http://kariera.mk

SHBA/ Polici vret veten, jepet alarmi për numrin e madh të vetëvrasjeve

para 4 muajve - Top Channel

Një anëtar e policisë së New Yoruk-ut ka vrarë veten duke dhënë një alarm brenda departamentit të policisë pasi numri i policëve që kanë vrarë veten ka shkuar në 8 brenda këtij viti. Polici 35 vjeçar kishte...

Polici vret veten, brenda vitit tetë policë bënë vetëvrasje

para 4 muajve - Insajderi

Një anëtar e policisë së New York-ut ka vrarë veten duke dhënë një alarm brenda departamentit të policisë pasi numri i policëve që kanë vrarë veten ka shkuar në 8 brenda këtij viti. Polici 35 vjeçar kishte...

Polici vret veten në SHBA

para 4 muajve - Klan Kosova

Një polic ka vrarë veten në New York, duke çuar kështu në tetë numrin e atyre që kanë vrarë vetën gjatë një viti. Polici 35 vjeçar kishte shtatë vite që shërbente përreth Yankee Stadium. Ai pas vetes ka...

Polic vret veten në SHBA

para 4 muajve - Alsat-M

Një polic ka vrarë veten në New York, duke çuar kështu në tetë numrin e atyre që kanë vrarë vetën gjatë një viti. Polici 35 vjeçar kishte shtatë vite që shërbente përreth Yankee Stadium. Ai pas vetes ka...

Polic vret veten në SHBA

para 4 muajve - Klan Kosova

Një polic ka vrarë veten në New York, duke çuar kështu në tetë numrin e atyre që kanë vrarë vetën gjatë një viti. Polici 35 vjeçar kishte shtatë vite që shërbente përreth Yankee Stadium. Ai pas vetes ka...

Polic vret veten në SHBA

para 4 muajve - Medial

Një polic ka vrarë veten në New York, duke çuar kështu në tetë numrin e atyre që kanë vrarë vetën gjatë një viti. Polici 35 vjeçar kishte shtatë vite që shërbente përreth Yankee Stadium. Ai pas vetes ka...

SHBA/ Polici vret veten, jepet alarmi për numrin e madh të vetëvrasjeve

para 4 muajve - Infokusi

Një anëtar e policisë së New Yoruk-ut ka vrarë veten duke dhënë një alarm brenda departamentit të policisë pasi numri i policëve që kanë vrarë veten ka shkuar në 8 brenda këtij viti. Polici 35 vjeçar kishte...

SHBA/ Polici vret veten, jepet alarmi për numrin e madh të vetëvrasjeve

para 4 muajve - Shenja

Një anëtar e policisë së New Yoruk-ut ka vrarë veten duke dhënë një alarm brenda departamentit të policisë pasi numri i policëve që kanë vrarë veten ka shkuar në 8 brenda këtij viti. Polici 35 vjeçar kishte...

Polici vret veten në ShBA

para 4 muajve - Ekonomia Online

Një polic ka vrarë veten në New York, duke çuar kështu në tetë numrin e atyre që kanë vrarë vetën gjatë një viti. Polici 35 vjeçar kishte shtatë vite që shërbente përreth Yankee Stadium. Ai pas vetes ka...

Një polic vret veten në New York

para 4 muajve - Gazeta Observer

Një polic ka vrarë veten në New York, duke çuar kështu në tetë numrin e atyre që kanë vrarë vetën gjatë një viti. Polici 35 vjeçar kishte shtatë vite që shërbente përreth Yankee Stadium. Ai pas vetes ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK