http://kariera.mk

Miley dhe Liam deklaruan se janë ndarë, po nuk e kanë ndërmend të divorcohen

para 4 muajve - Prive

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth kanë muaj që  janë ndarë, por këngëtarja nuk ka ndërmend të nënshkruajë për divorc, burime të shumta konfirmojnë ekskluzivisht për PEOPLE . “Ata po bëjnë pushim nga njëri...

Pas kësaj që dëgjuam Miley dhe Liam mund të mos divorcohen (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth na ka trishtuar shumë këto kohë, por më sa dëgjuam ka një shpresë për martesën e tyre. Pasi Liam shkroi në Instagram një status ku i uronte Miley -t “shëndet dhe...

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth nuk do të divorcohen së afërmi

para 4 muajve - Opinion

Ndarja mes këngëtares Miley Cyrus dhe aktorit Liam Hemsworth ka qenë në vëmendjen e mediave të dedikuara për showbiz. Pas reagimeve të të dyja palëve lidhur me këtë ndarje disa burime pranë tyre kanë pohuar...

Ka ende shpresë? Miley dhe Liam mund të mos divorcohen pas kësaj që dëgjuam!

para 4 muajve - Lexo

Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth na ka trishtuar shumë këto kohë, por më sa dëgjuam ka një shpresë për martesën e tyre. Pasi Liam shkroi në Instagram një status ku i uronte Miley-t “shëndet dhe...

Ka ende shpresë? Miley dhe Liam mund të mos divorcohen pas kësaj që dëgjuam!

para 4 muajve - Sovrani

Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth na ka trishtuar shumë këto kohë, por më sa dëgjuam ka një shpresë për martesën e tyre. Pasi Liam shkroi në Instagram një status ku i uronte Miley-t “shëndet dhe...

Miley Cyrus drejt divorcit

para 4 muajve - Alsat-M

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth po divorcohen pas më pak se një viti martesë. Një deklaratë nga përfaqësuesit e Miley-t, dhënë CBS-së, nënvizonte se çifti ka rënë dakord të ndahet. Këngëtarja dhe aktori...

Puthjet pasionante mes Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter, reagon Liam Hemsworth

para 4 muajve - Vizion Plus

Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muajsh pas martesës. Shkak i ndarjes u bë fakti se çifti dëshironte që t’i dedikohej plotësisht karrierës dhe të linte mënjanë...

Reagon pas ndarjes, Liam ka një mesazh për Miley Cyrus

para 4 muajve - BalkanWeb

Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 8 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin nevojë të dedikoheshin plotësisht në karrierën e...

Miley Cyrus merr një mesazh nga Liam Hemsworth përmes Instagramit

para 4 muajve - Prive

Liam Hemsworth i uroi Miley Cyrus “shëndet dhe lumturi” përmes një postimi në Instagram. Ai e dha një mesazh për të gjithë fansat e tij kuriozë pas lajmit për ndarjen nga gruaja e tij. Me një përshëndetje...

Liam Hemsworth i dëshiron Miley Cyrus shëndet dhe lumturi

para 4 muajve - Klan Kosova

Liam Hemsworth i uroi Miley Cyrus “shëndet dhe lumturi” përmes një postimi në Instagram. Ai e dha një mesazh për të gjithë fansat e tij kuriozë pas lajmit për ndarjen nga gruaja e tij, njofton Klan Kosova....

Liam Hemsworth thyen heshtjen: Miley të uroj shëndet….

para 4 muajve - Tetova Sot

Liam Hemsworth ka vendosur më në fund të thyejë heshtjen dhe të flas në lidhje me ndarjen nga bashkëshortja e tij Miley Cyrus. Pas 8 muajsh martesë Miley u fotografua teksa puthej me blogeren e njohur...

Tradhti dhe një aferë lesbike: Divorci që ka “pushtuar” mediat botërore (Fotot)

para 4 muajve - Infokusi

Aktori Liam Hemsworth dhe këngëtarja Miley Cyrus, ishin një nga çiftet më të famshëm në botë. Por, në mënyrë të papritur ata janë divorcuar vetëm pak muaj pas martesës së tyre. Prej ditësh të tëra, historia...

Saga vazhdon! E dashura e Miley Cyrus më në fund jep një mesazh për romancën e re!

para 4 muajve - Prive

Saga e ndarjes së MIley Cyrus nga bashkëshorti i saj, aktori Liam Hemsworth po vazhdon ende. Dyshja u ndanë pas disa muajsh martesë e disa viteve lidhje, ndërsa ndarja e tyre është tema NUMËR NJË e mediave...

Aktori i njohur flet pas ndarjes nga bashkëshortja

para 4 muajve - RTV 21

Liam habit me fjalët për Miley-n Aktori i njohur, Liam Hemsworth dhe këngëtarja e njohur, Miley Cyrus janë ndarë disa muaj pasi kurorëzuan dashurinë me martesë. Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Hemsworth...

Detaje të reja nga ndarja e bujshme e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

para 4 muajve - Prive

Këngëtarja e aktorja amerikane Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth, bënë bujë këtë javë me lajmin për ndarjen e tyre. Mirëpo mediat e huaja raportojnë se dyshja janë të ndarë për muaj të tërë ndërsa...

FOTOT/ Tradhti dhe një aferë lesbike: Divorci që ka “pushtuar” mediat botërore

para 4 muajve - Gazeta Tema

Aktori Liam Hemsworth dhe këngëtarja Miley Cyrus, ishin një nga çiftet më të famshëm në botë. Por, në mënyrë të papritur ata janë divorcuar vetëm pak muaj pas martesës së tyre. Prej ditësh të tëra, historia...

Liam Hemsworth flet për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus

para 4 muajve - Insajderi

Liam Hemsworth ka folur për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus . Aktori i Hunger Games , u deklaruar për ndarjen pas më pak se një vit të martesës përmes një postim në Instagram, në të cilën ai i...

Pas ndarjes nga Miley Cyrus vjen reagimi i parë i Liam Hemsworth

para 4 muajve - Opinion

Ditët e fundit divorci mes këngëtares Miley Cyrus dhe aktorit Liam Hemsworth ka qenë një  nga çështjet më të komentuara në mediat e huaja. Pas reagimit nga Miley, nuk ka vonuar edhe një shkrim nga Liam,...

E dashura e Miley Cyrus më në fund jep një mesazh për romancën e re!

para 4 muajve - Sovrani

Saga e ndarjes së MIley Cyrus nga bashkëshorti i saj, aktori Liam Hemsworth po vazhdon ende. Dyshja u ndanë pas disa muajsh martesë e disa viteve lidhje, ndërsa ndarja e tyre është tema NUMËR NJË e mediave...

Liam Hemsworth thyen heshtjen, flet për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus

para 4 muajve - The Prestige

Liam Hemsworth ka folur për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus . Aktori i Hunger Games , u deklaruar për ndarjen pas më pak se një vit të martesës përmes një postim në Instagram, në të cilën ai i...

Nuk ishte e lehtë ta shihte me një femër, por Liam habit me fjalët për Miley-n!

para 4 muajve - Sovrani

Liam Hemsworth ka reaguar për herë të parë zyrtarisht pas ndarjes nga bashkëshortja Miley Cyrus. Ai publikoi një foto të një plazhi mahnitës për të dhënë lajmin e divorcit dhe për të thënë dy-tre fjalë...

Liam Hemsworth thyen heshtjen, flet për herë të parë pas ndarjes nga Miley

para 4 muajve - Telegrafi

Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus/Foto: Instagram

Liam Hemsworth thyen heshtjen, flet për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus

para 4 muajve - Sovrani

Liam Hemsworth ka folur për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus . Aktori i Hunger Games , u deklaruar për ndarjen pas më pak se një vit të martesës përmes një postim në Instagram, në të cilën ai i...

Liam Hemsworth flet për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus

para 4 muajve - Arbresh

Liam Hemsworth ka folur për herë të parë pas ndarjes nga Miley Cyrus . Aktori i Hunger Games , u deklaruar për ndarjen pas më pak se një vit të martesës përmes një postim në Instagram, në të cilën ai i...

Liam Hemsworth thyen heshtjen pas ndarjes nga Miley Cyrus: S’kuptoni

para 4 muajve - GazetaBlic

Liam Hemsworth ka thyer heshtjen këtë të hënë mbi ndarjen nga gruaja e tij – këngëtarja Miley Cirus. Megjithatë ai nuk ka thënë shumë këtë 12 gusht. “Nuk e kuptoni se si është”, ka thënë aktori 29 vjeçar...

Liam Hemsworth thyen heshtjen pas ndarjes nga Miley Cyrus: S’kuptoni

para 4 muajve - Klan Kosova

Liam Hemsworth ka thyer heshtjen këtë të hënë mbi ndarjen nga gruaja e tij – këngëtarja Miley Cirus. Megjithatë ai nuk ka thënë shumë këtë 12 gusht. “Nuk e kuptoni se si është”, ka thënë aktori 29 vjeçar...

Pas 1 viti martesë, Miley Cyrus drejt divorcit

para 4 muajve - Alsat-M

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth po divorcohen pas më pak se një viti martesë. Një deklaratë nga përfaqësuesit e Miley-t, dhënë CBS-së, nënvizonte se çifti ka rënë dakord të ndahet. Këngëtarja dhe aktori...

Pas ndarjes nga Miley Cyrus, reagon për herë të parë Liam Hemsworth

para 4 muajve - Blitz

Ndarja e çiftit të njohur të shoëbiz-it të huaj, Miley Cyrus dhe Liam HemsWorth, 8 muaj pas kurorëzimit të martesës befasoi të gjithë ndjekësit e dyshes. Dhe ditët e fundit ajo ka qenë tema e ditës e mediave...

Miley Cyrus e tradhëtoi me blogeren e njohur, reagon Liam Hemsworth

para 4 muajve - Opinion

Një ditë pas ndarjes së bujshme me Miley Cyrus, Liam Hemsworth ka reaguar për herë të parë në publik. Pasi ish-gruaja e tij u kap mat duke u puthur me ish të dashurën e Brody Jenner, Kaitlynn Carter, fjalët...

E ka burrin për një femër, këngëtarja e njohur dhuron skena të nxehta në plazh

para 4 muajve - Tetova Sot

Lajme të hidhura për çiftin e njohur të shoëbizit. Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin...

Liam Hemsworth deklarohet publikisht pas lajmit për ndarjen me Miley Cyrus

para 4 muajve - Prive

Liam Hemsworth raportohet se ka bërë deklaratën e tij të parë publike që kur shpërtheu lajmi se ai dhe gruaja e tij Miley Cyrus, u ndanë. Për më tepër, pasi lajmi për ndarje u shpërnda gjithëandej, gruaja...

Pas 1 viti martesë, Miley Cyrus drejt divorcit

para 4 muajve - Top Channel

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth po divorcohen pas më pak se një viti martesë. Një deklaratë nga përfaqësuesit e Miley-t, dhënë CBS-së, nënvizonte se çifti ka rënë dakord të ndahet. Këngëtarja dhe aktori...

“Nuk ishte aspak surprizë”, flasin miqtë e Miley dhe Liam pas konfirmimit të ndarjes

para 4 muajve - Tetova Sot

Ditën e djeshme, Miley Cyrus dhe Liam Hamsworth bënë publike ndarjen e tyre pas 8 muajsh martesë. Pas këtyre lajmeve këngëtarja e njohur reagoi me një status në ‘Instagram’ duke shkruar se ndryshimi ishte...

Liam Hemsworth reagon për herë të parë pas ndarjes me Miley Cyrus

para 4 muajve - GazetaBlic

Ndarja e çiftit të njohur të shoëbiz-it të huaj, Miley Cyrus dhe Liam HemsWorth, 8 muaj pas kurorëzimit të martesës befasoi të gjithë ndjekësit e dyshes. Dhe ditët e fundit ajo ka qenë tema e ditës e mediave...

Liam Hemsworth reagon për herë të parë pas ndarjes me Miley Cyrus

para 4 muajve - BalkanWeb

SHBA Ndarja e çiftit të njohur të shoëbiz-it të huaj, Miley Cyrus dhe Liam HemsWorth, 8 muaj pas kurorëzimit të martesës befasoi të gjithë ndjekësit e dyshes. Dhe ditët e fundit ajo ka qenë tema e ditës...

Miley Cyrus drejt divorcit

para 4 muajve - KosovaPress

Një deklaratë nga përfaqësuesit e Miley-t, dhënë CBS-së, nënvizonte se çifti ka rënë dakord të ndahet. Këngëtarja dhe aktori u takuan 10 vjet më parë në setin e dramës së Nicholas Sparks-it, “The Last...

Pas ndarjes nga burri, Miley Cyrus flet për herë të parë!

para 4 muajve - Prive

Miley Cyrus, këngëtarja me famë botërore ka folur për fansat e saj në rrjete sociale menjëherë pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, aktori Laim Hemsworth, me të cilin ishte e martuar më pak se një vit....

Miley Cyrus la burrin për një femër

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë qe disa vite bashkë, ndërsa pas tejkalimit të problemeve në lidhjen e tyre, ata edhe u martuan para tetë muajsh. Megjithatë, jeta e tyre martesore është shoqëruar me...

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Miley Cyrus kapet mat duke shkëmbyer puthje me një vajzë

para 4 muajve - Epoka e Re

Miley Cyrus dhe bashkëshorti i saj Liam Hemsëorth janë ndarë 7 muaj pas martesës. Këngëtarja ka njoftuar të shtunën se ata janë ndarë për tu fokusuar tek vetja dhe karriera. Por duket se nuk është kaq...

U konfirmua arsyeja e ndarjes, Miley Cyrus reagon pasi i dha fund lidhjes me Liam

para 4 muajve - Portalb

Ditën e sotme është bërë publik lajmi se Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 10-vjeçare. Ky vendim erdhi 7 muaj pasi çifti e kishte kurorëzuar dashurinë me martesë. Lajmi është...

FOTO/ Ndahet Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, zbulohet shkaku…

para 4 muajve - Standard

Ditën e djeshme mediat e huaja bënë të ditur lajmin e ndarjes së Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, të cilët vendosë t’i jepnin fund lidhjes së tyre 9 vjeçare dhe martesës prej 8 muajsh, për t’u fokusuar...

Pas ndarjes nga Liam Hemsworth, Miley Cyrus fotografohet duke u puthur me një vajzë

para 4 muajve - Arbresh

Me siguri e keni lexuar lajmin që Miley Cyrus dhe Laim Hemsworth i dhanë fund martesës së tyre, që fatkeqësisht zgjati vetëm 8 muaj. Nëse jo, të gjitha detajet mund ti lexoni këtu. Por ndërkohë që nga...

E la burrin për një femër, këngëtarja e njohur dhuron skena të nxehta në plazh

para 4 muajve - Iliria News

Lajme të hidhura për çiftin e njohur të shoëbizit. Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin...

U nda nga Liam për një femër? Miley Cyrus flet për herë të parë (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

Miley Cyrus, 26 vjeçe dhe Liam Hemsworth’s, 29 vjeç i kanë dhënë fund martesës edhe pse kishin vetëm 7 muaj që kishin lidhur kurorë. Lajmi i ndarjes i shokoi fansat e dyshes, por një burim afër tyre tregoi...

Ups, menjëherë pas ndarjes Miley Cyrus fotografohet duke u puthur me një vajzë

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Nëse lajmi i ndarjes së Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth nuk ju ka tronditur mjaftueshëm, prisni se nuk ka mbaruar historia. Menjëherë, pas lajmit të ndarjes që mori dhenë kudo mbrëmjen e kaluar, Miley është...

Pas ndarjes nga Liam Hemsworth, Miley Cyrus fotografohet duke u puthur me një vajzë

para 4 muajve - Blitz

Me siguri e keni lexuar lajmin që Miley Cyrus dhe Laim Hemsworth i dhanë fund martesës së tyre, që fatkeqësisht zgjati vetëm 8 muaj. Nëse jo, të gjitha detajet mund ti lexoni këtu . Por ndërkohë që nga...

E la burrin për një femër, këngëtarja e njohur dhuron skena të nxehta në plazh

para 4 muajve - The Prestige

Lajme të hidhura për çiftin e njohur të shoëbizit. Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin...

E la burrin për një femër, këngëtarja e njohur dhuron skena të nxehta në plazh

para 4 muajve - Republika

Lajme të hidhura për çiftin e njohur të shoëbizit. Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin...

U nda nga Liam për një femër? Miley Cyrus flet për herë të parë

para 4 muajve - Sovrani

Miley Cyrus, 26 vjeçe dhe Liam Hemsworth’s, 29 vjeç i kanë dhënë fund martesës edhe pse kishin vetëm 7 muaj që kishin lidhur kurorë. Lajmi i ndarjes i shokoi fansat e dyshes, por një burim afër tyre tregoi...

A ka të dashur Miley Cyrus?

para 4 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus, pas një viti martese është ndarë me aktorin Liam Hemsworth, transmeton Klan Kosova. Cyrus për pushime është në Itali disa ditë me radhë, ajo po shoqërohet nga Kaitlyn...

Ndahet nga burri! Këngëtarja dhuron skena të nxehta në plazh me blogeren

para 4 muajve - GazetaBlic

Lajme të hidhura për çiftin e njohur të shoëbizit. Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin...

U nda nga burri por i zbulohet tradhtia, këngëtarja e njohur ‘kapet mat’ duke puthur një tjetër femër

para 4 muajve - Standard

Miley Cyrus dhe bashkëshorti i saj Liam Hemsworth qendruan vetëm 7 të martuar. Cyrus tha se ata janë ndarë për t’u fokusuar tek vetja dhe karriera. Por duket se pas ndarjes ka diçka më intriguese. Një...

Kjo është arsyeja e ndarjes së çiftit më të famshëm

para 4 muajve - Sovrani

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, janë ndarë pas një viti martesë. Këngëtarja 26 vjeçare dhe aktori 29 vjeçar, konfirmuan lajmin përmes një deklarate. “Liam dhe Miley kanë rënë dakord të ndahen në këtë kohë....

Pas ndarjes, Miley Cyrus kapet mat duke shkëmbyer puthje me një vajzë (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

Miley Cyrus dhe bashkëshorti i saj Liam Hemsëorth janë ndarë 7 muaj pas martesës. Këngëtarja njoftoi të shtunën se ata janë ndarë për tu fokusuar tek vetja dhe karriera. Por duket se nuk është kaq e gjitha....

A janë ndarë Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth?

para 4 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth janë ndarë pas një viti të martesës. Këtë e ka bër të ditur për People një burim i afërt me këngëtaren, duke thënë se ata të dy kanë qenë të pajtimit...

Pse mori fund lidhja e çiftit më të famshëm?

para 4 muajve - Prive

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, janë ndarë pas një viti martesë. Këngëtarja 26 vjeçare dhe aktori 29 vjeçar, konfirmuan lajmin përmes një deklarate. “Liam dhe Miley kanë rënë dakord të ndahen në këtë kohë....

Miley Cyrus “kapërcen” divorcin, puthje pasionante me një femër

para 4 muajve - Vizion Plus

Miley Cyrus, pas 7 muasjsh, i ka dhënë fund martesës me Liam Hemsworth. Lajmin e njoftoi vetë këngëtarja ditën e shtunë e cila deklaroi se ata u ndanë për t’u fokusuar më shumë tek vetja e karriera. Por...

Arsyeja e vërtetë e ndarjes së Miley Cyrus me Liam Hemsworth

para 4 muajve - Arbresh

Këngëtarja e famshme amerikane, Miley Cyrus, të shtunën ka njoftuar se është ndarë nga bashkëshorti Liam Hemsworth, për t’u ‘fokusuar në karrierë dhe në veten e saj’. Ndërkohë që lajmet i kanë shokuar...

Pasi kthehet nga Kosova, Miley Cyrus e merr këtë vendim

para 4 muajve - Bota Press

Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsëorth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin nevojë të dedikoheshin plotësisht në karrierën e...

Miley Cyrus ndahet nga bashkëshorti, skena të nxehta me blogeren

para 4 muajve - BalkanWeb

Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin nevojë të dedikoheshin plotësisht në karrierën e...

8 muaj pas martesës, Miley Cyrus dhe Laim Hemsworth ndahen sërish

para 4 muajve - Blitz

Na vjen keq që ju japim lajme të këqija në këtë fundjavë, por Miley Cyrus dhe Laim Hemsworth janë ndarë pas më pak se 1 viti martesë. Një nga menaxherët e këngëtares e ka konfirmuar lajmin për revistën...

FOTOT: Këngëtarja e njohur dhuron skena të nxehta në plazh pas ndarjes nga burri

para 4 muajve - Gazeta Tema

Lajme të hidhura për çiftin e njohur të showbizit. Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin...

Miley Cyrus ndahet nga bashkëshorti, skena të nxehta me blogeren

para 4 muajve - Sovrani

Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin nevojë të dedikoheshin plotësisht në karrierën e...

Miley Cyrus në psikiatri? – Këto pamje thonë diçka tjetër

para 4 muajve - Prive

Miley Cyrus po e jeton jetën e saj më të mirë. Këngëtarja 26 vjeçare hyri në Instagram së fundmi për të postuar video duke kërcyer në bikini. Në video, Miley vallëzon nën ritmin e këngës “Rock the Boat”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK