http://kariera.mk

Nën perëndimin e diellit nga plazhi Mimoza Shkodra duket tejet tërheqëse

para 4 muajve - Insajderi

Mimoza Shkodra vazhdon të jetë tejet aktive me projektet e saj muzikore. Që nga koha kur edhe u nda me Seldin, nuk është se ekspozohet shumë në rrjetet sociale. Tanimë që është ende ‘single’, Mimoza duket...

Seldi i përket të shkuarës, me kë shoqërohet Mimoza Shkodra (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

Mimoza Shkodra vazhdon të jetë tejet aktive me projektet e saj muzikore. Që nga koha kur edhe u nda me Seldin, nuk është se ekspozohet shumë në rrjetet sociale. Tanimë që është ende ‘single’, Mimoza duket...

A e ka harruar Mimoza Shkodra Seldin?

para 4 muajve - Insajderi

Mimoza Shkodra vazhdon të jetë tejet aktive me projektet e saj muzikore. Që nga koha kur edhe u nda me Seldin, nuk është se ekspozohet edhe shumë në rrjetet sociale. Tanimë që është ende ‘single’, Mimoza...

Mimoza e ka harruar Seldin, ja me kë po i kalon pushimet tani

para 4 muajve - OraInfo

Është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar. Mimoza Shkodra vazhdon të jetë tejet aktive me projektet e saj muzikore. Që nga koha kur edhe u nda me Seldin, nuk është se ekspozohet edhe shumë...

Seldi i përket të shkuarës, me kë shoqërohet Mimoza Shkodra

para 4 muajve - Sovrani

Mimoza Shkodra vazhdon të jetë tejet aktive me projektet e saj muzikore. Që nga koha kur edhe u nda me Seldin, nuk është se ekspozohet shumë në rrjetet sociale. Tanimë që është ende ‘single’, Mimoza duket...

Pse iu gërditën meshkujt Mimoza Shkodres?

para 4 muajve - Lajm

Qëndroj beqare për vite me radhë, nuk pranoj të flasë asnjëherë për jetën e saj private, e në një ditë të bukur vendosi ta bëjë publike lidhjen me Seldi Qalliun. Për këtë lidhje u vunë në dijeni me të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK