nga “The Economist”, rreth rrugëtimit në Siri. Thotë se po të mundte do të shkonte nesër sërish për të...

Rrëfimi i luftëtarit të ISIS-it që u rikthye në Kosovë – Dëshira e tij, rikthimi në Siri

para 4 muajve - Sovrani

Kosovari Fitim Lladrovci ka dhënë një rrëfim të jashtëzakonshëm për revistën “1843”, që publikohet nga “The Economist”, rreth rrugëtimit në Siri. Thotë se po të mundte do të shkonte nesër sërish për të...

“The Economist”: Rrëfimi i luftëtarit kosovar të ISIS-it, ai dëshiron të shkojë prapë në Siri

para 4 muajve - Arbresh

Kosovari Fitim Lladrovci ka dhënë një rrëfim të jashtëzakonshëm për revistën “1843”, që publikohet nga “The Economist”, rreth rrugëtimit në Siri. Thotë se po të mundte do të shkonte nesër sërish për të...

Rrëfimi i luftëtarit të ISIS-it që u rikthye në Kosovë – Dëshira e tij, rikthimi në Siri

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Kosovari Fitim Lladrovci ka dhënë një rrëfim të jashtëzakonshëm për revistën “1843”, që publikohet nga “The Economist”, rreth rrugëtimit në Siri. Thotë se po të mundte do të shkonte nesër sërish për të...

Rrëfimi i luftëtarit të papenduar të ISIS-it, u rikthye në Kosovë dhe dëshiron të shkojë prapë në Siri

para 4 muajve - Gazeta Observer

Kosovari Fitim Lladrovci ka dhënë një rrëfim të jashtëzakonshëm për “The Economist” rreth rrugëtimit në Siri. Thotë se po të mundte do të shkonte nesër sërish për të luftuar atje. Ndërsa rrëfen si u radikalizua,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK