http://kariera.mk

De Rosi shënon golin e parë, por Boka eliminohet

para 4 muajve - Alsat-M

Debutim ëndrrash për Daniele De Rosi te Boka Juniors. Mesfushori italian realizoi gol në ndeshjen e tij të parë si lojtar i Boca, në ndeshjen e Kupës së Argjentinës ndaj Almagro. Miëpo ky gol nuk ka mjaftuar,...

De Rossi debuton me gol dhe merr ovacione, por Boca eliminohet nga Kupa

para 4 muajve - SuperSport

Një gjysmë përrallë. E tillë mund të përkufizohet debutimi i Daniele De Rossit me Boca Juniors. Ish-kapiteni i Romës u aktivizua titullar për 77 minuta në sfidën e Kupës së Argjentinës kundër Almagros,...

Del Piero i dërgon mesazh De Rossit përpara debutimit me Boca Juniors

para 4 muajve - GazetaBlic

Alessandro Del Piero, ish sulmuesi i Juventusit, i dërgoi një mesazh De Rossi në rrjetin e tijsocial, përpara debutimit të ish-kapitenit të Romës me Boca Juniors. “Kush e di se si do të ndjehet Daniele...

De Rossi e nis me gol debutimin e tij për Boca Juniors

para 4 muajve - GazetaBlic

Pothuajse si në ëndërr: Daniele De Rossi nuk do ta harrojë kurrë debutimin me fanellën e Boca Juniors. Ish-mesfushori i Romës luajti ndeshjen e parë brenda natës midis të martës dhe të mërkurës, përcjellë...

Kush është tifozi i cili jeton për De Rossin?

para 4 muajve - GazetaBlic

Manuel Solazzi është një nga fansat më të mëdhenj te Daniele De Rossi-t dhe mbrëmjen e sotme do të qëndrojë zgjuar për të shikuar debutimin e idhullit të tij me fanellën e Boca Junios në 1/16-at e Kupës...

VIDEO/ Debutim ëndrrash, Boca Juniors nuk i mjafton supergoli i De Rossit

para 4 muajve - Newsport

Pothuajse si në përralla. Daniele de Rossi nuk do ta harrojë kurrë debutimin me fanellën e Boca Juniors. Ish-mesfushori i Romës luajti ndeshjen e parë me argjentinasit dhe menjëherë la gjurmën e tij. Italiani...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK