http://kariera.mk

Fejohet reperi i njohur shqiptar, dalin imazhet nga ceremonia

para 4 muajve - Lajm

Reperi i njohur, S4MM i ka dhënë fund beqarisë. Ai është fejuar vajzën me emrin Filis ndërsa tani kanë dalur edhe pamjet nga ceremonia martesore. Sipas burime të Prive, çifti janë në lidhje prej muajsh...

Reperi shqiptar qenka fejuar dhe ne nuk ditkemi gjë! (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

Vetëm 2 ditë më parë, postimet në Instagram nga i njëjti vend tradhëtuan reperin S4MM, duke i zbuluar partneren e tij. E dashura e reperit quhet Filis dhe jeton në Zvicër. Menjëherë sapo u bë publik lajmi...

Fejohet reperi i njohur shqiptar, dalin imazhet nga ceremonia

para 4 muajve - Zhurnal

Reperi i njohur, S4MM i ka dhënë fund beqarisë. Ai është fejuar vajzën me emrin Filis ndërsa tani kanë dalur edhe pamjet nga ceremonia martesore. Sipas burime të Prive, çifti janë në lidhje prej muajsh...

Atëherë kur nuk pritej, reperi shqiptar i jep fund beqarisë!

para 4 muajve - Blitz

Dy ditë më parë u zbulua se reperi nga Tetova, Samir Selimi i njohur me emrin e artit S4MM është në një lidhje me një vajzë bukuroshe shqiptare me banim në Zvicër, Filis Ismaili. Menjëherë sapo u bë publik...

Ekskluzive: Shikoni fotografitë nga fejesa e S4MM!

para 4 muajve - Sovrani

S4MM nuk është më beqar! Reperi nga Tetova është fejuar dhe Prive ju sjell fotografitë e para nga fejesa e tij me vajzën me emrin Filis. Sipas burime, çifti ka muaj që janë në lidhje dhe dashurinë e tyre...

Fejohet reperi i njohur shqiptar, dalin imazhet nga ceremonia

para 4 muajve - Fakti Ditor

Reperi i njohur, S4MM i ka dhënë fund beqarisë. Ai është fejuar vajzën me emrin Filis ndërsa tani kanë dalur edhe pamjet nga ceremonia martesore. Sipas burime të Prive, çifti janë në lidhje prej muajsh...

Fejohet reperi i njohur shqiptar, dalin imazhet nga ceremonia

para 4 muajve - Gazeta Observer

Reperi i njohur, S4MM i ka dhënë fund beqarisë. Ai është fejuar vajzën me emrin Filis ndërsa tani kanë dalur edhe pamjet nga ceremonia martesore. Sipas burime të Prive, çifti janë në lidhje prej muajsh...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK