http://kariera.mk

Modeli akuzon këngëtaren e njohur për ngacmime seksuale: Më trajtoi si një prostitutë

para 4 muajve - Gazeta Tema

Josh Kloss, model dhe balerin, protagonist i videos së këngës “Teenage Dream”, të vitit  2010, thotë se është ‘poshtëruar seksualisht’ nga këngëtarja Katy Perry. “Më detyroi t’u tregoja të gjithëve organin...

Modeli akuzon Katy Perry: Abuzoi seksualisht me mua, më detyronte…(Fotot)

para 4 muajve - Infokusi

Një akuzë e rëndë për ngacmime seksuale mund të prishte dasmën e Katy Perry me Orlando Bloom-in e saj. Josh Kloss, model dhe balerin, protagonist i videos së këngëtares në hitin e saj të suksesshëm “Teenage...

Perry akuzohet për ngacmim seksual

para 4 muajve - Koha.net

Javë më parë, ylli botëror, Katy Perry, bashkë me labelin e saj u shpallën fajtorë për kopjimin e këngës “Dark Horse”. Ndërsa tani, këngëtarja amerikane është përballur me një tjetër akuzë, kësaj radhe...

Katy Perry akuzohet për ngacmim seksual

para 4 muajve - Flaka

Javë më parë, ylli botëror, Katy Perry, bashkë me labelin e saj u shpallën fajtor për kopjimin e këngës “Dark Horse”. Ndërsa tani, këngëtarja amerikane është përballur me një tjetër akuzë, kësaj radhe...

Katy Perry akuzohet për ngacmim seksual

para 4 muajve - Gazeta Observer

Javë më parë, ylli botëror, Katy Perry, bashkë me labelin e saj u shpallën fajtor për kopjimin e këngës “Dark Horse”. Ndërsa tani, këngëtarja amerikane është përballur me një tjetër akuzë, kësaj radhe...

Këngëtarja e njohur akuzohet për ngacmim seksual nga një balerin

para 4 muajve - BalkanWeb

SHBA Pak ditë më patë këngtëarja e njohur, Katy Perry u akuzua për plagjiaturë. Kënga e saj ‘Dark Horse’ e 2014 është kopjuar nga ‘Joyful Noise’, një këngë e reperit Marcus ‘Flame’ Gray. Gjatë procesit...

Modeli akuzon këngëtaren e famshme për ngacmim seksual

para 4 muajve - Tetova Sot

Së fundmi këngëtarja Katy Perry është përballur me  akuzën shumë të rëndë, këtë herë nga një model që ka marrë pjesë në këngën e Karty “Teenage Dream”. Aktori dhe modeli 38-vjeçar Josh Kloss ka rrëfyer...

Katy Perry akuzohet për ngacmim seksual

para 4 muajve - Opinion

Këto kohë nuk kanë qenë shumë të lumtura për këngëtaren Katy Perry pasi është akuzuar për plagjaturë. Por duket se akuzat në adresë të saj nuk kanë përfunduar. Këtë herë ajo akuzohet se ka ngacmuar seksualisht...

Katy Perry akuzohet për ngacmim seksual

para 4 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Katy Perry është duke u përballur më një akuzë shumë të rëndë. Aktori dhe modeli 38-vjeçar Josh Kloss ka rrëfyer se Perry e ka ngacmuar gjatë xhirimeve të këngës së saj. Ai ka treguar se në...

Katy Perry akuzohet për ngacmim seksual

para 4 muajve - Epoka e Re

Këngëtarja Katy Perry është duke u përballur më një akuzë shumë të rëndë. Aktori dhe modeluesi 38-vjeçar, Josh Kloss ka rrëfyer se Perry e ka ngacmuar gjatë xhirimeve të këngës së saj. Ai ka treguar se...

Katy Perry akuzohet për ngacmim seksual

para 4 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja Katy Perry është duke u përballur më një akuzë shumë të rëndë. Aktori dhe modeli 38-vjeçar Josh Kloss ka rrëfyer se Perry e ka ngacmuar gjatë xhirimeve të këngës së saj. Ai ka treguar se në...

Këngëtarja e njohur akuzohet për ngacmime seksuale

para 4 muajve - Insajderi

Pak  javë më parë Katy Perry dhe labeli në të cilin ajo bën pjesë u shpallën fajtor për kopjimin e këngës së saj “Dark Horse”. Së fundmi këngëtarja është përballur me një tjetër akuzë shumë të rëndë, këtë...

Katy Perry akuzohet për ngacmim seksual

para 4 muajve - Arbresh

Këngëtarja Katy Perry është duke u përballur më një akuzë shumë të rëndë.Aktori dhe modeli 38-vjeçar Josh Kloss ka rrëfyer se Perry e ka ngacmuar gjatë xhirimeve të këngës së saj. Ai ka treguar se në fillim...

Katy Perry akuzohet për ngacmim seksual

para 4 muajve - Ekonomia Online

Këngëtarja Katy Perry është duke u përballur më një akuzë shumë të rëndë. Aktori dhe modeli 38-vjeçar Josh Kloss ka rrëfyer se Perry e ka ngacmuar gjatë xhirimeve të këngës së saj. Ai ka treguar se në...

Modeli akuzon këngëtaren e famshme për ngacmim: “Mi uli pantallonat”

para 4 muajve - Sovrani

Këngëtarja e njohur Katy Perry është akuzuar për ngacmim seksual nga një model mashkull. Josh, 38 vjeç, i cili ka punuar me Katy-n për videoklipin Teenage Dream në vitin 2010, hyri në Instagram të dielën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK