http://kariera.mk

Në Itali fitohet lotaria prej 209 milionë eurosh

para 4 muajve - GazetaBlic

Italia ka një milioner më shumë nga dita e sotme. Një person fatlum ka fituar plot 209 milionë euro në lotarinë Superenalotto duke gjetur të të gjithë numrat e shorteut, plus numrin Jolly dhe numrin Superstar...

Në Itali fitohet lotaria prej 209 milionë eurosh

para 4 muajve - Koha.net

Italia ka një milioner më shumë nga dita e sotme. Një person fatlum ka fituar plot 209 milionë euro në lotarinë Superenalotto duke gjetur të të gjithë numrat e shorteut, plus numrin Jolly dhe numrin Superstar...

Rekord në Itali, fitohet lotaria prej 209 milionë eurosh

para 4 muajve - Gazeta Tema

Italia ka një milioner më shumë nga dita e sotme. Një person fatlum ka fituar plot 209 milionë euro në lotarinë Superenalotto duke gjetur të të gjithë numrat e shorteut, plus numrin Jolly dhe numrin Superstar...

Si asnjëherë më parë, në Itali fitohet lotaria prej 209 milionë eurosh

para 4 muajve - Shekulli

Plot 209 milionë euro ka qenë shuma e fituar sot nga një person me fat në Itali, i cili luajti lotarinë Superenalotto. Fatlumi ia doli të gjejë të gjithë numrat e shorteut si dhe numrin Jolly dhe atë Superstar,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK