http://kariera.mk

Shkodër/ Tre persona arrestohen për plagosjen e 38 vjeçarit

para 4 muajve - Top Channel

Policia e Shkodrës ka bërë të mundur arrestimin e tre personave, të cilët akuzohen për plagosjen e shtetasit me iniciale V. Sh., 38 vjeç. Ngjarja ndodhi dje në lagjen “Mark Lula”, ku 38 vjeçari u plagos...

Plagosën me thikë 38-vjeçarin në Shkodër, pranga 3 personave

para 4 muajve - Opinion

Zbardhet plagosja e ndodhur mesidtën e djeshme  në qytetin e Shkodrës ku i plagosur mbeti 38-vjeçari me iniciale V.Sh. Sipas policisë është bërë i mundur ndalimi i i tre të dyshuarve lidhur me këtë ngjarje,...

Shkodër/ Plagosën 38-vjeçarin, arrestohen dy vëllezërit dhe një person tjetër

para 4 muajve - Shekulli

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga tre persona, mes tyre dy vëllezër lidhur me ngjarjes së djeshme ku u plagos me thikë shtetasi me inicialet V.SH, 38 vjeç. Shkodër Zbardhet dhe dokumentohet ngjarja...

Plagosën vëllain e oficerit të policisë në Shkodër, 3 në pranga

para 4 muajve - BalkanWeb

Zbardhet dhe dokumentohet ngjarja e ndodhur mesditën e 12 gushtit, ku mbeti i plagosur 38-vjeçari Vat Shpati, ndersa jane vene ne pranga 3 autorët e dyshuar. Nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë...

E FUNDIT/ Plagosën me thikë 38-vjeçarin, arrestohen dy vëllezërit dhe shoku i tyre

para 4 muajve - Albeu

Arrestohen tre autorët e plagosjes së 38-vjeçarit Vate Shpati mesditën e djeshme në lagjen “ Mark Lula”. Në pranga kanë rënë dy vëllezërit Aleks e Luigj Martini dhe S. P. 36 vjeç, të tre banues në Shkodër...

DETAJET: Goditën me thikë 38-vjeçarin pas sherrit në lokal, policia e Shkodrës kap dy vëllezërit

para 4 muajve - Gazeta Tema

Policia ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur mesditën e 12 gushtit, ku ka mbetur i plagosur shtetasi V atë Shpati 38-vjeçari mbeti i plagosur dje pas një sherri me dy vëllezër në lagjen “Mark...

Plagosja me thikë e 38-vjeçarit në Shkodër, policia arreston dy vëllezërit dhe shokun e tyre (EMRAT+DETAJE)

para 4 muajve - Sot News

Arrestohen tre autorët e plagosjes së 38-vjeçarit Vate Shpati mesditën e djeshme në lagjen “Mark Lula”. Në pranga kanë rënë dy vëllezërit Aleks e Luigj Martini dhe S. P. 36 vjeç, të tre banues në Shkodër....

Plagosja pas sherrit në lokal, pranga tre personave në Shkodër

para 4 muajve - Vizion Plus

Tre persona janë vënë në prangat e policisë së Shkodrës si persona të dyshuar për plagosjen e shtetasit V. Sh.. Sipas policisë të arrestuarit janë shtetasit me iniciale S. P. 36 vjeç, A. M. 28 vjeç, dhe...

Plagosën 38-vjeçarin me thikë në Shkodër, mes tre të arrestuarve dy vëllezër

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga tre persona, mes tyre dy vëllezër lidhur me plagosjen me thikë një ditë më parë të 38-vjeçarit me iniciale V. Sh. Të arrestuarit janë: -S. P. 36 vjeç, banues në Shkodër....

Detajet e reja/ Në lokal me autorët, si u plagos vëllai i oficerit të policisë sot në Shkodër (EMRI)

para 4 muajve - Sot News

Të tjera detaje kanë dalë në dritë për ngjarjen e Shkodrës, ku mbeti i plagosur 38-vjeçari Vat Shpati. Mësohet se i plagosuri është vëllai i oficerit të policisë për vrasjet, Pëllumb Shpati. Siç njofton...

Plagosi me thikë të miturin, vetëdorëzohet 17-vjeçari

para 4 muajve - Albeu

Dorëzohet në polici adoleshenti që plagosi bashkëmoshatarin e tij 4 netë më parë, në zonën e Bllokut, në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e datës 6 gusht, në rrugën “Vaso Pasha”, ku pas një konflikti...

Tmerr në Shkodër, dy persona i fusin thikën 38-vjeçarit

para 4 muajve - Aktuale

Tronditet Shkodra nga një ngjarje e hidhur. Mësohet se një person është plagosur me thikë në lagjen “Mark Lula”. Nga informacionet paraprake raportohet se dy persona goditën me thikë 38-vjeçarin Vat Shpati...

Plagoset me thikë 38-vjeçari në Shkodër, identifikohen autorët…

para 4 muajve - Standard

Një person është plagosur me thikë mesditën e sotme në Shkodër. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mark Lula” Shkodër. Policia deklaron se i plagosur ka mbetur shtetasi Vat Shpati, 38 vjeç dhe se...

Plagosën 38-vjeçarin në Shkodër, këta janë 2 vëllezërit që i futën thikën burrit pasi u kapën me fjalë

para 4 muajve - Sot News

Një plagosje me thikë u regjistrua ditën e sotme në Shkodër. Në lidhje me këtë ngjarje policia ka shpallur në kërkim dy vëllezërit, Aleks dhe Luigj Martini. Si pasojë e të shtënave, mbeti i plagosur Vat...

Në lokal me autorët, si u plagos vëllai i oficerit të policisë

para 4 muajve - Medial

SHKODËR Teksa minutat kalojnë të tjera detaje dalin në dritë për ngjarjen e Shkodrës, ku mbeti i plagosur 38-vjeçari  Vat Shpati. Gazetari i “BalkanWeb” , Senad Nikshiqi raporton se i plagosuri është vëllai...

Shkodër, vëllezërit plagosin me thikë 38-vjeçarin

para 4 muajve - Top Channel

Një plagosje me thikë ka ndodhur sot në qytetin e Shkodrës. Ngjarja u regjistrua në në  lagjen “Mark Lula” Shkodër, pas një konflikti  të çastit për motive të dobëta, ku i plagosur ka mbetur shtetasi V.Sh,...

Në lokal me autorët, si u plagos vëllai i oficerit të policisë

para 4 muajve - BalkanWeb

Teksa minutat kalojnë të tjera detaje dalin në dritë për ngjarjen e Shkodrës, ku mbeti i plagosur 38-vjeçari  Vat Shpati. Gazetari i “BalkanWeb” , Senad Nikshiqi raporton se i plagosuri është vëllai i ...

Plagoset me thikë 38-vjeçari në Shkodër, identifikohen autorët

para 4 muajve - BalkanWeb

Një person është plagosur me thikë mesditën e sotme në Shkodër. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mark Lula” Shkodër. Policia deklaron se i plagosur ka mbetur shtetasi Vat Shpati, 38 vjeç dhe se...

Plagosën me thikë 38 vjeçarin, në kërkim vëllezërit në Shkodër

para 4 muajve - Vizion Plus

Një 38 vjeçar është plagosur me thikë mesditën e kësaj të hëne në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mark Lula” Shkodër, pas një konflikti  të çastit për motive të dobëta, ku është plagosur shtetasi...

Qëlluan me thikë 38-vjeçarin, shpallen në kërkim 2 vëllezërit

para 4 muajve - Shekulli

Dy vëllezër janë shpallur në kërkim pasi akuzohen se plagosën me thikë një 38 vjeçar, banues në Shkodër. Ngjarja u shënua paraditen e sotme (12 gusht) në lagjen “Mark Lula” dhe në kërkim janë shtetasit...

E FUNDIT/ Plagoset me thikë 38-vjeçari në Shkodër

para 4 muajve - Albeu

Një person është plagosur me thikë në lagjen Mark Lula në Shkodër . Mësohet se i plagosur ka mbetur Vat Shpati , 38-vjeç. Burime për Report Tv bëjnë me dije se Shpati është plagosur nga dy persona. Policia...

Tmerr në Shkodër, dy persona i fusin thikën 38-vjeçarit (EMRI)

para 4 muajve - Sot News

Tronditet Shkodra para pak minutash. Mësohet se një person është plagosur me thikë në lagjen “Mark Lula”. Nga informacionet paraprake raportohet se dy persona goditën me thikë 38-vjeçarin Vat Shpati për...

Plagoset me thikë 38-vjeçari në Shkodër, identifikohen autorët

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Një person është plagosur me thikë mesditën e sotme në Shkodër. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Mark Lula” Shkodër. Policia deklaron se i plagosur ka mbetur shtetasi Vat Shpati, 38 vjeç dhe se...

Shkodër/ Plagoset me thikë 38 vjeçari

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Një plagosje me thikë ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen ‘Mark Lula’ në Shkodër. I plagosuri është sulmuar nga dy persona, të cilët janë larguar. 38-vjeçari Vat Shapti është dërguar menjëherë në spital....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK