http://kariera.mk

Këngëtarja shqiptare tund të pasmet në skenë, “çmendet” publiku

para 4 muajve - Gazeta Tema

Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji....

Dafina dhe Tayna shkunden e tunden para publikut, performojnë për herë të parë bashkë

para 4 muajve - The Prestige

Ato para pak ditëve kanë publikuar bashkëpunimin ‘Bye Bye’. E mbrëmë Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë performuar bashkë në një nga klubet e Kosovës. Vajzat kanë ndezuar atmosferën kur kanë kënduar këngën e...

Po përgatitet hiti i radhës, ja se me cilin këngëtar do të bashkëpunojë Tayna

para 4 muajve - Zhurnal

Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme...

Po përgatitet hiti i radhës, ja se me cilin këngëtar do të bashkëpunojë Tayna

para 4 muajve - Tetova1

Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme...

Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye

para 4 muajve - 10minuta

Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye (Official Video), reperja Tayna ka publikuar kengen e saj me te re. kenga e re vjen ne bashkpunim me kengetaren e njohur Dafina Zeqiri. per realizimin e Muzikes te kesaj...

“Vetëm ti”, thotë Shkumbin Ismaili në këngën e re

para 4 muajve - Tetova1

Shkumbin Ismaili ka lansuar këngën e tij të re me titull “Vetëm ti”. Edhe kësaj radhe, këngëtari i qëndroi besnik rrymës në të cilën këndon vazhdimisht, kurse këngës ia shoqëroi edhe videoklipin. Për tekstin...

“Vetëm ti”, thotë Shkumbin Ismaili në këngën e re

para 4 muajve - Tetova Sot

Shkumbin Ismaili ka lansuar këngën e tij të re me titull “Vetëm ti”. Edhe kësaj radhe, këngëtari i qëndroi besnik rrymës në të cilën këndon vazhdimisht, kurse këngës ia shoqëroi edhe videoklipin. Për tekstin...

Shkumbin Ismaili publikon këngën e re ‘Vetëm ti’

para 4 muajve - Lajm

Këngëtari i njohur Shkumbin Ismaili, ka vendosur që këtë Verë të nxehët, t’ju freskojë me këngën e tij më të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online” “Vetëm ti”, projekti më i ri nga këngëtari, këngë e cila...

Po përgatitet hiti i radhës, ja se me cilin këngëtar do të bashkëpunojë Tayna

para 4 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme...

Po përgatitet hiti i radhës, ja se me cilin këngëtarë do të bashkëpunojë Tayna

para 4 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme...

Rita Ora ka disa fjalë për këngën e re të Dafinës e Taynës

para 4 muajve - GazetaBlic

Para pak ditësh dy reperet më të njohura kan publikuar këngën e tyre, e cila po pëlqehet shumë nga publiku, shkruan GazetaBlic. Këngë kjo e titulluar ‘Bye Bye’, e cila për dy ditë ka arritur të mbledhë...

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me…

para 4 muajve - Sovrani

Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme...

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me Azet

para 4 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme, shkruan Indeksonline. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime...

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me Azet

para 4 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme...

Dafina dhe Tayna ‘çmendin’ publikun, bëjnë ‘twerk’ në mes të skenës

para 4 muajve - OraInfo

Janë dy ndër këngëtaret me të pëlqyera në trojet shqiptare. Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar...

Shkumbin Ismaili publikon këngën “Vetëm ti”

para 4 muajve - RTV 21

Kënga më e re e Shkumbin Ismailit Këngëtari i mirënjohur, Shkumbin Ismaili, publikoi videoprojektin e ri muzikor me titull “Vetëm ti”. Për tekstin dhe muzikën u përkujdes vetë Shkumbini, ndërsa për vizuelizimin...

Për herë të parë bashkë në koncert: Dafina dhe Tayna bëjnë ‘twerk’ live në skenë

para 4 muajve - Insajderi

Tayna dhe Dafina publikuan dy ditë më parë bashkëpunimin e tyrë të parë me titull “Bye Bye”, një këngë që u pëlqye shumë nga publiku e që ka arritur miliona shikime në Youtube. Mbrëmë Tayna dhe Dafina...

Mos e humbisni, Shkumbin Ismajli vjen me një hit të ri

para 4 muajve - GazetaBlic

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Shkumbin Ismaili ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan GazetaBlic. Këngë kjo e titulluar “Vetëm ti”, e cila është e shoqëruar edhe me videoklip. Teksa “Kjo zemër...

Këngëtarja me famë botërore regon ndaj këngës së re të Dafinës e Taynës

para 4 muajve - Sovrani

Para pak ditësh dy reperet më të njohura kanë publikuar këngën e tyre, e cila po pëlqehet shumë nga publiku. Këngë kjo e titulluar ‘Bye Bye’, e cila për dy ditë ka arritur të mbledhë 2 milionë klikime....

Dy ditë, dy milionë, Taynën dhe Dafinën asgjë si ndal

para 4 muajve - Zhurnal

Dy prej artisteve më të kërkuara në vend, këtë herë erdhën në bashkëpunim. Rep-artistja Tayna dhe këngëtarja Dafina Zeqiri u bashkuan për të sjellur projektin ‘Bye Bye’, shkruan Indeksonline. Kënga e cila...

VIDEO/ Tayna dhe Dafina tundin by*ët në publik, komentuesit: Degjenerim…

para 4 muajve - Lexo

Ditën më parë Tayna dhe Dafina publikuan surprizë këngën “Bye Bye”. Bashkëpunimi i tyre i parë u pëlqye shumë nga publiku . Melodinë e kanë krijuar vetë dy vajzat ndërsa tekstin e ka shkruar Tayna. Kënga...

Dafina Zeqiri dhe Tayna bëjnë ‘twerk’ provokues

para 4 muajve - Periskopi

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe reperja Tayna publikuan së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri, “Bye bye”. Kënga është pritur mirë nga publiku dhe në vetëm dy ditë ka grumbulluar mbi dy milionë klikime në...

Dafina Zeqiri dhe Tayna bëjnë ‘twerk’ provokues për publikun në mes të skenës

para 4 muajve - Arbresh

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe reperja Tayna publikuan së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri, “Bye bye”. Kënga është pritur mirë nga publiku dhe në vetëm dy ditë ka grumbulluar mbi dy milionë klikime në...

“Vetëm ti”, thotë Shkumbin Ismaili në këngën e re

para 4 muajve - Fakti Ditor

Shkumbin Ismaili ka lansuar këngën e tij të re me titull “Vetëm ti”, shkruan lajmi.net. Edhe kësaj radhe, këngëtari i qëndroi besnik rrymës në të cilën këndon vazhdimisht, kurse këngës ia shoqëroi edhe...

‘Twerk’ në mes të skenës, Dafina dhe Tayna ‘çmendin’ publikun me këtë performancë [Video]

para 4 muajve - Fakti Ditor

Dafina Zeqiri dhe Tayna kanë dhënë performancë të ‘nxehtë’ para publikut. Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit, shkruan lajmi.net. Mbrëmë,...

Dy ditë, dy milionë, Taynën dhe Dafinën asgjë si ndal

para 4 muajve - Antpress

Dy prej artisteve më të kërkuara në vend, këtë herë erdhën në bashkëpunim. Rep-artistja Tayna dhe këngëtarja Dafina Zeqiri u bashkuan për të sjellur projektin ‘Bye Bye’, shkruan Indeksonline. Kënga e cila...

‘Twerk i çmendur’ ai i Taynës dhe Dafina Zeqirit në publik, komentuesit : Degjenerim….

para 4 muajve - Tetova Sot

Ditën më parë Tayna dhe Dafina publikuan surprizë këngën “Bye Bye”. Bashkëpunimi i tyre i parë u pëlqye shumë nga publiku . Melodinë e kanë krijuar vetë dy vajzat ndërsa tekstin e ka shkruar Tayna. Kënga...

Tayna dhe Dafina të zhveshura shkundën dhe tundën para publikut, komentuesit iu thonë të degjeneruara

para 4 muajve - GazetaBlic

Tayna dhe Dafina publikuan bashkëpunimin e tyre ‘Bye bye’. Këngën dy ‘artistet’ e sollën ne bashkëpunim ku u shfaqen tejet provokuese me veshjet e tyre, shkruan GazetaBlic. Por ,Tayna dhe Dafina nuk i...

Dafina dhe Tayna shkunden e tunden para publikut, performojnë për herë të parë bashkë

para 4 muajve - Republika

Ato para pak ditëve kanë publikuar bashkëpunimin ‘Bye Bye’. E mbrëmë Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë performuar bashkë në një nga klubet e Kosovës. Vajzat kanë ndezuar atmosferën kur kanë kënduar këngën...

“Bye Bye” e Taynas dhe Dafina Zeqirit arrin dy milionë klikime

para 4 muajve - Arbresh

Rep-artistja Tayna dhe këngëtarja Dafina Zeqiri u bashkuan për të sjellur projektin ‘Bye Bye’. Kënga e cila u lansua dy ditë më parë tashmë ka arritur të mbledh mbi dy milionë klikime në kanalin ‘Youtube’,...

Dy milionë për Dafinën dhe Taynën

para 4 muajve - RTV 21

Pëlqehet kënga “Bye Bye” Projekti muzikor “Bye Bye” nga këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna po pritet mjaft mirë nga fansat e tyre, shkruan rtv21.tv Kënga ka arritur që të grumbullojë...

Dy milionë për Dafinën dhe Taynën

para 4 muajve - Sovrani

Projekti muzikor “Bye Bye” nga këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna po pritet mjaft mirë nga fansat e tyre, shkruan rtv21.tv Kënga ka arritur që të grumbullojë mbi dy milionë klikime...

Dy këngëtaret shqiptare na thonë “Bye Bye” me skena të nxehta

para 4 muajve - Vizion Plus

Dafina dhe Tayna jane dy këngëtaret më të komentuara të skëns shqiptare. Te dyja këngëtaret kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim. Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë nxjerr këngën e tyre më të re  një befasi...

Skenat më të nxehta nga videoklipi ‘flakë’ i Taynës dhe Dafina Zeqirit

para 4 muajve - Infokusi

Dy këngëtaret më të përfolura në skenën e estradës shqiptare, Tayna dhe Dafina Zeqiri, kanë publikuar gjatë ditës së djeshme këngën e tyre “Bye Bye”. Kjo këngë brenda një dite ka tejkaluar një milion shikime....

“Bye Bye”, Tayna dhe Dafina u shpallin “luftë” reperave

para 4 muajve - Alsat-M

“Bye bye nëse më ke inat Unë nuk kam faj S’mundesh me u mat” Seksi, provokuese, moskokëqarëse, Tayna dhe Dafina Zeqiri vijnë me hitin e ri veror i cili duket se do të ketë sukses. Videoja e publikuar dje...

Tayna dhe Dafina arrijnë mbi 1 milion shikime

para 4 muajve - Klan Kosova

Nuk ka kaluar ende 24 orë prej se është publikuar bashkëpunimi i dy këngëtarëve Tayna dhe Dafina Zeqiri. “Bye Bye” ka prekur shifrën e 1 milion e 308 mijë e 993 shikimeve në kanalin e njohur Youtube. Kjo...

Shkumbin Ismaili zbulon datën e lansimit të këngës së re

para 4 muajve - Lajm

Shkumbin Ismaili me postimin e bërë në Instagram ka bërë të ditur se tani vetëm orët ndajnë publikun para se të dëgjojë këngën e re të tij, shkruan lajmi.net. Pas një pushimi të gjatë artisti i kthehet...

“Bye Bye” nga Tayna dhe Dafina kalon një milion shikime

para 4 muajve - Insajderi

Të dielën është lansuar videoklipi i këngës “Bye Bye” që është një bashkëpunim i dy këngëtareve shumë të suksesshme, Tayna dhe Dafina. Videoja muzikore e kësaj kënge u shoqërua edhe me disa skena mjaft...

A është ‘Bye Bye’ nga Tayna dhe Dafina hiti i kësaj vere? Ky është numri i dëgjimeve për më pak se 24 orë

para 4 muajve - Periskopi

Tayna dhe Dafina Zeqiri dje publikuan këngën ‘Bye Bye’. Tayna dhe Dafina Zeqiri dje lansuan videoprojektin ‘Bye Bye’ që me të publikuar arriti të marr pëlqimin nga publiku për këtë këngë shumë ritmike,...

Pa kaluar 24 orë, “Bye Bye” nga Tayna dhe Dafina kalon një milion shikime

para 4 muajve - Telegrafi

(Foto: Screenshot/YouTube/Friends Entertainment)

Dafina Zeqiri dhe Tayna lansojnë këngën ‘Bye bye’

para 4 muajve - Epoka e Re

Repkëngëtarja Tayna ka lansuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me këngëtaren Dafina Zeqiri. Kënga titullohet ‘Bye bye’ dhe vjen me videoklip. Teksti i këngës është shkruar nga Tayna, ndërsa melodia...

Tayna dhe Dafina sjellin ‘Bye bye’

para 4 muajve - KosovaPress

Rep këngëtarja Tayna ka lansuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me këngëtaren Dafina Zeqiri. Kënga titullohet ‘Bye bye’ dhe vjen me videoklip. Teksti i këngës është shkruar nga Tayna, ndërsa melodia...

Pa kaluar 24 orë, “Bye Bye” nga Tayna dhe Dafina kalon një milion shikime

para 4 muajve - Bota Press

Të dielën është lansuar videoklipi i këngës “Bye Bye” që është një bashkëpunim i dy këngëtareve shumë të suksesshme, Tayna dhe Dafina. Videoja muzikore e kësaj kënge u shoqërua edhe me disa skena mjaft...

Shkumbin Ismaili të martën lanson këngën e re

para 4 muajve - Gazeta Observer

Shkumbin Ismaili ka bërë të ditur se e ka gati projektin e ri muzikor, të cilin do ta prezantojë për fansat e muzikës së tij. Këtë njoftim, këngëtari nga Tetova e ka bërë në rrjetet sociale, duke njoftuar...

Pa kaluar 24 orë, “Bye Bye” nga Tayna dhe Dafina kalon një milion shikime

para 4 muajve - Gazeta Observer

Të dielën është lansuar videoklipi i këngës “Bye Bye” që është një bashkëpunim i dy këngëtareve shumë të suksesshme, Tayna dhe Dafina. Videoja muzikore e kësaj kënge u shoqërua edhe me disa skena mjaft...

Dafina Zeqiri dhe Tayna publikojnë këngën “Bye Bye”

para 4 muajve - Zhurnal

Këngëtaret e njohura kosovare, Dafina Zeqiri dhe Tayna sot kanë publikuar këngën e tyre më të re.“ Bye Bye” është bashkëpunimi i parë i këngëtarëve. Teksti i këngës është shkruar nga Tayna, kënga në kanalin...

Tayna e Dafi thonë bye-bye, nuk mungon twerk-u në klipin e ri

para 4 muajve - Aktuale

Ka ardhur bashkëpunimi më i ri mes 2 këngëtareve që dominojnë muzikën rap dhe R&B në Shqipëri e Kosovë. Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë arritur një sukses të paparë kohët e fundit, me hitet e tyre që dëgjohen...

Disa nga skenat provokuese të Taynës dhe Dafinës në klipin e këngës “Bye Bye”

para 4 muajve - Gazeta Monitor

“Bye Bye” është titulli i këngës që i ka bërë bashkë dy këngëtaret shumë të pëlqyera, Tayna dhe Dafina Zeqiri. Nuk ka dyshim që ky projekt do të pëlqehet jo vetëm për anën muzikore, por edhe për atë vizuale,...

Dafina Zeqiri dhe Tayna publikojnë këngën “Bye Bye”

para 4 muajve - Klan Kosova

Këngëtaret e njohura kosovare, Dafina Zeqiri dhe Tayna sot kanë publikuar këngën e tyre më të re. “ Bye Bye” është bashkëpunimi i parë i këngëtarëve, transmeton Klan Kosova. Teksti i këngës është shkruar...

Dafina Zeqiri dhe Tayna publikojnë këngën “Bye Bye”

para 4 muajve - GazetaBlic

Këngëtaret e njohura kosovare, Dafina Zeqiri dhe Tayna sot kanë publikuar këngën e tyre më të re. “ Bye Bye” është bashkëpunimi i parë i këngëtarëve. Teksti i këngës është shkruar nga Tayna, kënga në kanalin...

E pritshme, Tayna dhe Dafina "bllokjnë" rrjetin me klipin e ri

para 4 muajve - Albeu

Tayna dhe Dafina e ndezën fundjavën me këngën e tyre më të fundit! Pak minuta më parë është publikuar klipi i zjarrtë i këngës “Bye Bye” dhe temperaturat u rritën në maksimum. “Edhe femrën unë ta marr...

Disa nga skenat provokuese të Taynës dhe Dafinës në klipin e këngës “Bye Bye”

para 4 muajve - Periskopi

“Bye Bye” është titulli i këngës që i ka bërë bashkë dy këngëtaret shumë të pëlqyera, Tayna dhe Dafina Zeqiri. Nuk ka dyshim që ky projekt do të pëlqehet jo vetëm për anën muzikore, por edhe për atë vizuale,...

Dafina dhe Tayna publikojnë “Bye Bye”

para 4 muajve - RTV 21

Bukuroshet ngritin edhe më shumë temperaturat në klipin e ri Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna publikuan bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar “Bye Bye” Kënga vjen me tekst...

Disa nga skenat provokuese të Taynës dhe Dafinës në klipin e këngës “Bye Bye”

para 4 muajve - Gazeta Observer

“Bye Bye” është titulli i këngës që i ka bërë bashkë dy këngëtaret shumë të pëlqyera, Tayna dhe Dafina Zeqiri. Nuk ka dyshim që ky projekt do të pëlqehet jo vetëm për anën muzikore, por edhe për atë vizuale,...

Dafina dhe Tayna bashkojnë forcat, për çfarë bëhet fjalë…

para 4 muajve - Standard

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna pritet që sot të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë Përmes fotografive që kanë publikuar sot në profilet e tyre në rrjetin social Instagram,...

Tayna dhe Dafina Zeqiri vijnë me “Bye Bye”

para 4 muajve - Periskopi

Tayna ka bashkuar forcat me Dafina Zeqirin për të sjellë hitin më të ri të kësaj vere. “Bye Bye” quhet projekti i ri i këtyre dy këngëtareve. Në klip të dy këngëtaret duken shumë hot duke marrë poza atraktive....

Vjen kënga ‘Bye Bye’ nga Tayna dhe Dafina Zeqiri

para 4 muajve - Sovrani

Dyshja kanë publikuar super bashkëpunimin. Dafina Zeqiri dhe Tayna sot paralajmëruan se nga ora 17:00 publikojnë bashkëpunimin ‘Bye Bye’ edhe pse lansimi u vonua pritja ja vlejti shkruan lajmi.net. Dy...

Dafina dhe Tayna vijnë në bashkëpunim

para 4 muajve - RTV 21

Dafina dhe Tayna me befasi për fansat në këtë ditë feste Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna pritet që sot të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë, shkruan rtv21.tv Përmes fotografive...

Dafina dhe Tayna bashkojnë forcat, për çka bëhet fjalë

para 4 muajve - Periskopi

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna pritet që sot të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë Përmes fotografive që kanë publikuar sot në profilet e tyre në rrjetin social Instagram,...

Dafina dhe Tayna bashkojnë forcat

para 4 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna pritet që sot të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë. Përmes fotografive që kanë publikuar sot në profilet e tyre në rrjetin social Instagram,...

Dafina dhe Tayna bashkojnë forcat, për çka bëhet fjalë

para 4 muajve - Bota Press

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna pritet që sot të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë Përmes fotografive që kanë publikuar sot në profilet e tyre në rrjetin social Instagram,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK