http://kariera.mk

Pakistani i bën thirrje Këshillit të Sigurimit të diskutojë për Kashmirin

para 4 muajve - Evropa e Lirë

Pakistani bëri thirrje për një takim urgjent të Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara pas vendimit të Indisë për të shfuqizuar autonominë e Kashmirit, që administrohet prej saj. Islamabadi thotë...

Pakistani dënon kufizimet e lirisë fetare në Kashmir

para 4 muajve - Alsat-M

Pakistani ka dënuar kufizimin e lirisë fetare të muslimanëve nga qeveria indiane në Kashmirin e administruar nga India. Ministria e Jashtme e Pakistanit akuzoi se India ka kufizuar lirinë fetare të miliona...

Pakistani i kërkon Këshillit të Sigurimit të OKB-së që të mblidhet për Kashmirin

para 4 muajve - Klan Kosova

Qeveria pakistaneze kërkoi nga Këshilli i Sigurimit i Kombeve të Bashkuara që të mblidhen dhe të diskutojnë rreth vendimit të Indisë për revokimin e statusit të veçantë të Jammut dhe Kashmirit. “Pakistani...

Pakistani dënon kufizimet e lirisë fetare në Kashmir

para 4 muajve - Koha.mk

Pakistani ka dënuar kufizimin e lirisë fetare të muslimanëve nga qeveria indiane në Kashmirin e administruar nga India. Në një deklaratë të hënën, Ministria e Jashtme e Pakistanit akuzoi se India ka kufizuar...

Pakistani dënon kufizimet e lirisë fetare në Kashmir

para 4 muajve - Shenja

Pakistani ka dënuar kufizimin e lirisë fetare të muslimanëve nga qeveria indiane në Kashmirin e administruar nga India, transmeton AA. Në një deklaratë të hënën, Ministria e Jashtme e Pakistanit akuzoi...

HRW kërkon nga India të anulojë vendimin mbi Kashmirin

para 4 muajve - Shenja

Organizata për të drejtat e njeriut Human Rigts Watch (HRW) ka kërkuar nga qeveria indiane të heq ndërprerjet e komunikimit dhe të kthejë mbrapsht vendimin mbi Kashmirin, transmeton AA. Në një deklaratë,...

Festë e zbehtë e Bajramit në Kashmirin e drejtuar nga India

para 4 muajve - BalkanWeb

KASHMIR Forca të shtuara të sigurisë indiane kanë vazhduar të qëndrojnë në Kashmirin e drejtuar nga India gjatë shënimit të Festës islame të Bajramit, pas shqetësimeve për mbajtje të protestave, meqë këtij...

Festa e Bajramit shumë ndryshe kaloi në këtë qytet

para 4 muajve - Portalb

Forca të shtuara të sigurisë indiane kanë vazhduar të qëndrojnë në Kashmirin e drejtuar nga India gjatë shënimit të Festës islame të Bajramit, pas shqetësimeve për mbajtje të protestave, meqë këtij rajoni...

Xhamu dhe Kashmir, qytetarët në namazin e Bajramit nën shoqërimin e ushtarëve indianë

para 4 muajve - Shenja

India edhe për Kurban Bajram ka vazhduar kufizimet që zbaton pas vendimeve të tij për heqjen e statusit të veçantë të rajonit Xhamu dhe Kashmir dhe të ndarjes së këtij rajoni në dy pjesë, transmeton AA....

Festë e zbehtë e Bajramit në Kashmirin e drejtuar nga India

para 4 muajve - Portalb

Forca të shtuara të sigurisë indiane kanë vazhduar të qëndrojnë në Kashmirin e drejtuar nga India gjatë shënimit të Festës islame të Bajramit, pas shqetësimeve për mbajtje të protestave, meqë këtij rajoni...

Xhamu dhe Kashmir, qytetarët në namazin e Bajramit nën shoqërimin e ushtarëve indianë

para 4 muajve - Medial

India edhe për Kurban Bajram ka vazhduar kufizimet që zbaton pas vendimeve të tij për heqjen e statusit të veçantë të rajonit Xhamu dhe Kashmir dhe të ndarjes së këtij rajoni në dy pjesë, transmeton Anadolu...

Aktivistët indianë dhe pakistanezët festuan Bajramin duke u solidarizuar me Kashmirin

para 4 muajve - Klan Kosova

Aktivistët në Indi shënojnë Bajramin në solidaritet me Kashmir Pothuajse 300 vetë nga Kashmiri dhe aktivistë të tjerë u mblodhën në kryeqytetin e Indisë, Nju Delhi, për të shënuar festën e Kurban Bajramit...

Festë e zbehtë e Bajramit në Kashmirin e drejtuar nga India

para 4 muajve - Evropa e Lirë

Forca të shtuara të sigurisë indiane kanë vazhduar të qëndrojnë në Kashmirin e drejtuar nga India gjatë shënimit të Festës islame të Bajramit, pas shqetësimeve për mbajtje të protestave, meqë këtij rajoni...

Festë e zbehtë e Bajramit në Kashmirin e drejtuar nga India

para 4 muajve - Ekonomia Online

Forca të shtuara të sigurisë indiane kanë vazhduar të qëndrojnë në Kashmirin e drejtuar nga India gjatë shënimit të Festës islame të Bajramit, pas shqetësimeve për mbajtje të protestave, meqë këtij rajoni...

Festë e zbehtë e Bajramit në Kashmirin e drejtuar nga India

para 4 muajve - Bota Press

Forca të shtuara të sigurisë indiane kanë vazhduar të qëndrojnë në Kashmirin e drejtuar nga India gjatë shënimit të Festës islame të Bajramit, pas shqetësimeve për mbajtje të protestave, meqë këtij rajoni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK