http://kariera.mk

Kim Kardashian falenderon 146 milionë ndjekës me këtë foto

para 4 muajve - Insajderi

Është njëra ndër vajzat më të komentuara në mediat rozë kjo për shkak  të linjave të trupit që shumë kush i ka lakmi. Kim Kardashian  merr vëmendje për çdo veprim që bën. Së fundmi ajo ka posuar një foto...

Arrin 146 milionë ndjekës në Instagram, Kim Kardashian ka një pyetje për fansat

para 4 muajve - The Prestige

Ylli televiziv, Kim Kardashian është një nga personat më me ndikim dhe më të ndjekur në rrjetet sociale. Ajo së fundi ka arritur në shifrën e 146 milionë ndjekësve në llogarinë e saj personale në Instagram,...

Kim Kardashian rrëmben vëmendje në imazhet e reja

para 4 muajve - Arbresh

Ajo ditë më parë lansoi linjën e re të kozmetikës, për të cilën është inspiruar nga vitet e 90-ta. Dhe Kim Kardashian po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe jo vetëm. Bukuroshja amerikane me prejardhje...

Kim Kardashian tregon format bombastike

para 4 muajve - Koha Jone

Kim Kardashian nuk ndalon. I nxjerr asetet e saj sa herë i krijohet mundësia. Shikoni fotot dhe mos flisni!

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK